[Zobacz indeksy Geneteki]

Par. Szyszki - wyciąg z indeksów ślubów z lat 1826 - 1870
Akt Rok Nazwisko 1 Imię 1 Ojciec 1 Matka 1 L.1 Miejsce ur. 1 Nazwisko 2 Imię 2 Ojciec 2 Matka 2 L.2 Miejsce ur. 2
1 1826 Sikorski Jan Mateusz Marianna 29 Olsztyn Narwińska Marianna Stanisław Kunegunda 20 Ciechanów
2 1826 Krysk al. Krzyżewski Samuel Stanisław Katarzyna Olszewska - Nidenau, Prusy Szczęśniak Ewa d. Szczęśniak Paweł Katarzyna - Ostaszewo
3 1826 Sopyła Tomasz, wd. Jan Marianna 34 Koźniewko Jędrzejewska Tekla x Agnieszka 20 b.d
4 1826 Słomczyński Jan Wawrzyniec Agnieszka 54 Bzowo /Grodno /Rosja Brzezińska Jadwiga wd. b.d b.d 50 b.d
5 1826 Tyborowski Szymon Stanisław Konstancja Dąbrowska 28 Maków Szybińska Józefa Konstanty Klara 18 Skaszewo
6 1826 Sieczkowski Jakub Walenty Marianna - Miechodzin/Ciech. Boćkowska Marianna Kazimierz Katarzyna 25 Ostaszewo
7 1826 Ostaszewski Paweł Jan Józefa 23 Skorosze Obidzińska Rozalia Wojciech Małgorzata 17 Chmielewko
8 1826 Barbarski Jan Jakub Łucja 37 Ostaszewo Grabowska Teofila Franciszek Apolonia 17 Rostki, N.Miasto
9 1826 Brański Józef Walenty Elżbieta 30 b.d Bandurska Franciszka Jan Brygida 16 par. Kamieńczyk
10 1826 Krzyżewski Jakub Stanisław Katarzyna Olszewska 20 Nidenau, Prusy Karczewska Tekla Andrzej Agnieszka 26 Ostaszewo
11 1826 Dominikiewicz Zygmunt x Łucja 28 b.d Czarnecka Anastazja Józef Wiktoria 27 par. Naruszew
12 1826 Wojtyński Dionizy b.d b.d 50 b.d Rzeczkowska Ewa b.d b.d 45 b.d
13 1826 Daniszewski Jakub Józef Marianna 23 Koźniewo Maraszak Franciszka Józef Marianna 16 b.d
14 1826 Podlasiński Jan, wd. b.d b.d 40 b.d Kordecka Barbara Wojciech Marianna 30 Śmietanki
1 1827 Narwiński Leonard Stanisław Kunegunda 20 b.d Antczak Małgorzata Józef Rozalia 20 b.d
2 1827 Marchlewicz Franciszek Tomasz Marianna 21 b.d Barbarska Teresa, d. Świtalska Paweł Agnieszka 18 b.d
3 1827 Szych Andrzej Grzegorz Katarzyna 40 Pękawice /Krobia Barbarska Marianna Łukasz Teresa 23 Ostaszewo
4 1827 Grabowski Franciszek, wd. b.d b.d 45 b.d Łopatowska Marianna, wd. b.d b.d - b.d
5 1827 Kwieciński Jan b.d b.d 26 b.d Pawlak Paulina wd. b.d b.d 36 b.d
6 1827 Gadomski Grzegorz, wd. b.d b.d 40 dz.cz. Groch Nasierowska Marianna Maciej Franciszka 30 b.d
7 1827 Banulski Józef b.d b.d - b.d Pawlak v. Pawleńska Agnieszka b.d b.d - b.d
8 1827 Kamieński Franciszek Kazimierz Antonina 29 b.d Staniszewska Marcjanna Filip Marianna 20 Szyszki
9 1827 Zaborowski Walenty Kazimierz Katarzyna 22 b.d Podlasińska Franciszka Tomasz Marianna 23 b.d
10 1827 Skrzypczeński Michał Roch Teresa 19 b.d Łebkowska Franciszka Tadeusz Marianna 21 b.d
11 1827 Barbarski Józef, wd. Grzegorz Marianna 50 Ostaszewo Szaplinska Marianna d. Olszewska Franciszek Apolonia 42 b.d
12 1827 Krajczeński Jakub, wd. Józef Marianna 40 b.d Wąsiewska Katarzyna d. Cywińska Paweł Zofia 37 b.d
1 1828 Lipieński Stanisław Wojciech Ewa 24 Kościesze Kondracka Marianna Franciszek Antonina - Kościesze
2 1828 Barbarski Paweł Jakub Łucja - b.d Kalinowska Marianna Tomasz Katarzyna - b.d
3 1828 Smitkowski Maciej Michał Ewa 23 Modzele Dąbrowska Katarzyna Marcin Helena 15 Gortaty
4 1828 Pileński Jan Stefan Marianna 31 Kościesze Lipieńska Rozalia Szymon Anastazja 25 Koźniewo
5 1828 Chudowski Jan Stanisław Marianna 40 b.d Lipieńska Katarzyna Kacper Teresa - b.d
6 1828 Kamieński Maciej, wd. Kazimierz Marianna 42 b.d Kicka Antonina d. Wielochowska Maciej Katarzyna 30 b.d
7 1828 Szylski Walenty, wd. Andrzej Małgorzata 50 Sońsk Idzkowska Marianna d. Kędzierska Mateusz Anna 48 b.d
8 1828 Pileński Grzegorz, wd. Jan Katarzyna 56 b.d Kuchnowska Anna Stanisław Justyna 36 Włuski
9 1828 Komorowski Józef Stanisław Marianna 24 Pniewo Podgórska Katarzyna Jan Apolonia 21 Szyszki
10 1828 Sopyła Antoni Adam Anna 25 b.d Łebkowska Katarzyna Tadeusz Marianna 19 b.d
11 1828 Frantczak Józef Roch Kornelia 18 Koźniewo Majewska Marianna Szymon Scholastyka 17 Gortaty
12 1828 Slaski Bonifacy Jan Kunegunda - Włuski Milewska Salomea Tomasz Józefa - Włuski
13 1828 Żbikowski Feliks Tadeusz Agata 20 Borze Młodzianowska Zuzanna Antoni Balbina 23 Żebry
14 1828 Rudnicki Szymon Paweł Rozalia 44 b.d Krajewska Balbina Maciej Ewa 25 Ostaszewo
1 1829 Kowalski Józef Kazimierz Klara 19 Koźniewo Mątczak Marianna d. Kalinowska Franciszek Katarzyna - b.d
2 1829 Majkowski Jan Walenty Józefa 25 Kościesze Szkubelska Marianna Paweł Franciszka 19 Godacze Górne
3 1829 Witkowski Józef Jakub Brygida 18 Koźniewo Sopyta Klara Adam Anna 18 Koźniewo
4 1829 Kalinowski Mateusz, wd Józef Agnieszka 52 b.d Soleńska Agnieszka, wd. b.d b.d 53 b.d
5 1829 Bralski Franciszek Stanisław Franciszka 18 b.d Staniszewska Marianna Filip Marianna 18 Bruliny Falkowice
6 1829 Baranowski Mateusz Wojciech Marianna 28 Garnowo Frańczak Marianna ? Piotr Magdalena 17 b.d
7 1829 Puźniewski Antoni, wd. Paweł Katarzyna 34 b.d Kowalska Agnieszka, wd. Dionizy Marcjanna 33 b.d
8 1829 Zofieński Stanisław, wd. b.d b.d 40 b.d Kaczyńska Marianna Józef Agata 40 Dylewo
9 1829 Szczygielski Jan Paweł Małgorzata 32 Kleszewo Cywińska Marianna b.d b.d 40 b.d
10 1829 Podgórski Franciszek Walenty Ewa 19 Koźniewo Sikorska Marianna Szymon Małgorzata - Koźniewo
11 1829 Wyrzykowski Antoni x Katarzyna 28 b.d Marciniak Małgorzata Antoni Marianna 25 Kościesze
12 1829 Brzeziński Mateusz Krzysztof Magdalena 30 Ślubowo Filipowicz Małgorzata Jan Agnieszka 18 Borze
13 1829 Kwiatkowski Ignacy Teodor Marianna 19 Skaszewo Kowalczyk Kunegunda Antoni Marianna 18 Koźniewo
14 1829 Brański Andrzej Antoni Marianna 21 Bruliny Falkowice Chmielewska Franciszka Józef Marianna 19 Pawłowo
1 1830 Ostaszewski Franciszek Xawery Stanisław Julianna 29 Grochy-Krupy Humięcka Julianna d. Niesłuchowska Paweł Magdalena 30 Włuski
2 1830 Kowalski Franciszek Piotr Agnieszka 21 Kościesze Szymańska Anna Paweł Marianna 28 Kościesze
3 1830 Witkowski Konstanty Jan Apolonia 19 Skaszewo Łęcka Marianna Stanisław Ewa Kędzierska 18 Szyszki
4 1830 Bogusławski Stanisław (Stefan) Florian Salomea Morawska 19 Godacze Grn. Ślaska Róża Kacper Marianna Kobylińska 17 Koźniewko
5 1830 Podgórski Antoni Bartłomiej Ewa 45 b.d Pileńska Brygida Grzegorz Marianna 27 Klukowo
6 1830 Bandurski Franciszek Józef Joanna 19 Szyszki? Jasińska Marianna Kazimierz Rozalia 22 Baby
7 1830 Gniewosz Jan Antoni Marianna Wiktor 30 Szczawin Chmielewska Eleonora Franciszek Marianna Kołakowska - Chmielewo p.Grzebsk
8 1830 Witkowski Ignacy Adam Rozalia Wojciechowska 19 Gzy Śniadowska Petronella Piotr Katarzyna 17 Szyszki
9 1830 Długołęcki Stanisław Piotr Marianna Grabowska 30 Włuski Bobińska Teofila Honorata Antoni Joanna Niska 17 Włuski
10 1830 Piotrowski Ignacy Mikołaj Anna 25 Ostaszewo Łebkowska Antonina d. Sikorska Antoni Marianna 30 Ostaszewo
11 1830 Jędrzejewski Leon Antoni Zofia 19 b.d Łączyńska Marianna Andrzej Marianna 15 Skaszewo
12 1830 Gburzyński Antoni Franciszek Julianna 19 Kuchary Majewska Joanna Szymon Scholastyka 17 Gortaty
13 1830 Ławnicki Jan Jan Zofia 23 Kościesze Dąbrowska Anna d. Gnatowska Paweł Wiktoria 33 Śmietanki
14 1830 Jakubiak Marcin, wd. Jakub Marianna 45 b.d Ordak Marianna d. Chatczeńska b.d b.d 32 b.d
15 1830 Powirtowski Franciszek Antoni Franciszka 19 Włuski Bolest Teofila Kazimierz Justyna 18 Panki
16 1830 Chmielewski Szymon wd. Leon Marianna 56 b.d Dziejsiówna Marianna Fabian Agnieszka 30 Ostaszewo
17 1830 Karczewski Jan Andrzej Agnieszka 25 b.d Marszałkowska Marianna Tomasz Katarzyna 21 b.d
18 1830 Borowski Andrzej Jan Katarzyna 23 Skaszewo Bralska Marianna Stanisław Franciszka 17 Skaszewo
19 1830 Okoniecki Felicjan Daniel Agnieszka 40 Brugędy Długołęcka Franciszka Piotr Marianna Grabska 20 b.d
1 1831 Majorowski Ludwik wd. Michał Marianna 48 b.d Klonowska Marianna d. Długołęcka Seweryn Barbara 27 Koźniewo
2 1831 Jaśnikowski Jan, wd. b.d b.d 34 b.d Kuryłowska Ewa Florian Agnieszka 21 b.d (Trzygłowska?)
3 1831 Gełzakowski Antoni Jan Teresa 26 Biskupice Modlińska Julianna Kacper Wiktoria 15 Żochy
4 1831 Ostaszewski Marcin wd. Maciej Antonina 30 Włuski Ostaszewska Franciszka Benedykt Małgorzata 16 Włuski
5 1831 Kalinowski Ksawery b.d b.d 30 b.d Czernicka Małgorzata Jan Barbara 19 Rogowo
6 1831 Brzozowski Wojciech Bartłomiej Marianna 22 b.d Gburzyńska Joanna d. Majewska Szymon Scholastyka 18 b.d
7 1831 Ołota Tomasz, wd. Grzegorz Franciszka 42 b.d Bandosiewicz Rozalia Jan Anna 22 Regimin
1 1832 Wejss Józef, wd. b.d b.d 40 b.d Mościcka Katarzyna Wincenty Ewa 21 Przewodowo
2 1832 Marczak Wojciech x Marianna Marczak 25 Skierdy, Goł. Banulska Ludwika Grzegorz Marianna 17 Ostaszewo
3 1832 Olewniczak Antoni, wd. b.d b.d 47 b.d Michalak Marianna wd. b.d b.d 40 b.d
4 1832 Pietrzak Jan, wd. b.d b.d 40 b.d Cieslińska Marianna d. Goryszewska Tomasz Joanna 35 Kościesze
5 1832 Kalinowski Józef Mateusz Agata 26 Płońsk Ostaszewska Julianna wd. b.d b.d 40 po Michale Ost.
6 1832 Kudliński Jan, wd. b.d b.d 33 b.d Rzezińska Marianna Józef Dorota 17 Budy Zbroszki
7 1832 Banulski Karol wd. Jakub Marianna 38 Ostaszewo Kuźmińska Marianna d. Pawlak Andrzej Barbara - Ostaszewo
8 1832 Szkobel Jan Paweł Agnieszka - Godacze Grn. Ruszkowska Antonina d. Pileńska Jan Józefa 33 żona Tomasza
9 1832 Swierkucki Jan Paweł Scholastyka 26 Skarżyno Ostaszewska Konstancja Jakub Marianna 18 b.d
10 1832 Marciniak Stanisław ? ? 38 b.d Karaskiewicz Katarzyna wd. Modzelewska Jakub Franciszka 45 Ostaszewo
11 1832 Podgórski Andrzej Wojciech Marianna 40 Koźniewo Sikorska Józefa Franciszek Kunegunda 18 Koźniewo
12 1832 Kraszewski Franciszek, wd. Antoni Marianna 21 Szyszki Franczak Marianna d. Majewska Szymon Scholastyka 23 Gortaty
13 1832 Wielochowski Jan, wd. Wawrzyniec Teresa 40 Sędzimiry Borowska Marianna Paweł Marianna 30 Sędzimiry
14 1832 German Julian Jan Anna 21 Pisarz w Kościeszach Trembińska Zofia Feliks Marianna 18 Czarnocin
15 1832 Olszewski Stanisław Józef Marianna 20 Koźniewo Kruszewska Marianna Stanisław Petronela 18 Kościesze
16 1832 Podgrodny Józef Szymon Katarzyna 19 Mężenin Zwierzyńska Domicella Szymon Joanna 21 Borze
17 1832 Wielochowski Andrzej Maciej Katarzyna 29 b.d Rzeczkowska Teresa Krzysztof Ewa 22 Sarnowo
18 1832 Zakrzewski Bartłomiej Józef Joanna 30 Borze Kozieradzka Antonina wd. Franciszek Zofia 40 Kościesze
19 1832 Pileński Norbert, wd. Jan Marianna 27 b.d Borowska Agnieszka Jan Katarzyna 24 Kowalewice
20 1832 Stypiński Andrzej Marcin Krystyna - Ostaszewo Korab Marianna Hiacynty Marianna 18 Włuski
21 1832 Krzyżewski Wojciech Stanisław Katarzyna 19 Błaszki? Switalska Józefa Paweł Agnieszka 18 Modzele
22 1832 Pawlak Wawrzeniec Andrzej Barbara 19 Koźniewo Podgórska Marianna Stefan Małgorzata 18 Koźniewo
23 1832 Modliński Maciej Kacper Kunegunda 36 Wola Boczkowska Marianna d. Milewska Władysław Konstancja 22 Ostaszewo
24 1832 Jakubiak Maciej Marcin Franciszka - Skaszewo Podlasińska Marianna Jan Antonina 21 Szyszki
25 1832 Łebkowski Marcin Tadeusz Marianna 21 Koźniewo Podgórska Katarzyna Walenty Ewa 20 Koźniewo
26 1832 Kowalczyk Bartłomiej Antoni Marianna Kuryłowska 21 Koźniewo Słonczewska Marianna Stanisław Konstancja 21 Gortaty
27 1832 Kornacki Ludwik Stanisław Jadwiga Roźnicka 28 Skubiszewo? Olszewska Franciszka Józef Marianna 17 Tąsewy /Gzy
28 1832 Franczak Walenty Roch Kornelia 29 Śmietanki Kosiorowska Scholastyka Łukasz Petronela 18 Osiek Dolny
29 1832 Rajski Wawrzeniec Walenty Kunegunda 23 Strzegocin Narwińska Feliksa Stanisław Kunegunda 17 Koźniewo
30 1832 Wędrowski Tomasz Franciszek Marianna - Slubowo Kowalczyk Marianna Kazimierz Klara 21 Koźniewo
1 1833 Pietrzak Jan Łukasz Urszula - Wrońskie Barbarska Marianna Jakub Łucja 22 Ostaszewo
2 1833 Wielochowski Kacper Szymon Józefa - b.d Puchalska Marianna Józef Magdalena - b.d
3 1833 Frańczak Franciszek Roch Kornelia - b.d Karpińska Franciszka Wojciech Agnieszka - b.d
4 1833 Zadrożny Kacper Stanisław Anastazja - b.d Bielikowicz Petronella Maciej Marianna - b.d
5 1833 Kucharski Franciszek Szymon Julianna - b.d Turowska Marianna Michał Marianna 20 Budy Gizińskie
6 1833 Gadomski Józef Michał Kunegunda 30 Jaskułowo Kamieńska Marianna Maciej Zofia 17 Ostaszewo
7 1833 Jasiński Kacper Kazimierz Rozalia - b.d Łęcka Józefa Stanisław Ewa 19 Szyszki
8 1833 Łata Franciszek Michał Konstancja 28 Mężenin Szczęśniak Joanna Paweł Katarzyna - b.d
9 1833 Szuleński Jan Jan Marianna 19 Rembówek Rafalska Magdalena Piotr Agnieszka 28 Gumino
10 1833 Gołębiewski Wawrzyniec Stanisław Justyna - Szyszki Grochowska Marianna d. Kędzierska Stanisław Jadwiga - po Mateuszu
11 1833 Marchlewski Franciszek, wd. Tomasz Marianna - b.d Tadrzyńska Agata d. Ruszkowska Andrzej Tekla 24 Ruszkowo
12 1833 Tabęcki Wawrzyn. wd. Paweł Marianna 33 Koziczyn, loco Więckiewicz Józefa Jakub Anna 19 Swięceniec, Serock
13 1833 Romiszewski Sebastian Andrzej Katarzyna 22 Słotniki Kordecka Marianna Paweł Kunegunda 18 Kościesze
14 1833 Podlasiński Antoni Jan Antonina - Szyszki Staniszewska Józefa Filip Marianna 20 Szyszki
15 1833 Żukowski Józef Ignacy Katarzyna 27 Ligowo Ślaska Kamelia Kacper Marianna Kobylińska 18 Koźniewko
16 1833 Jabłecki Jan Stanisław Franciszka 33 Zalesie Bobińska Konstancja Antoni Joanna 19 b.d
1 1834 Barbarski Paweł Jakub Łucja - Ostaszewo Marchlewska Elżbieta Tomasz Marianna - b.d
2 1834 Barbarski zw. Grzelak Andrzej Jakub Łucja 20 Ostaszewo Pawłowska Dorota d. Jóźwiak Gottlib Elżbieta 40 Strusin
3 1834 Pileński Jan, wd. Stefan Marianna - b.d Zarębska Franciszka Piotr Marianna - b.d
4 1834 Ruratowski Jan Tomasz Tekla Zadrożna - Żebry Jakubowska Józefa Józef Katarzyna - b.d
5 1834 Purzycki, ur. Mikołaj Antoni Barbara 41 Modzele Ślaska Tekla x Konstancja 21 Szwejki
6 1834 Szczypiński Antoni, wd Marcin Krystyna 44 Ostaszewo Żerańska Tekla, wd Wojciech Agnieszka 50 Duczymin / Przasnysz
7 1834 Orłowski Antoni Franciszek Brygida 36 Marcysie Niesłuchowska Marianna Wojciech Kunegunda 18 Niesłuchy
8 1834 Janowski Jan Kazimierz Franciszka 38 Porębka? p.Gorzkowice Chojnacka Franciszka d. Staniecka Walenty Marianna 50 Drohiczyn?
9 1834 Bartosiewicz Franciszek, wd. Kazimierz Anna 32 Lipniki Olszewska Marianna Józef Marianna 18 Sońsk
10 1834 Grochowski Michał Józef Marianna Idzikowska 30 Szyszki Zbrzeźna Marianna Michał Agata 20 Szwelice
11 1834 Milewski Franciszek Władysław Konstancja 19 Ostaszewo Szczęśniak Franciszka Michał Marianna 17 Koźniewo
12 1834 Maluchnik Tomasz Paweł Klara - Koźniewo Podgórska Marianna Jan Wiktoria 19 Koźniewo
13 1834 Walkiewicz Jan Grzegorz Wiktoria - Szczurzyn Pawłowska Agnieszka Grzegorz Kunegunda 19 Skaszewo
14 1834 Humięcki Ludwik Józef Feliksa 25 Włuski Ostaszewska Tekla d. Łempicka Franciszek Agata - Łady
1 1835 Kalinowski Paweł Franciszek Katarzyna - b.d Karpińska Kunegunda Józef Zuzanna - b.d
2 1835 Dąbrowski Mikołaj Filip Franciszka - b.d Karczewska Marianna d. Marszałek Tomasz Marianna - Troszyn
3 1835 Orłowski Joachim Franciszek Brygida Maruszewska 22 Marcysie Ostaszewska Marianna Jan Teresa 27 Panki
4 1835 Sobieraj Franciszek Joachim Marianna - b.d Karczewska Franciszka x Marianna Karczewska - b.d
5 1835 Karwowski Wincenty Kazimierz Wiktoria 23 Chabowo Obidzińska Paulina Maciej Gertruda 25 Grochy
6 1835 Wiśniewski Franciszek Florian Józefa - Ciemniewo Strzałkowska Felicjanna Stanisław Marianna - Kałęczyn
7 1835 Markowski Ignacy Bonifacy Barbara - Bylice Drozdowska Salomea Jakub Franciszka - Panki
8 1835 Łaska Jakub Józef Małgorzata 37 Rańcza? Szymanowska Marianna Stanisław Agnieszka - b.d
9 1835 Chojnowski Jan Stanisław Marianna 30 Morawka Baranowska Marianna d. Frączkowska Piotr Magdalena 22 Ślubowo
10 1835 Brodzki Wojciech Wojciech Weronika 41 Szyszki Niżeńska Klara d. Zalicewicz Stanisław Franciszka 30 b.d
11 1835 Matusiak Antoni Józef Ewa 20 Garnowo Dadrówna Katarzyna Jakub Katarzyna 18 Koźniewo
12 1835 Brzeziński Onufry Michał Jadwiga - Nasierowo Czerwińska Józefa Andrzej Rozalia - Luszewo
13 1835 Nowiński Mateusz Piotr Marianna - b.d Wiernicka Marianna Kacper Anna 23 Godacze Górne
14 1835 Goryszewski Jan Tomasz Joanna - b.d Frączkowska Julianna Piotr Magdalena - b.d
15 1835 Abrahamowicz Andrzej, wd. Wawrzyniec Konstancja 34 Ślubowo Brodowska Barbara d. Gocłowska Piotr Klara 28 Szelków
16 1835 Dąbrowski Szczepan Kazimierz Małgorzata 48 Nasielsk Pierzynowska Katarzyna d. Podlasińska Tomasz Marianna - b.d
17 1835 Grabowski Konstanty Andrzej Julianna 21 Radzymin Dąbrowska Feliksa Marcin Helena 18 Gortaty
18 1835 Kalinowski Józef Franciszek Katarzyna 25 Koźniewo Kowalczyk Marianna Antoni Marianna 20 Koźniewo
19 1835 Olszewski Jan Józef Marianna 20 Żebry Prudzińska Wiktoria Antoni Marianna 19 Sędzimiry
1 1836 Zarębski Andrzej Piotr Marianna - b.d Szcześniak Apolonia Michał Marianna - b.d
2 1836 Treuchel Bogusław Bogusław Ewa 26 Dąbki Szwank Elżbieta Marcin Jadwiga 16 Radziwiłoborze
3 1836 Kowalewski Franciszek Adam Maciej Jadwiga - Skaszewo Grabowska Marianna Franciszek Apolonia - Gołębie
4 1836 Józwiak Leon x Julianna - Ślubowo Stanisławska Anna Klemens Franciszka 20 Sędzimiry
5 1836 Podgórski Jan Józef Marianna - b.d Bojarska Anastazja Mikołaj Julianna - b.d
6 1836 Wielochowski Błażej Szymon Marianna 23 Kościesze Ulatowska Franciszka Antoni Katarzyna 22 Latonice
7 1836 Bandurski Józef, wd. Franciszek Marianna 50 b.d Chudonowska Katarzyna d. Lipińska Kacper Teresa - b.d
8 1836 Stypiński Sylwester Marcin Krystyna - b.d Kępczyńska Katarzyna Mateusz Anna - b.d
9 1836 Woliński Jan Kazimierz Marianna 44 Domosław Żelaźnicka Marianna d. Załęska Jakub Magdalena 45 Załęże
10 1836 Maloniak Jan Ignacy Maciej Katarzyna 42 Lelewo Kwiecińska Anna Jan Małgorzata 20 Panki
11 1836 Krzykowski Tomasz Wojciech Marianna 37 Gryki Borowe Czaplicka Anastazja d. Niska Grzegorz Marianna 40 b.d
12 1836 Zakrzewski Bartłomiej, wd. Józef Joanna - Borze Górska Wiktoria d. Drążkiewicz Stanisław Marianna - b.d
13 1836 Barbarski Paweł, wd. Jakub Łucja - Ostaszewo Michnowska Konstancja Wincenty Jadwiga 16 Pijanowo
14 1836 Podgrodny Szymon, wd Ignacy Franciszka - b.d Romaszewska Katarzyna d. Niewiadomska Krzysztof Marianna - b.d
15 1836 Słończewski Stanisław Stanisław Konstancja 20 Gortaty Banulska Józefa Grzegorz Marianna - Ostaszewo
16 1836 Kapelusznik Szczepan Grzegorz Anna - b.d Szymańska Agnieszka Paweł Marianna - b.d
17 1836 Olszewski Maciej Józef Marianna - b.d Cieślińska Bogumiła Felicjan Marianna - b.d
18 1836 Kaszubowicz Wincenty Mikołaj Franciszka - Szczawin Pietrzak Katarzyna Jan Agnieszka - b.d
19 1836 Pietrzak Jan Sylwester Agnieszka - Gizin Kruszewska Józefa Tomasz Marianna - b.d
1 1837 Supiński Bartłomiej Jan Kunegunda 30 Zasonie? Szymańska Franciszka Kazimierz Marianna - b.d
2 1837 Dąbrowski Józef Marcin Helena - Slubowo Rostkowska Marianna Jan Tekla 19 Wrona
3 1837 Michalski Wawrzeniec, wd. Józef Marianna - b.d Narwińska Salomea Stanisław Kunegunda - b.d
4 1837 Kuryłowski Franciszek Antoni Agnieszka - Koźniewo Sopyła Krystyna Adam Anna - Koźniewo
5 1837 Wyziński Ignacy Antoni Joanna - Nasielsk Kwiatkowska Salomea Ludwik Franciszka - b.d
6 1837 Rajski Szymon, wd Walenty Kunegunda 40 b.d Powirtowska Marianna Antoni Ewa - Gzy
7 1837 Brzozowski Ignacy, wd. Szymon Apolonia - b.d Kowalska Antonina Jan Agnieszka 23 Kościesze
8 1837 Spiżewski Józef Mateusz Zofia 20 Pawłowek, Lekowo Pawlak Klara Franciszek Tekla 23 Ostaszewo
9 1837 Smaługa Paweł Jan Katarzyna 19 Watkowo Józwiak Marianna Jan Zofia Marcinówna 17 Borze
10 1837 Obrębski Andrzej Kacper Marianna - b.d Staniszewska Tekla Filip Marianna - Baby
11 1837 Trynkowski Wojciech x Elżbieta Trynkowska 23 b.d Zychewicz Katarzyna Wojciech Jadwiga - b.d
12 1837 Pychewicz Antoni Leon Marianna - Koźniewo Podgórska Franciszka Józef Marianna - b.d
13 1837 Grochowski Jakub Mateusz Marianna 25 Szyszki Wędrowska Antonina Bartłomiej Marianna 20 Gąsiorowo
14 1837 Switalski Jan Paweł Agnieszka 19 Wola Żeleźniecka Ewa Jan Marianna 22 Panew, Pałuki
1 1838 Sobieraj Stanisław Joachim Marianna 18 Koźniewo Kamińska Jadwiga Józef Tekla 19 Ostaszewo
2 1838 Zaborowski Walenty, wd. Kazimierz Katarzyna - b.d Tedorska Rozalia Hilary Teresa - Gzy
3 1838 Szczęsny Jan Paweł Katarzyna 24 Ostaszewo Lewandowska Antonina Jan Marianna 18 Giżyn, Unierzysz
4 1838 Kruszewski Antoni Stanisław Petronela 28 Kościesze Olszewska Anna Józef Marianna - b.d
5 1838 Pileński Mateusz Grzegorz Marianna 20 Gotardy Dąbrowska Marianna Jakub Wiktoria 19 Ostaszewo
6 1838 Banulski Antoni Andrzej Marianna 19 Ostaszewo Pawlak Zuzanna Franciszek Tekla 19 Ostaszewo
7 1838 Michnowski Franciszek Wincenty Jadwiga 21 Pijanowo Pietrzak Katarzyna b.d b.d - Wola
8 1838 Jaroszewski Jan Jan Klara - Szyszki Łączyńska Antonina Andrzej Marianna - Mierzeniec
1 1839 Brzeziński Ignacy Krzysztof Magdalena - Ślubowo Tomaszewska Józefa Ignacy Marianna - b.d
2 1839 Józwiak Kazimierz Franciszek Antonina - Koźniewo Zwierzyńska Katarzyna Szymon Joanna - b.d
3 1839 Walesiak Michał Antoni Józefa 19 Koźniewko Dadrówna Zuzanna Jakub Anastazja 16 Koźniewo
4 1839 Łączyński Roch Jakub Agnieszka - b.d Kuźmińska Marianna Antoni Tekla - b.d
5 1839 Brodowski Jan Tomasz Katarzyna 21 Ślubowo Grzybowska Agnieszka b.d b.d 17 Galomin
6 1839 Słończewski Andrzej Stanisław Konstancja - Gortaty Kwiatkowska Józefa Ludwik Franciszka - Skaszewo
6 1839 Sobieraj al. Banulski Antoni - - - b.d Pawlak Zuzanna - - - b.d
7 1839 Narwieński Leonard, wd. Stanisław Kunegunda 40 b.d Wielechowska Antonina Wawrzyniec Teresa 30 Śmietanki
8 1839 Smoleński Jan Mateusz Józefa - b.d Obidzińska Marianna Wojciech Małgorzata - Chmielinek, Nas.
9 1839 Daniłowski Franciszek Hilary Antonina 21 b.d Drozdowska Jadwiga Walenty Marianna - b.d
10 1839 Grabowski Wojciech Szymon Marianna - b.d Maluchnik Marianna Walenty Ewa - b.d
11 1839 Staniszewski Filip Paweł Katarzyna - b.d Przedwojewska Katarzyna d. Miklaszewicz Franciszek Katarzyna - b.d
12 1839 Grochowski Józef Grzegorz Konstancja 21 Serwatki Humięcka Weronika Walenty Julianna 16 Włuski
13 1839 Pileński Paweł Grzegorz Marianna 33 Gortaty Staniszewska Salomea Filip Marianna 23 Baby
14 1839 Twardowski Józef Ignacy Franciszka 21 Brodowo Żyłki Kossakowska Aniela Dominik Elżbieta 20 Kozłowo
15 1839 Chrzanowski Feliks x Marianna 19 Mierzeniec Fasińska Scholastyka Wojciech Marianna - b.d
16 1839 Majewski Józef Stanisław Marianna - b.d Sobieraj Kunegunda Joachim Marianna - b.d
17 1839 Wysocki Jan Daniel Jan Marianna 22 Warszawa Franczak Teresa Tomasz Rozalia - Kosiorowo
18 1839 Tekleński Antoni Maciej Katarzyna - b.d Wielechowska Urszula Józef Marianna - b.d
19 1839 Milewski* Józef Władysław Konstancja 24 Ostaszewo Przedwojewska Józefa Jan Katarzyna 18 Sońsk
20 1839 Podgórski Stanisław Józef Marianna - b.d Sikorska Zuzanna Franciszek Kunegunda - b.d
1 1840 Górecki Andrzej Ignacy Balbina Jabłecka 20 Szczerbaki Ostaszewska Józefa Antoni Marianna 19 Wola
2 1840 Krzyżewski Józef Stanisław Rozalia 20 Ostaszewo Pszczółkowska Joanna Dominik Marianna 26 Ostrowe Dyle
3 1840 Lawendowski Wojciech Mikołaj Gertruda 23 Królewiec Rudnicka Emilia Feliks Barbara 17 Koźniewo
4 1840 Chmielewski Piotr; ur Szymon Elżbieta 22 Udrzyn Konarzewska Teresa Jan Katarzyna 22 Pułtusk
5 1840 Grabowski Antoni Karol Marianna - b.d Zapałowska Magdalena Jan Marianna 22 Wola
6 1840 Berliński Paweł Maciej Marianna 24 Marcysie Ostaszewska Faustyna Tomasz Marianna 19 Panki
7 1840 Jaroszewski Antoni Jan Klara - b.d Daniszewska Marianna Józef Anna - b.d
8 1840 Jabłonowski Maciej Franciszek Marianna 22 Olszewo-Grzymki Kalinowska Agnieszka x Marianna Kalinowska 17 Sobokleszcz
9 1840 Pileński Jakub Grzegorz Marianna 27 Gotardy Dębska Anna Jakub Elżbieta 20 Łączna Wieś, (Łączyno)
10 1840 Nowotka Ignacy Józef Marianna - b.d Jaśczak Marianna Stanisław Justyna 19 Skaszewo
11 1840 Matusiak Antoni Stanisław Łucja 26 Garnowo Kamieńska Małgorzata Kazimierz Antonina 21 Boguty
12 1840 Ceterski* Piotr Jan Ewa 21 Szczawin, N.Miasto Karaskiewicz Marianna Wojciech Ewa 17 Godacze Górne
13 1840 Marczak Antoni Walenty Józefa 23 Kościesze Tomaszewska Anna Ignacy Jadwiga - b.d
14 1840 Łęcki Antoni Stanisław Ewa - Szyszki Kowalewska Petronella Maciej Jadwiga - Sędzimiry
15 1840 Wyrzykowski Jan Franciszek Kunegunda - Gąsiorowo Królikowska Marianna Walenty Franciszka - Wysocki
16 1840 Teodorski Wojciech Mikołaj Józefa - b.d Pawłowska Bogumiła Wawrzyniec Barbara 22 Koźniewo
17 1840 Dawidowski Józef Franciszek Salomea 19 Łopacin Kondracka Katarzyna ? Marianna Kondracka, wd 20 Borze
18 1840 Paszkowski Stanisław Franciszek Justyna 22 Gaj, N.Miasto Maciak Marianna Szymon Józefa 22 Kościesze
19 1840 Łączyński Franciszek Jakub Agnieszka - b.d Ruszkowska Marianna Tomasz Antonina - Ślubowo
20 1840 Łubaszewski Adam Paweł Marianna 30 Gostumin Wiśniewska Petronella Jan Franciszka 22 Spondoczyn
21 1840 Ostaszewski Franciszek Wojciech Aniela - Panki Ostaszewska Wiktoria d. Koźniewska Stanisław Antonina 21 Koźniewo
1 1841 Zofiński Józef Stanisław Magdalena 22 Wola Gabrysiak Marianna Wojciech Agnieszka - b.d
2 1841 Sikorski Mateusz Franciszek Kunegunda 21 Koźniewo Gocłowska Marianna Piotr Klara 22 Godacze
3 1841 Gabrysiak Walenty Wojciech Agnieszka - b.d Łoniewska Aniela Walenty Rozalia 20 Nasielsk; ojciec ekonom
4 1841 Łączyński Jan Stanisław Marianna - b.d Słonczewska Ewa Stanisław Konstancja - b.d
5 1841 Siółkowski Andrzej Filip Elżbieta 26 Popowo Dawidowska Paula Franciszek Salomea - b.d
6 1841 Gzowski Wincenty Augustyn Apolonia - Jaskułowo Pileńska Julianna d. Powiertowska Andrzej Marianna - b.d
7 1841 Wielochowski Kacper, wd. Szymon Józefa - b.d Piotrowska Rozalia d. Kempińska Józef Franciszka - b.d
8 1841 Rajski Wawrzeniec, wd. Walenty Kunegunda - Strzegocin Bandurska Katarzyna Ludwik Barbara - Łuków
9 1841 Walkiewicz Jan, wd. ? Wiktoria - b.d Puchalska Tekla Józef Magdalena - b.d
10 1841 Majewski Józef, wd. Szulim Eisenberg, żyd Marianna 45 Nowa Wieś, neofita Bukowska Kunegunda Franciszka Antoni Marianna 23 Mierzeniec, ś.Skaszewo
11 1841 Ślubowski Mikołaj Józef Franciszek Marianna 22 Wyrzyki Niesłuchowska Rozalia Wojciech Kunegunda 20 Koźniewko
12 1841 Alichnowicz Tomasz Błażej Krystyna 23 Kęsy Wiśniewska Bogumiła Ignacy Józefa 23 Staroguby?
13 1841 Majewski Józef, wd. Stanisław Marianna 30 Borze Bulikowska Marianna Franciszek Franciszka 24 Głuchy
14 1841 Kwiatkowski Teodor Józef Anastazja - b.d Walesiak Salomea Antoni Józefa - b.d
15 1841 Grochowski Antoni Mateusz Marianna 27 Szyszki Todorska Józefa Hilary Teresa 22 Żebry
16 1841 Boćkowski Szymon Kazimierz Marianna 22 Sońsk Borkowska Joanna Wojciech Agnieszka 19 Ostaszewo
17 1841 Zelaziński Tomasz Jan Marianna 22 Pajewo Banulska Franciszka Andrzej Marianna 19 Ostaszewo
18 1841 Nowadczyński Szymon Franciszek Rozalia 21 Chruszczew Podgórska Franciszka Stefan Małgorzata - b.d
19 1841 Kicki Antoni Michał Apolonia 40 Koźniewo Ciechanowska Apolonia Karol Apolonia - b.d
20 1841 Kurłowski Franciszek, wd. Antoni Agnieszka - b.d Jakubowska Katarzyna Józef Marianna - b.d
21 1841 Dąbrowski Baltazar Antoni Eleonora 22 Borze Spiża Tekla Mateusz Zofia - b.d
22 1841 Kowalski Antoni Jan Teresa 23 Sulkowo, Gąsior. Matusiak Marianna Stanisław Łucja 22 Szyszki
23 1841 Podgórski Paweł Józef Marianna - b.d Kamieńska Marcyanna x Marianna Kamieńska - Umieciny
24 1841 Dąbrowski Ignacy Jakub Wiktoria 26 Skaszewo Zarębska Apolonia d. Szczęśniak Michał Marianna 30 Koźniewo
25 1841 Cygowski Jan Józef Ewa - Wola Franczak Katarzyna Walenty Marianna 19 Skaszewo
26 1841 Szkobel Jan Paweł Franciszka - b.d Witkowska Antonina Felicjan Marianna - b.d
27 1841 Zaborowski Walenty, wd. Józef Katarzyna 36 Gołymin Mielczarczyk Ewa Józef Marianna 26 Gładczyn
1 1842 Sobieraj Antoni Joachim Marianna - Koźniewo Biedrzycka Tekla x Petronela Biedrzycka - Dalewice?
2 1842 Korycki Jan , wd Tomasz Franciszka 40 Jabłeczniki, Sońsk Krzyżewska Ewa d. Szczęśniak Paweł Katarzyna 35 Ostaszewo
3 1842 Bulkowski Franciszek Jan Agnieszka - Kościesze Lipińska Marianna Franciszek Antonina - b.d
4 1842 Łępicki Stanisław Piotr Antoni 28 Gnaty Ostaszewska Józefa Jakub Marianna 26 Wola
5 1842 Modliński Tomasz Piotr Weronika 21 Kosiminy Milewska Małgorzata Władysław Konstancja 18 Ostaszewo
6 1842 Marchlewicz Ignacy Tomasz Marianna - Koźniewko Majewska Teresa Stanisław Marianna - Morawka
7 1842 Tomaszewski Franciszek Ignacy Jadwiga - Śmietanki Kowalska Katarzyna Andrzej Marianna - Kątne
8 1842 Rzeczkowski Jan Franciszek Józef Józefa - Rzeczki Klonowska Franciszka Stanisław Marianna - Koźniewko
9 1842 Jasczak Stanisław, wd Jan Małgorzata 50 Kuszewo? Kornacka Joanna d. Wojtyńska Hilary Franciszka - Sędzimiry
10 1842 Dawidko Józef Jan Ludwika 29 Gosie Wybrany Rajska Eugenia Szymon Petronela - Kościesze
11 1842 Narwiński Leonard wd. Stanisław Kunegunda - Ciechanów Podporska Marianna Józef Anastazja - Biedrzyce
12 1842 Hipsz Stanisław Norbert Agata 22 Pokrzywnica Łęcka Julianna Stanisław Ewa 19 Szyszki
13 1842 Reszczeński Walenty Wawrzyniec Scholastyka - Modzele Bielne Karpieńska Marianna Józef Marianna 18 Koźniewko
14 1842 Kołodziejczak Franciszek Karol Eleonora 22 Kałęczyn Szymańska Agnieszka Jan Anna 20 Rydzewo
15 1842 Piekut Tomasz Krzysztof Marianna - Kroczewo Zarębska Zuzanna Tadeusz Marianna - b.d
16 1842 Pawleński Antoni Jan Wiktoria - Kałęczyn Wiśniewska Zofia Grzegorz Marianna - Watkowo
17 1842 Kalinowski Andrzej Franciszek Katarzyna - Koźniewo Sikorska Marianna Franciszek Kunegunda - b.d
18 1842 Tomaszewski Franciszek Ignacy Marianna 21 Koźniewo Jankowska Franciszka Jan Marianna Mączak 19 Łysaki; ur. 126/1823
19 1842 Bandurski Jan Jakub Marianna - Kałęczyn Barbarska Franciszka Jakub Łucja - Wola
20 1842 Wawrzeński Antoni Grzegorz Justyna - Garnowo Cichowicz Rozalia Jan Marianna - b.d
21 1842 Krzyżewski Stanisław Stanisław Rozalia 19 Ostaszewo Wyrzykowska Franciszka Józef Józefa 20 Łukowe
22 1842 Tekliński Jan Józef Ludwika 28 Skierdy Dumańska Antonina Łukasz Katarzyna 21 Kędzierzawice
23 1842 Pawlak Kacper Franciszek Tekla 23 Ostaszewo Szczęśniak Józefa Michał Marianna 22 Koźniewo
24 1842 Pawlak Ludwik Jakub Dorota - b.d Zofińska Wiktoria Stanisław Magdalena 21 Wola
25 1842 Twardowski Paweł Ignacy Franciszka - Bielany Wawrzeńska Marianna Grzegorz Krystyna - Garnowo Skierdy
1 1843 Dumański Franciszek Łukasz Katarzyna 24 Luberadz, Maluzyn Gołębiewska Katarzyna Roch Małgorzata 23 Obręb, Rostkowo
2 1843 Zarębski Józef Karol Wiktoria - Koźniewko Dudzińska Agnieszka x Antonina - Skrobocin
3 1843 Zabłudowski Franciszek, wd Marek Małgorzata - Lubaczewo Ciszewska Marianna d. Mańkowska Marcin Apolonia - b.d
4 1843 Krasnodębski Antoni Maciej Józefa 30 Mchowo Ellert Weronika Wincenty Weronika 29 Rogoźno
5 1843 Orłowski Mikołaj Józef Kunegunda - Borze Kossakowska Anna Dominik Elżbieta - Kozłowo
6 1843 Niewiadomski Bogumił b.d b.d 40 Warszawa Sobocińska Zofia Franciszek Marianna - b.d
7 1843 Brodowski Tomasz, wd Jan Petronela 50 Prusinowice Tedorska ; wd Katarzyna d. Szczypińska Marcin Krystyna 30 Ostaszewo
8 1843 Łęcki Antoni Stanisław Ewa - Szyszki Dzierżanowska Julianna Tomasz Katarzyna - Szyszki
9 1843 Borkowski Karol Jan Katarzyna 25 Rejno ?Begno Kraszewska Rozalia Ignacy Teresa 25 Brańszczyk
10 1843 Sobociński Grzegorz, wd. Franciszek Marianna 40 b.d Grochowska Franciszka Andrzej Zuzanna 21 Grochy Serwatki
11 1843 Żbikowski Franciszek Ksawery Łukasz Urszula 21 Milewo Rączki Humięcka Franciszka Walenty Julianna 18 Włuski
12 1843 Korycki Piotr Jan Dorota 22 Gąsiorowo Krzyżewska Marianna Stanisław Rozalia 19 Ostaszewo
13 1843 Szczypiński Jan Antoni Marianna 19 Ostaszewo Burcicka Antonina Mateusz Marianna 20 Kędzierzawice, Nas.
14 1843 Boćkowski Szymon; wd Kazimierz Marianna 23 Sońsk Majewska Marianna Marcin Katarzyna 23 Siemień
15 1843 Kordecki Andrzej Józef Franciszka 32 Sędzimiry Zaborowska Teofila Józef Józefa 20 Szyszki
16 1843 Kaszubowski Teodor Michał Katarzyna 25 Kraszewo Grabecka Agnieszka Tomasz Anastazja - Przewodowo
17 1843 Zalewski Ludwik Józef Eleonora - Winnica Kędzierska Marianna Wawrzyniec Tekla - Szyszki
18 1843 Burkacki Wojciech Jan Marianna - b.d Podgórska Marianna Józef Marianna - b.d
19 1843 Głuszniewski Jan Antoni Marianna - Skrobocin Gocłowska Katarzyna Piotr Klara - Godacze
1 1844 Sobieraj Józef Joachim Marianna - b.d Kowalska Zuzanna Andrzej Marianna - Begno
2 1844 Bieńkowski Ludwik Szymon Józefa 20 Mieszki Ostaszewska Kornelia Ignacy Anna 18 Panki
3 1844 Majewski Norbert Michał Tekla - b.d Pychewicz Józefa Leon Marianna - b.d
4 1844 Brodowski Ignacy Walenty Marianna 24 Skaszewo Pileńska Joanna Grzegorz Marianna 22 Gortaty
5 1844 Ostaszewski Adam Tomasz Marianna 21 Panki Powiertowska Julianna Ignacy Katarzyna 21 Gortaty Młynik
6 1844 Olszewski Piotr ; ur Wojciech Małgorzata 40 Olszewo Grzymki Ostaszewska Paulina d. Koźniewska Stanisław Antonina 33 Koźniewo
7 1844 Kucharski Józef Szczepan Helena - Modzele Słończewska Agnieszka Stanisław Konstancja - Gortaty
8 1844 Olszewski Szymon Józef Salomea - Proboszczewice Witkowska Katarzyna Felicjan Marianna 18 Gąseczyn
9 1844 Podgrodny Józef Franciszek Franciszka - Śmietanki Kowalska Marianna Antoni Katarzyna - b.d
10 1844 Łączyński Maciej Stanisław Marianna - b.d Sopyła Józefa Józef Marianna - b.d
11 1844 Kondratowicz Ignacy Antoni Katarzyna - b.d Wędrowska Tekla Bartłomiej Marianna - b.d
12 1844 Czerwiński Józef Andrzej Rozalia 20 Luszewo Kazimierska Katarzyna Mikołaj Józefa 23 Bylice
13 1844 Sobieraj Stanisław; wd Joachim Marianna 28 Koźniewo Terlicka Helena Mikołaj Franciszka 22 Szlassy-Żalne
14 1844 Koźniewski Florian Stanisław Ewa 20 Koźniewo Ulanowska Marianna Stanisław Marianna 17 Koźniewo
15 1844 Gołębiewski Stanisław Roch Małgorzata 21 Obręb, Rostkowo Wyrzykowska Joanna Józef Józefa 18 Szyszki
16 1844 Ruszczak Stanisław Franciszek Tekla - Niestępowo Ługowska Marianna Jan Magdalena - Kościesze
17 1844 Gromelski Antoni Jan Eleonora - Borze Wasiak Antonina Jan Marianna - b.d
18 1844 Strzałkowski Józef Stanisław Marianna - Prusinowice Wielechowska Franciszka Józef Marianna - Śmietanki
19 1844 Pierzynowski Franciszek Szymon Apolonia 22 Szyszki Spiżewska Ewa Mateusz Zofia - Bardony
1 1845 Majewski Wawrzeniec Marcin Katarzyna - b.d Jakubowska Marianna Józef Marianna - b.d
2 1845 Witowski Julian Józef Anastazja 27 Dembianka p. Korytnica Pruszkowska Marianna Walerian Antonina 24 Dębowice par.Drzewie?
3 1845 Długołęcki Tomasz Piotr Tekla - Modzele Chojnowska Ewa Józef Rozalia - Komory
4 1845 Brodowski Józef Tomasz Katarzyna - Ślubowo Wąsiewska Felicjanna Adam Marianna - b.d
5 1845 Szczypiński Baltazar Antoni Marianna 20 Ostaszewo Pawlińska (Ordak) Ewa Jakub Dorota 17 Wola; nazw. Ordak
6 1845 Perzynowski Andrzej Wawrzyniec Rozalia - Prusinowice Pankiewicz Antonina Jakub Ludwika - b.d
7 1845 Jaroszewski Walenty Józef Marianna - b.d Kordecka Marianna Józef Franciszka - b.d
8 1845 Obrębski Jan Stefan Antonina 24 Czernice, Pałuki Krzyżewska Joanna Jakub Tekla 18 Gortaty
9 1845 Sobieraj Franciszek, wd Joachim Marianna - b.d Pileńska Agnieszka Paweł Julianna - b.d
10 1845 Podlasiński Stanisław Jan Antonina - Smolechowo Szczypińska Ewa Antoni Marianna - Ostaszewo
11 1845 Długołęcki Paweł Kacper Dorota 20 Grochy-Krupy Kamieńska Karolina Szymon Małgorzata 20 Panki
1 1846 Grochowski Franciszek Leon Marianna - Żebry Matusiak Katarzyna Stanisław Łucja - Szyszki
2 1846 Stankowski Józef Klemens Franciszka - Brądzinów? Brodowska Karolina Gabriel Barbara 18 Godacze
3 1846 Powirtowski Ignacy, wd. Antoni Ewa - Włuski Goryszewska Ludwika d. Słończewska Stanisław Konstancja - b.d
4 1846 Lejman Jan Jan Marianna - Ławny Lasek Nikułowna Justyna Marcin Januaria 31 Wilno?
5 1846 Podgórski Antoni, wd Jan Wiktoria - Koźniewo Dumańska Jadwiga Łukasz Katarzyna - b.d
6 1846 Kamiński Józef Maciej Zofia 25 Kościesze Jabłońska Marianna Kazimierz Franciszka 22 Gołotczyzna
7 1846 Cichowicz Andrzej Paweł Katarzyna - b.d Szimborska Katarzyna Kazimierz Apolonia - Miszewo
8 1846 Walesiak Mikołaj Antoni Józefa - Wysocki Kowalska Elżbieta Andrzej Marianna - b.d
9 1846 Doliński Teofil Jan Emilia - Sokołowo Kamieńska Sabina Szymon Małgorzata - Panki
1 1847 Cywiński Karol Hieronim Tekla 23 Skierki, Rostkowo Banulska Józefa Andrzej Marianna 22 Ostaszewo
2 1847 Zdziarski Ignacy Wincenty Elżbieta - b.d Osiecka Józefa Wojciech Anna - b.d
3 1847 Rybacki Franciszek; wd Benedykt Wiktoria 50 Pułtusk Banulska ; wd Marianna d. Pawlak Andrzej Barbara 40 Ostaszewo
4 1847 Stanczak Franciszek Klemens Franciszka - Brodzięcin Mańkowska Anna d. Tomaszewska Ignacy Jadwiga 25 Śmietanki
5 1847 Niesłuchowski Jan Piotr Kunegunda 22 Marcysie Ostaszewska Dorota Andrzej Tekla 23 Wola
6 1847 Kozłowski Wawrzeniec Jakub Franciszka - Szlassy Dzierżanowska Salomea Piotr Katarzyna - Szyszki
7 1847 Napiórkowski Karol Stanisław Barbara 30 Pomaski Wlk. Turowska Felicjanna Felicjan Tekla 20 Waśniewo
8 1847 Pawlikowski Rafał, wd Franciszek Marianna - Rębkowo Switalska Zofia Piotr Scholastyka - b.d
9 1847 Ślubowski Andrzej Stanisław Jadwiga 23 Kościesze Krzemieńska Katarzyna Paweł Agnieszka - Wola
10 1847 Wojciechowski Józef (Wincenty) Walenty Anna 21 Kosinki Łączyńska Marianna d. Koźmińska Antoni Tekla - b.d
11 1847 Kowalski Wawrzyniec Andrzej Marianna 25 Ostaszewo Teklińska Franciszka Józef Ludwika 21 Garnowo Skierdy
12 1847 Kowalski Jan Stanisław Rozalia 22 Skaszewo Królikowska Anna Walenty Franciszka - b.d
13 1847 Jankowski * Franciszek Jan Marianna Mączak 22 Sońsk Burkacka Teofila x Ludwika 34 Gogole
14 1847 Żakowski Józef Stanisław Gertruda - Cichawy Wiśniewska Salomea Jan Marianna - Borze
1 1848 Banulski Jan Andrzej Marianna 32 Ostaszewo Szymańska Józefa Jan Anna 22 Begno
2 1848 Olszewski Augustyn Józef Marianna - Sońsk Czyżewska Anna d. Sikorska Jan Marianna - Psary
3 1848 Witkowski Józef, wd. Jakub Brygida 34 Koźniewo Pychewicz Marianna Leon Marianna - b.d
4 1848 Kwiatkowski Kacper Mateusz Józefa - b.d Pychewicz Franciszka Leon Marianna - b.d
5 1848 Kurłowski Antoni Felicjan Franciszka - Koźniewo Abramowicz Barbara d. Gocłowska Piotr Klara 40 Godacze
6 1848 Kornacki Mateusz Mikołaj Joanna - Sędzimiry Koniecka Agnieszka Karol Anna - b.d
7 1848 Bruliński Michał Józef Ewa 21 Ciemniewko Zarębska Katarzyna Tadeusz Marianna - b.d
8 1848 Chmielewski Michał Łukasz Bogumiła 25 Świercze Koty Olszewska Józefa Szczepan Katarzyna 18 G. Zarazy
9 1848 Przybylski Stanisław, wd Józef Marianna - Kamieniewo Jabłońska Julianna d. Ortaszewicz Antoni Klara - Burkaty
10 1848 Rzeczkowski Bartłomiej Hipolit Marianna 22 Chrościce, Sońsk Karaskiewicz Teofila Wojciech Ewa 18 Wola
11 1848 Milewski Franciszek Władysław Konstancja 34 Ostaszewo Kornacka Justyna Andrzej Marianna 18 Ostaszewo
12 1848 Grabowski Wojciech, wd Antoni Marianna - b.d Karpińska Teofila Józef Zuzanna - Koźniewko
13 1848 Skwarczyński Wawrzeniec, wd. Grzegorz Katarzyna - Gąsiorowo Kędzierska Franciszka Wawrzyniec Tekla - b.d
14 1848 Strzałkowski Wiktor Michał Elżbieta 21 Mchówek, Węgra Jasińska Pelagia Szymon Rozalia 18 Łosewo, Pokrzywnica
15 1848 Dzierżanowski Alexy (Maciej) Tomasz Katarzyna - Begno Kowalska Józefa Andrzej Marianna - Ostaszewo
16 1848 Pankiewicz Józef Jakub Ludwika - Ślubowo Nowicka Paulina Józef Kunegunda - Ostaszewo
17 1848 Sztermiński Marcin Marcin Marianna - Kisiny Gabrysiak Józefa Wojciech Agnieszka - Ołdaki
18 1848 Majorowski Franciszek, wd Piotr Franciszka - Sulkowo, Gąsior. Sopyła Katarzyna d. Łebkowska Tadeusz Marianna - b.d
19 1848 Tekliński Feliks Marcin Marianna 19 Garnowo Banulska Marianna Karol Eleonora 23 Ostaszewo
20 1848 Kuźmiński Antoni Maciej Marianna 24 Ostaszewo Milewska Katarzyna Władysław Konstancja 20 Ostaszewo
21 1848 Tetfejter Jan Gotlieb Marianna - Dzierżenin Partewicz Marianna Józef Franciszka - Kościesze
1 1849 Wolicki Jan, wd Kazimierz Marianna - Domosław Bartoszak Katarzyna Jan Małgorzata - b.d
2 1849 Tekleński Jan, wd Maciej Katarzyna - Garnowo Sopyła Klara Józef Marianna - b.d
3 1849 Kozłowski Józef Michał Barbara - Unierzysz Mańkowska Józefa Jan Marianna - Kościesze
4 1849 Ludwiczak Józef Andrzej Magdalena - Sędzimiry Kowalczyk Józefa Antoni Marcjanna 20 Koźniewko
5 1849 Kopacki Justyn Jakub Marianna - Gałki Goryszewska Eleonora Józef Ludwika - b.d
6 1849 Mrozek Ignacy Piotr Marianna - Bruliny Czarnikowska Agnieszka Jan Magdalena 21 Kościesze
7 1849 Ostaszewski Franciszek Józef Marianna 26 Wyrzyki Pękale Żakowska Tekla Stanisław Gertruda 18 Włuski
8 1849 Ostaszewski Antoni Wojciech Aniela 26 Panki Kondracka Faustyna Andrzej Julianna 17 Włuski
9 1849 Głodowski Jakub Piotr Scholastyka 26 Gnaty Slaska Emilia Kacper Marianna 22 Włuski
10 1849 Walesiak Antoni, wd Mikołaj Katarzyna - Nowa Wieś Cichowicz Marianna d. Koszud Józef Tekla - Mdzewo
11 1849 Mossakowski Felicjan Józef Dorota 18 Pomaski Wlk. Slaska Balbina Bonifacy Salomea 18 Włuski
12 1849 Babecki Stanisław Ignacy Joanna - Poniaty Kędzierska Ludwika Wawrzyniec Tekla - Szyszki
13 1849 Walesiak Walenty Antoni Józefa 18 Wysocki Szczypińska Klara Antoni Marianna 18 Ostaszewo
14 1849 Burcicki Józef Mateusz Marianna 24 Kędzierzawice Banulska Katarzyna Andrzej Marianna 22 Ostaszewo
15 1849 Petrykowski Jan Stanisław Rozalia 20 Przasnysz Cackowska Małgorzata Stanisław Marianna 21 Lisowo
16 1849 Szybinski Walenty Karol Tekla 21 Gąseczyn Podgórska Teofila Jan Wiktoria - Koźniewo
17 1849 Opalonka Mateusz x Agnieszka - Kędzierzawice Cejner Marianna Jan Agnieszka - Spondoczyn
18 1849 Jankowski * Piotr Piotr Józefa Dunin 22 Modzele-Raki Pawłowska Katarzyna Michał Marianna 26 Zalesie
19 1849 Modzelewski Stanisław Maciej Marianna 22 Gąsiorowo Tabęcka Elżbieta Paweł Józefa - Gołębie
20 1849 Krzykowski Wiktor Jan Tekla - Wróblewko/Pałuki Kapczeńska Magdalena Jakub Ewa 18 Goławice
21 1849 Bystrzak Franciszek, wd Mikołaj Rozalia 45 Szwelice Krzyżanowska Eleonora Adam Katarzyna - Spondoczyn
22 1849 Kuciński Józef Leon Rozalia 19 Głodówek Czerwińska Marianna Andrzej Rozalia 28 Luszewo
23 1849 Brzozowski Maciej Franciszek Rozalia - Garnowo Sasnikowska Katarzyna Jan Ewa 16 Kościesze
1 1850 Dąbrowski Michał Szymon Anna 23 Somianka Derowicz Franciszka Franciszek Anna 21 Malechy
2 1850 Dzierżanowski Franciszek Piotr Katarzyna 20 Szyszki Kowalska Marianna Szymon Agnieszka 21 Sędzimiry
3 1850 Rakowski Jan Jan Józef - Mierzeniec Kosiorowska Julianna Łukasz Petronela 28 Skaszewo
4 1850 Jaskułowski Wojciech Józef Agnieszka - Gaj Rajska Felicjanna Szymon Petronela 22 Kościesze
5 1850 Wyrzykowski Andrzej Franciszek Kunegunda - Kosiorowo Kalinowska Franciszka Antoni Małgorzata 24 Rybno
6 1850 Muszyński Antoni, wd Jan Katarzyna 38 Dobre Osińska Marianna d. Zuzuińska Franciszek Małgorzata 40 Warszawa
7 1850 Jaworski Jóżef Jan Anna 22 Grochy Jakubczyk Ludwika d. Dąbrowska Szymon Justyna 27 Błogosławie
8 1850 Bralski Tomasz Jan Franciszka 24 Włuski Łąbendzieńska Julianna Paweł Elżbieta 23 Strzegocin
9 1850 Saracen Grzegorz, wd. Michał Marianna 50 Garnowo Pawleńska Zofia d. Wiśniewska Grzegorz Marianna 25 Watkowo
10 1850 Mańkowski Jan, wd Walenty Józefa - Kościesze Narwińska Marianna d. Podgórska Józef Anastazja 30 Gąsewo
11 1850 Saracen Stanisław Grzegorz Małgorzata 21 Kosiorowo Korduszewska Teofila Michał Antonina 23 Sulkowo
12 1850 Milewski Leon Walenty Zofia 24 Pajewo Rostkowska Marianna Konstancja Jan Marianna 17 Stpice
13 1850 Saracen Ignacy, wd. Grzegorz Małgorzata 27 Sulkowo, Gąsior. Rawecka Franciszka Augustyn Katarzyna 22 Sulkowo
14 1850 Rybczyński Mikołaj Jan Franciszka 32 Nosarzewo Bandurska Marianna Józef Konstancja 24 Szyszki
15 1850 Balcerczak Józef Błażej Urszula 24 Ciemniewko Banulska Marcjanna Andrzej Marianna 20 Ostaszewo
16 1850 Matuszewski Józef Michał Helena 28 Ćwiklinek Fałacińska Małgorzata x Marianna 23 Pianowo
17 1850 Kuciński Feliks Edward Józefa Jabłońska 20 Łęki, Pałuki Kwiecińska Marianna Józef Tekla - Ostaszewo
18 1850 Nowakowski Józef Jan Antonina Witek 22 Gąsiorowo Szczęśniak Joanna Michał Marianna 22 Koźniewko
19 1850 Marciniak Ignacy Stanisław Katarzyna 22 Kościesze Brodowska Małgorzata Gabriel Barbara 19 Ślubowo, Klukowo
20 1850 Barbarski Aleksander Wojciech Agnieszka 20 Ostaszewo Kucińska Eleonora Edward Józ. Jabłońska 24 Łęki, Pałuki
21 1850 Pierzynowski Jan Szymon Apolonia 21 Szyszki Ulatowska Marianna Michał Scholastyka 21 Skorosze
22 1850 Szczypiński Jan Maciej Marianna - Kosiorowo Wielechowska Tekla Józef Marianna - Smietanki
23 1850 Podgórski Antoni Walenty Ewa 30 Koźniewo Piotrowska Rozalia Piotr Agnieszka 22 Borze
24 1850 Malinowski Andrzej Augustyn Józefa 21 Wróblewko/Pałuki Kurłowska Wiktoria Franciszek Barbara 18 Koźniewko
1 1851 Cieśliński Tomasz Adam Ewa 37 Rybienko Cechowska Anna Jan Małgorzata 30 Arcichowo
2 1851 Saracen Antoni Grzegorz Małgorzata 25 Kosiorowo Bralska Julianna Jan Franciszka 22 Wola
3 1851 Małecki Ludwik Mikołaj Salomea 20 Żebry Boczkowska Ewa Kazimierz Marianna 22 Begno
4 1851 Leszczyński Józef, wd. Wawrzyniec Scholastyka 40 Smolechowo Szybieńska Tekla d. Sopyła Ignacy Klara 46 Koźniewko
5 1851 Rzeczkowski Wincenty Marcin Józefa 22 Rzeczki Gąski Ostaszewska Marianna Andrzej Tekla 18 Wola
6 1851 Cejner Jan Łukasz Marianna 21 Łopacin Kwiatkowska Magdalena Józef Anastazja 21 Sędzimiry
7 1851 Karczewski Jakub ? Elżbieta 22 Bugwałd Bralska Katarzyna Maciej Marianna 26 Skaszewo
8 1851 Podgórski Jan Antoni Anastazja 19 Olszewo Zarębska Józefa Tadeusz Marianna 21 Koźniewko
9 1851 Balcerski Tomasz Kazimierz Franciszka 40 Raczkowo Jasińska Józefa Kazimierz Rozalia 37 Smogorzewo
10 1851 Obrębski Franciszek, wd Kacper Marianna 23 Skaszewo Kozłowska Józefa d. Mańczak Jan Marianna 22 Kościesze
11 1851 Baranowski Jan Rafał Franciszka 20 Wysocki Gabrysiak Franciszka Wojciech Agnieszka 18 Skaszewo
12 1851 Kurłowski Kacper Antoni Agnieszka 22 Koźniewo Kwiatkowska Marianna Mateusz Józefa 20 Smolechowo
13 1851 Marcinowski Maciej Mikołaj Teresa 18 Panki Bandurska Józefa Franciszek Marianna 20 Sędzimiry
14 1851 Zalewski Ludwik, wd Józef Elżbieta 24 Winnica Zabudowska Tekla Franciszek Marianna 22 Garnowo Skierdy
15 1851 Sasnikowski Józef Jan Magdalena 26 Kościesze Piotrowska Agnieszka Antoni Anna 24 Ołdaki
16 1851 Tabęcki Karol Wawrzyniec Teodora 24 Sędzimiry Jaworska Marianna Kacper Anastazja 20 Borze
17 1851 Pawlak Szczepan Jakub Dorota 25 Wola Marciniak Katarzyna Mikołaj Teresa 25 Wola
18 1851 Nakielski Karol Leonard Marcjanna 20 Rafały Modzelewska Marianna Wojciech Józefa 25 Szczypiorno
19 1851 Wyrzykowski Teofil Kazimierz Elżbieta 27 Sulkowo, Gąsior. Palmowska Małgorzata Leon Ewa 17 Ojrzeń, Kraszewo
20 1851 Rudnicki Jakub Kazimierz Rozalia 21 Morawka Kwiatkowska Marianna Marceli Marianna 16 Drążewo
21 1851 Grochowski Jan Paweł Urszula 40 Grochy Serwatki Smolińska Marianna d. Obydzińska Wojciech Małgorzata 30 Chmielewko
1 1852 Kowalczyk Izydor Antoni Marianna 22 Koźniewko Bralska Tekla Franciszek Marianna 19 Skaszewo
2 1852 Kornacki Jakub Mikołaj Joanna 19 Sędzimiry Rutkowska Balbina Franciszek Weronika 19 Skuzy
3 1852 Gołębiewski Wojciech Roch Małgorzata 19 Olszewo Kamieńska Antonina Franciszek Marianna 17 Szyszki
4 1852 Godlewski Tomasz Jan Wiktoria - Kościesze Pierzynowska Marianna Szymon Apolonia 24 Szyszki
5 1852 Niesłuchowski Piotr Mateusz Katarzyna - Niesłuchy Maruszewska Marianna Ignacy Elżbieta - Marusy
6 1852 Walesiak Mikołaj, wd Antoni Józefa 26 Wysocki Kowalska Anna d. Królikowska Walenty Franciszka 22 Gzy
7 1852 Perkowski Onufry Mikołaj Franciszka 20 Brodowo Wity Dumańska Józefa Łukasz Katarzyna 22 Zeńbok
8 1852 Krępski Ludwik Mateusz Wiktoria 24 Rogowo Ostaszewska Franciszka Józef Tekla 20 Włuski
9 1852 Kamieński Michał Stanisław Marianna 20 Godacze Grn. Dumalska Henryka Jan Tekla 22 Żochy
10 1852 Krawczyk Stanisław Paweł Helena 24 Zaręby Kordecka Wiktoria Paweł Kunegunda 26 Kościesze
11 1852 Maruszewski Teofil Ignacy Kunegunda 19 Orły Żakowska Katarzyna Stanisław Gertruda 20 Panki
12 1852 Drozdowski Dominik Ignacy Marianna 32 Karniewo Tabęcka Franciszka Paweł Józefa 24 Gąsiorowo
13 1852 Grotowski Wincenty Tomasz Prakseda 27 Komory Ostaszewska Anna Andrzej Tekla 27 Wola Ostaszewska
14 1852 Kołodziejski Walenty Benedykt Marianna 22 Niedrzew? Chodupska Wiktoria Józef Małgorzata 21 Bątkowo
15 1852 Samulski Jan Franciszek Katarzyna 22 Zarynie Garbowska Franciszka Jakub Katarzyna 28 Praga
16 1852 Przybyszewski Kazimierz, wd Antoni Małgorzata 50 Kaputy? Balcerska Rozalia d. Pawelczak Łukasz Marianna 50 Skaszewo
17 1852 Łukasiak Wojciech Jakub Katarzyna 20 Bieńki Marchlewicz Scholastyka Franciszek Teresa 22 Koźniewko
18 1852 Jankowski Franciszek, wd Jan Marianna Maczak 27 Sońsk Jarzębowska Marcjanna Józef Marianna 17 Kraszewo
19 1852 Stypieński Bartłomiej Antoni Zuzanna 19 Garnowo Jarzębowska Anna Józef Marianna 20 Kraszewo
20 1852 Tekleński Kazimierz Józef Józefa 19 Garnowo Wielechowska Magdalena Józef Marianna 19 Śmietanki
21 1852 Turowski Jan Feliks Tekla 18 Waśniewo Grabowo Ostaszewska Józefa Fabian Marianna Bober 20 Panki
22 1852 Bartosiak Adam Marcin Marianna 18 Kozłowo Skurczak Marianna Jan Teresa 20 Sędzimiry
23 1852 Grzybowski Teofil Adam Franciszka 22 Kosiorowo Tomczak Franciszka Paweł Barbara 20 Osiek Dolny
1 1853 Szybieński Paulin Karol Tekla 21 Gąseczyn Podgórska Kunegunda Józef Tekla 19 Ślubowo, Klukowo
2 1853 Wyrzykowski Józef Antoni Jadwiga - Kosiorowo Ślubowska Małgorzata Stanisław Jadwiga - Kościesze
3 1853 Lawendowski Mateusz Łukasz Antonina 40 Strzegocin Korduszewska Aniela Michał Antonina 20 Strzegocin
4 1853 Pruszkowski August Walenty Antonina 32 Dębowice? Chamska Kamila Franciszek Bogumiła 20 Słustowo?
5 1853 Ulatowski Stanisław Michał Scholastyka 20 Czajki, Cieksyn Zaborowska Julianna Józef Józefa 21 Szyszki
6 1853 Kownacki Mikołaj Ignacy Aniela 24 Kownaty Żendowe Slaska Paula Bonifacy Salomea - Włuski
7 1853 Milewski* Wawrzyniec Wojciech Rozalia 19 Milewo Malonki Ostaszewska Pelagia Tomasz Marianna 21 Panki
8 1853 Jaskułowski Wojciech Józef Jadwiga 19 Brodowo Bomboły Jastrzębska Marianna Łukasz Franciszka 22 Krępica /Joniec
9 1853 Kowalski Józef Andrzej Marianna 28 Ostaszewo Franczak wd. Wiktoria Dionizy Małgorzata 24 Osiek
10 1853 Pychewicz Ignacy, wd. Franciszek Marianna 44 Koźniewo Czartoryjska Marianna d.Grzymała Wojciech Anna 45 Czartorja / Łomża
11 1853 Kamiński Ignacy Jan Szymon Małgorzata 19 Panki Ostaszewska Julia Marcin Franciszka 19 Włuski
12 1853 Ostaszewski Władysław Adam Józefa 20 Panki Nasierowska Marianna Daniel Franciszka 23 Włuski
1 1854 Zaborowski Michał Józef Józefa - Szyszki Jaskułowska Anna Józef Jadwiga 23 Sońsk
2 1854 Jakubiak Szymon Józef Agnieszka 20 Osiek Kędzierska Karolina Wawrzyniec Tekla 20 Szyszki
3 1854 Dzieliński Telesfor Mikołaj Małgorzata 19 Wyszczele Ostaszewska Tekla d.Maruszewska Piotr Zofia 40 Marusy
4 1854 Grundman Krzysztof Fryderyk Marianna 34 Karpie Powirtowska Justyna Ignacy Katarzyna 22 Gortaty
5 1854 Kowalski Jakub, wd. Cyprian Rozalia 35 Kałęczyn Piątkowska Wiktoria d. Łuczak Marcin Justyna 36 Głębokie
6 1854 Ludwiczak Ignacy Andrzej Magdalena 21 Sędzimiry Leśnikowska Teofila Andrzej Marianna 19 Koźniewko
7 1854 Dobrowolski Aleksander Piotr Franciszka 21 Strzegocin Smoleńska Zuzanna Marcin Marianna - b.d
8 1854 Slaski Jan Kacper Marianna 23 Włuski Żakowska Rozalia Stanisław Gertruda 18 Włuski
9 1854 Pielach Józef Wojciech Marianna 29 Pokrzywnica Cieszkowska Paulina Antoni Katarzyna 20 Kędzierzawice
10 1854 Skorczyński Jan, wd Dydak Anna 50 Skaszewo Komosińska Antonina d. Anuszewska Antoni Anna 34 Ołdaki
11 1854 Jędrasik Grzegorz Michał Petronela 28 Krasne Sikorska Marianna d. Ossowska Antoni Agnieszka 26 Gąseczyn
12 1854 Malinowski Kacper Dominik Marianna 24 Podleck Wiśniewska Weronika Franciszek Feliksa 19 Gortaty
13 1854 Pawlak Franciszek Jakub Dorota 22 Wola Konieckiewicz Franciszka Wawrzyniec Wiktoria 18 Ostaszewo
14 1854 Kowalski Jakub Franciszek Anna 20 Kościesze Kosiorowska Małgorzata Wawrzyniec Rozalia 20 Brodowo Wity
1 1855 Burkacki Zygmunt, wd Onufry Bogumiła 24 Sarenkowo Andrzejczak Józefa Andrzej Zofia 22 Serock
2 1855 Kalinowski Paweł, wd Franciszek Katarzyna 40 Koźniewo Tomczak Franciszka d. Jurczak Jan Marianna 31 Ruszkowo
3 1855 Józwiak Andrzej Leon Anna 18 Sędzimiry Podgórska Franciszka Jan Anastazja 18 Koźniewo
4 1855 Gąsewski Stanisław Jan Franciszka 25 Krzyczki Ostaszewska Ludwika Józef Tekla 19 Włuski
5 1855 Ostaszewski Jan Franciszek Marcjanna 21 Wola Nasierowska Anna Franciszek Marianna - Panki
6 1855 Pniewski Antoni Kazimierz Wiktoria 20 Damięty Ostaszewska Marianna Adam Józefa 22 Panki
7 1855 Ostaszewski Stanisław Jan Anna 19 Marcysie Łosieńska Paulina Ignacy Marianna 21 Sońsk
8 1855 Chmieliński Jakub Walerian Antonina - Konarzewo Grotowska Wiktoria Tomasz Prakseda 27 Komory
9 1855 Serafin Józef Grzegorz Małgorzata 21 Kosiorowo Bystrzeńska Józefa Franciszek Magdalena 22 Mierzeniec
10 1855 Ostaszewski Jan wd. Franciszek Marcjanna 21 Wola Chrzanowska Marianna Jan Marianna 24 Grzebsk
11 1855 Rosiński Jakub, wd. Błażej Anna 30 Nowe Miasto Zarębska Franciszka Tadeusz Marianna 21 Koźniewo
12 1855 Grotowski Jan Józef Weronika 19 Dalanowo Humięcka Zofia Ludwik Tekla 19 Wola
13 1855 Balcerczak Józef, wd. Błażej Urszula 27 Ciemniewko Barbarska Katarzyna Andrzej Dorota 18 Wola
14 1855 Barbarski Tomasz Andrzej Dorota 21 Wola Rzeczkowska Balbina Hipolit Marianna 20 Łyczki, Sońsk
15 1855 Abramowicz Franciszek Andrzej Marianna 26 Koźniewo Slubowska Katarzyna d. Krzemińska Paweł Agnieszka 32 Wola
16 1855 Wielechowski Kacper Szymon Józefa - Kościesze Jabłońska Józefa Wojciech Rozalia - Ruszkowo
1 1856 Switalski Jan Piotr Scholastyka 23 Wola Mrozowska Julianna Piotr Marianna 22 Łopacin
2 1856 Łyszkowski Adam Jan Tekla 22 Konarzewo Ostaszewska Marianna Józef Tekla 16 Włuski
3 1856 Podlasiński Franciszek Antoni Józef 20 Szychy? Cedrowska Marianna Andrzej Katarzyna 19 Kluszewo
4 1856 Gutwerski Mikołaj Andrzej Rozalia - Włuski Łosiewicz Katarzyna Paweł Łucja - Obryte
5 1856 Olszewski Józef Mikołaj Kunegunda - Kałęczyn Łuczkowska Zuzanna Ignacy Marianna - Smolechowo
6 1856 Kobreń Jan Franciszek Józefa - Smolechowo Kowalczyk Marianna Antoni Marianna - Koźniewko
7 1856 Kowalski Szymon Andrzej Marianna - Skaszewo Baraniak Marianna Rafał Franciszka - Wysocki
8 1856 Tekliński Jan wd. Józef Ludwika - Garnowo Tomaszewska Franciszka d.Jankowska Jan Marianna Mączak 30 Łysaki; ur. 126/1823
9 1856 Paszkowski Stanisław, wd Franciszek Justyna 40 Gaj, N.Miasto Bocianowska, wd Fr. d.Burzynska Paweł Franciszka 30 Wola
10 1856 Łebkowski Marcin wd. Tadeusz Katarzyna 43 Ostaszewo Pawlak Wikt. d.Zofińska Stanisław Magdalena 30 Wola
11 1856 Wojtowski Maciej Jan Marianna 48 Baranowo Gadomska Marianna wd.Kamieńska Maciej Zofia 40 Ostaszewo
12 1856 Bartoszewicz Adam wd. Marcin Marianna 24 Kozłowo Kruszewska Agn. d.Sopyła Tomasz Tekla - Ostaszewo
13 1856 Spicki Feliks; wd Józef Cecylia 26 Swiercze Muszyńska Marianna d.Zuzieńska Piotr Małgorzata 45 Olbrzym?
14 1856 Pawłowski Wawrzyniec wd. Andrzej Barbara 40 Wola Kwasowska Marianna wd.Dobrzycka Mateusz Małgorzata - Mierzanowo
15 1856 Janicki Jan wd. Walenty Anna - Kosiny Stańczak Karol. d.Brodowska Gabriel Barbara - Godacze Górne
16 1856 Gierkowski Augustyn Franciszek Franciszka - Koziczyn, loco Rybacka Wiktoria Franciszek Magdalena - Garnowo
17 1856 Szybieński Walenty wd. Karol Tekla 30 Gąseczyn Olszewska Kunegunda d.Kowalska Cyprian Rozalia - Kałęczyn
18 1856 Dominikiewicz Walenty Zygmunt Anastazja 19 Szyszki Jaskulska Eleonora Piotr Apolonia 20 Budzyń
1 1857 Skwarski Ignacy Jakub Józef - Brodowo Banulska Magdalena Karol Marianna - Ostaszewo
2 1857 Malinowski Walenty Augustyn Marianna - Pałuki Ciężartowicz Józefa Jan Serafina 22 Ciechanów
3 1857 Franczak Antoni Franciszek Franciszka - Koźniewo Kwiatkowska Antonina Mateusz Józefa - Smolechowo
4 1857 Kuciński Michał Edward Józefa Jabłońska 29 Łęki, Pałuki Banulska Marianna Andrzej Marianna 22 Ostaszewo
5 1857 Jankowski Jan Roch Jadwiga 22 Żakowice Kucińska Paulina Edward Józefa Jabłońska 18 Opinogóra
6 1857 Gielnicki Franciszek Ignacy Klara - Karniewo Arczewska Konstancja Ignacy Weronika 20 Kobylin
7 1857 Czarnecki Aleksander Franciszek Rozalia 25 Dromin Wielechowska Katarzyna Józefa Marianna - Śmietanki
8 1857 Dzierżanowski Walenty Piotr Katarzyna 21 Szyszki Modzelewska Franciszka Maciej Marianna 22 Gortaty, Szyszki
9 1857 Palewski Paweł Jan Konstancja - Nowe Miasto Materczyńska Leokadia d.Kotulska Jakub Elżbieta 22 Nasielsk
10 1857 Sobiecki Szymon Jan Józef - Kowalewice Dzierżanowska Józefa d.Kowalska Andrzej Marianna - Ostaszewo
11 1857 Burcicki Tomasz; wd Roch Marianna - Łosewo Ruszkowska ; wd Marianna d.Ługowska Jan Magdalena 32 po Stanisławie, Kościesze
12 1857 Malinowski Walenty x Barbara Malinowska 32 Ślassy Szymańska Wiktoria d.Wyszkowska Wojciech Katarzyna - Dzierżanowo
13 1857 Kamieński Franciszek Stanisław Marianna 23 Godacze Grn. Tyszkowska Lucjanna Michał Marianna 23 Płocochowo
14 1857 Łyszkowski Antoni Józef Petronela - Mosaki Szymańska Józefa d.Tomaszewska Szymon Katarzyna 34 Borze
15 1857 Maluchnik Jan Franciszek Marianna - Koźniewo Gadzińska Petronella Józef Marianna - Gaj
16 1857 Cichowicz Michał Paweł Katarzyna - Szyszki Felczak Barbara d.Franczak Dionizy Małgorzata - Osiek
17 1857 Olechowicz Adam Jan Katarzyna - Slubowo Swiderska Ludwika Tomasz Małgorzata - Borze
18 1857 Kosiorczak Wojciech x Barbara Kosiorczak - Ciemniewko Podlasińska Marianna Antoni Józefa - Szyszki
1 1858 Dąbrowski Jan Szymon Marianna 24 Drozdowo Rusicka Marianna Piotr Katarzyna - Dzierżenin
2 1858 Żebrowski Franciszek Jan Anna - Sulkowo Kozłowska Marianna Franciszek Barbara - Koźniewo
3 1858 Tomaszewski Józef Ignacy Jadwiga 32 Śmietanki Cichowicz Feliksa Paweł Katarzyna 17 Szyszki
4 1858 Broniszewski Antoni Jan Anna 28 Sarnowa Góra Sikorska Marianna d. Gocłowska Piotr Klara 36 Godacze Górne
5 1858 Malinowski Wiktor Jan Franciszka 34 Zielona Józwiak Ludwika Jan Małgorzata 33 Garnowo
6 1858 Olszewski Adam Michał Teresa 26 Leśniewo Wyrzykowska Małgorzata d. Palmowska Leon Ewa 23 Ojrzeń, Kraszewo
7 1858 Saracen Józef, wd. Grzegorz Małgorzata 25 Kosiorowo Ślubowska Franciszka Stanisław Jadwiga 21 Kościesze
8 1858 Jurkowski Stanisław, wd Jan Magdalena 30 Strzegocin Grzybowska Marianna d. Wysocka Andrzej Marianna 30 Głodówko
9 1858 Szczypiński Jan Maciej Marianna - Kosiorowo Rosińska Wiktoria d.Łaszcz Antoni Rozalia - Kowalewice
10 1858 Pierzynowski Józef Franciszek Katarzyna 19 Strzegocin Lipińska Salomea Stanisław Marianna 18 Kościesze
11 1858 Mańkowski Franciszek Andrzej Katarzyna 60 Kałęczyn Paszkowska Franciszka d. Burzyńska Paweł Franciszka 32 Wola Ojrzyńska
12 1858 Gutowski Stanisław, wd Mikołaj Marianna 24 Pruszki Stańczak Anna d. Tomaszewska Ignacy Jadwiga 36 Smietanki
13 1858 Leśnikowski Jakub Andrzej Marianna - Ujazdowo Piątkowska Elżbieta Grzegorz Wiktoria - Jackowo
14 1858 Dąbrowski Jan Szymon Justyna 28 Somianka Lipińska Franciszka Stanisław Marianna - Kościesze
15 1858 Bandurski Paweł Franciszek Marianna 24 Sędzimiry Majorowska Marianna Franciszek Katarzyna 19 Janowo
16 1858 Łukasiak Wojciech, wd Jakub Katarzyna 26 Ziarna Żabieńska Petronella Michał Tekla 24 Żebry Falbogi
17 1858 Kowalski Andrzej Antoni Katarzyna - Kościesze Bandurska Anna Franciszek Marianna - Sędzimiry
18 1858 Barbarski Andrzej, wd Jakub Łucja 45 Szyszki Goryszewska Julianna d. Frączkowska Piotr Magdalena 40 Ślubowo, Klukowo
19 1858 Podgrodny Kazimierz Józef Domicela 22 Kościesze Grochacz Katarzyna Jakub Antonina 19 Sędzimiry
20 1858 Podgrudny Jan Józef Domicela 25 Kościesze Perkowska Marianna Wacław Tekla 21 Gąsiorowo
21 1858 Gotlib Józef Andrzej Marianna 37 Dzierżenin Portecka Agnieszka Józef Franciszka 26 Kościesze
22 1858 Szczypiński Paulin Sylwester Katarzyna Marciniak 20 Ostaszewo Maluchnik Konstancja Tomasz Marianna 19 Koźniewo
1 1859 Sobieraj Hilary Franciszek Franciszka 21 Koźniewo Żabieńska Eleonora Michał Tekla 22 Żebry
2 1859 Podgórski Franciszek, wd Walenty Ewa 40 Koźniewo Włodarczyk Antonina d. Rybacka Franciszek Marianna 30 Ostaszewo
3 1859 Cywiński Józef Walenty Tekla 25 Rzechowo Cendrowska Joanna Józef Karolina 18 Ciemień
4 1859 Fijałkowski Józef wd. Walenty Marianna - Soje Godlewska Magda. d.Nowicka Jakub Katarzyna - Zbądz
5 1859 Cendrowski Maciej wd. Andrzej Łucja 47 Drożdzyn Podgórska Marianna d.Majewska Józef Marianna 40 Omięciny?
6 1859 Pierzynowski Ludwik Franciszek Katarzyna 22 Strzegocin Podgórska Antonina Jan Wiktoria 22 Koźniewo
7 1859 Zakolski Wincenty Michał Katarzyna 24 Włuski Witkowska Antonina Piotr Marianna 17 Joniec
8 1859 Kowiński Stanisław Serafin Mateusz Marianna 24 Gumowo Lewandowska Aniela d. Kordusiak Michał Antonina 25 Strzegocin
9 1859 Jabłoński Wojciech Andrzej Anna 40 Bieliny Wasiak Marianna d. Zieleńska Franciszek Konstancja 42 Radziwie
10 1859 Jaglarski Jan Franciszek Marianna 20 Bylice Zarębska Konstancja Tadeusz Marianna 19 Koźniewko
11 1859 Rudowski Karol Michał Salomea 30 Kędzierzawice Banulska Rozalia Karol Marianna 22 Ostaszewo
12 1859 Milewski Mateusz Franciszek Franciszka Szczęśniak 23 Ostaszewo Burcicka Małgorzata Tomasz Marianna 21 Kędzierzawice, Nas.
13 1859 Michalski Antoni Wawrzyniec Salomea 22 Kościesze Bartosiak Ewa Marcin Marianna 18 Kozłowo
14 1859 Damięcki Saturnin Maciej Józefa 28 Obrąb Okoniecka Konstancja Feliks Franciszka 25 Godacze Górne
15 1859 Olewniczak Józef Joachim Felicjanna 20 Ciemniewo Józwiak Marianna Kazimierz Katarzyna 19 Kościesze
16 1859 Skurczyk Józef Jan Teresa 24 Sędzimiry Serocińska Wiktoria Jan Marianna 24 Wysocki
17 1859 Banulski Mateusz Józef Agnieszka 22 Skaszewo Kalinowska Franciszka Paweł Kunegunda 22 Koźniewo
18 1859 Dymara Antoni Franciszek Józef Magdalena 21 Sobokleszcz Pychewicz Józefa Antoni Franciszka 20 Koźniewo
19 1859 Olszewski Jan Stanisław Marianna - Kościesze Frączkowska Marianna Walenty Scholastyka 20 Skaszewo
1 1860 Sobieraj Józef, wd. Joachim Marianna 34 Koźniewo Grochowska Józefa d. Tudorska Hilary Teresa 37 Żebry
2 1860 Stańczak Kajetan Mikołaj Apolonia 24 Tłucznice, Karniewo Kucińska Petronela Edward Józefa Jabłońska 18 Opinogóra
3 1860 Pychewicz Aleksander Antoni Franciszka 22 Koźniewko Baranowska Marianna Jan Konstancja 21 Sierakowo
4 1860 Goryszewski Maksymilian Walenty Joanna - Gąseczyn Piątkowska Józefa Grzegorz Wiktoria 19 Radoszewice
5 1860 Walicki Józef Ignacy Honorata 24 Giżyn Czerniakowska Julianna Andrzej Marianna 25 Osiek
6 1860 Pietrzak Jan, wd Jan Agnieszka 40 Sędzimiry Zawadzka Magdalena d. Brzezińska Ignacy Marianna 36 Bruliny
7 1860 Pierzynowski Jan, wd Szymon Apolonia 30 Szyszki Kwiatkowska Marianna d. Siedlecka Adam Małgorzata 25 Smolechowo
8 1860 Rzeczkowski Józef x Marianna Rzeczkowska 22 Bieliny Sobiecka Agnieszka Jan Józefa 24 Gnaty
9 1860 Podgórski Józef Franciszek Marianna Sikorska 24 Koźniewo Olszewska Teofila Michał Kunegunda 18 Ślubowo, Klukowo
10 1860 Łebkowski Jan Marcin Katarzyna 24 Koźniewo Zawadzka Ludwika Antoni Józefa Rogalska 24 Mierzeniec
11 1860 Bralski Stanisław Maciej Marianna 26 Skaszewo Pileńska Scholastyka Norbert Agnieszka 25 Skaszewo
12 1860 Kanigowski Jan Józef Agata 25 Brodowo Rateńska Eleonora Franciszek Tekla 17 Górki
13 1860 Rosiak Józef Franciszek Franciszka 23 Koźniewo Sopyła Ludwika Tomasz Tekla 19 Ślubowo, Klukowo
14 1860 Tekleński Andrzej Wojciech Józefa 21 Begno Sobiecka Petronella Jan Józefa 26 Gnaty
15 1860 Barbarski Józef, wd. Jakub Łucja 30 Ostaszewo Rzeczkowska Franciszka Hipolit Marianna 20 Kościesze
16 1860 Drążdzewski Józef Antoni Marianna - Wyżyki Goryszewska Tekla Józef Ludwika - Begno
1 1861 Różański Maciej al. Błażej Jan Magdalena 50 Łempice Wielechowska Józefa d. Jabłońska Wojciech Rozalia 34 Pruszkowo
2 1861 Szczypiński Antoni Stanisław Agnieszka - Kosiorowo Bułkowska Józefa Franciszek Marianna - Kościesze
3 1861 Jaworski Szymon Kacper Anastazja 26 Borze Wyrzykowska Józefa Jan Marianna 18 Gąsiorowo
4 1861 Ulatowski Michał Michał Scholastyka 24 Gaj, N.Miasto Pileńska Tekla Paweł Salo. Staniszewska 20 Szyszki
5 1861 Gabrysiak Paweł Wojciech Agnieszka 21 Skaszewo Kicka Anna Antoni Apolonia 19 Koźniewo
6 1861 Ruratowski Jan, wd Tomasz Tekla 40 Żebry Ofiara Marianna Wincenty Konstancja 21 Kosewo
7 1861 Wątkowski Piotr Antoni Tekla 21 Szrachowo? Biegalska Agnieszka d. Rulicka Józef Franciszka 28 Sobokleszcz
8 1861 Wasiak Jan Franciszek Marianna 20 Smolechowo Bartoszewicz Marianna Filip Marianna 19 Borze
9 1861 Pawlak Kacper Franciszek Tekla 40 Ostaszewo Gołębiewska Marianna Roch Małgorzata 25 Miłoszewiec, Rostk.
10 1861 Pawlak Stanisław Antoni Marianna 22 Skaszewo Grzywacz Małgorzata Michał Elżbieta 21 Łochy
11 1861 Szuleński Aleksander Jan Magdalena 21 Sukcice par. Czerwin? Kaczeńska Franciszka x Marianna Kaczeńska - Wola Ostaszewska
12 1861 Milewski Franciszek, wd Władysław Konstancja 44 Ostaszewo Marchlewicz Marianna d. Borzym Adam Helena 44 Wólka
13 1861 Kordowski Antoni, wd Błażej Anastazja 24 Koryciska Wiśniewska Teofila Franciszek Feliksa 18 Śmietanki
14 1861 Zamęski ? Kazimierz Mateusz Franciszek Apolonia Dumańska 25 Swieszewo Grabowska Franciszka Tomasz Marianna Bogucka - Gaj
15 1861 Bartosiak Józef Filip Marianna 22 Borze Kwasowska Tekla Stanisław Marianna 18 Szumsk
16 1861 Skorczyk Pawel Jan Teresa 21 Skaszewo Podgórska Aniela Franciszek Marianna 19 Koźniewo
17 1861 Jakubczyk Antoni Wojciech Ludwika 21 Bielany Karolak Tekla Antoni Agnieszka 19 Brodowo Wity
18 1861 Jurkowski Józef Jan Magda. Rynkowska 36 Kowalewice Słończewska Feliksa Andrzej Józ. Kwiatkowska 17 Włuski
19 1861 Bąk Benedykt, wd Antoni Prakseda Milewska 30 Strachocin Gielnicka Konstancja d. Arczewska Ignacy Weronika Błażczak 25 Kobylin
20 1861 Kowalski Antoni Franciszek Teresa 19 Kościesze Podgrodna Franciszka Józef Domicela 23 Kościesze
21 1861 Grotowski Wincenty wd. Tomasz Prakseda - Komory Ciężartowicz Bogumiła Jan Serafina 28 Ciechanów
1 1862 Józwiak Jan Leon Anna 21 Gortaty Jagłowska Aniela Franciszek Marianna 19 Bylice
2 1862 Serafin Jan Grzegorz Małgorzata 25 Kosiorowo Kędzierska Julianna Jan Anna Zielińska - Popielżyn
3 1862 Sztymelski Feliks Stanisław Rozalia 22 Ślubowo Świderska Marianna Tomasz Małgorzata 29 Borze
4 1862 Wardziński Adam Adam Barbara Nowińska 23 Ojrzeń Antoszkiewicz Julianna Jan Franciszka 29 Bolęcin
5 1862 Ostaszewski Aleksander Ignacy Tekla Maruszewska - Włuski Ostaszewska Marianna Franciszek Marcjanna - Wola
6 1862 Malinowski Szymon Jan Anna 24 Garnowo Maluchnik Franciszka Franciszek Marianna 30 Koźniewo
7 1862 Kwiatkowski Tomasz, wd. Leonard Ewa Wojciechowska 50 Latonice Skródzka Tekla Franciszek Anna Dzierlatek 38 Szafarczyska
8 1862 Karaskiewicz Damazy, wd Marcin Tekla 46 Nowe Miasto Abramowicz Katarzyna d. Krzemińska Paweł Agnieszka 40 Wola
9 1862 Maluchnik Stanisław Franciszek Marianna 27 Koźniewo Tudorska Józefa Wojciech Bogumiła 20 Koźniewo
10 1862 Burcicki Jan Tomasz Marianna 21 Kędzierzawice Kapelusznik Józefa Szczepan Agnieszka 20 Kościesze
11 1862 Karaskiewicz Ignacy Wojciech Ewa Kwiatkowska 25 Wola Paczkowska Anna Franciszek Józefa Jankowska 17 Zalesie, Przewod.
12 1862 Sakowski Józef, wd. x Marianna Sakowska 50 Żochy Brańska Franciszka d. Bandurska Franciszek Brygida 50 Kukawki
13 1862 Pileński Józef Franciszek Józefa Mincinska 21 Gołotczyzna, Sońsk Jankowska Aniela Jan Marianna Mączak 24 Koźniewo
14 1862 Kazimierczak Antoni Mikołaj Anna - Garnowo Pierzynowska Agnieszka Szymon Apol. Grochowska - Szyszki
15 1862 Jeronim Franciszek Paweł Marcjanna 24 Miastkowo /Łomża Podgórska Marianna Józef Tekla 23 Bylice
16 1862 Fijałkowski Jakub Mateusz Zofia - Ciemniewko? Gadomska Marianna Józef Marianna Kamieńska 20 Ostaszewo
17 1862 Kowalski Antoni Józef Marianna Kalinowska 28 Ślubowo Przygocka Franciszka Kazimierz Katarzyna - Psucin
18 1862 Bednarski Paweł Mateusz Ewa 20 Cichawy Piątkowska Tekla Grzegorz Wiktoria 18 Bylice
19 1862 Marciniak Jan Stanisław Józefa Banulska 20 Ostaszewo Szkobel Marianna Jan Anton. Witkowska 19 Kościesze
20 1862 Piekutowski Józef, wd. Franciszek Marianna 36 Pogorzelec Piotrowska Julianna d. Kondracka Stanisław Konstancja Górecka 36 Pułtusk
1 1863 Fijałkowski Mateusz, wd Franciszek Kunegunda 60 Grabienice Szczypińska Anna d. Jarzębowska Józef Marianna 30 Kraszewo
2 1863 Michalski Antoni, wd Wawrzyniec Salomea 25 Kościesze Sopyła Franciszka Tomasz Tekla 19 Ślubowo
3 1863 Jędrzejewski Ignacy Wiktor Franciszka 21 Pękały Felczak Józefa Mikołaj Barbara 24 Gortaty
4 1863 Kalinowski Jan Felicjan Franciszka 22 Kowalewice Wątkowska Józefa Antoni Tekla 23 Strachowo
5 1863 Wiśniewski Michał Franciszek Feliksa - Sońsk Tomaszewska Marianna Franciszek Katarzyna - Kościesze
6 1863 Kacprzak Wojciech Maciej Franciszka - Mężenin Podgórska Eleonora Stanisław Zuzanna Sikorska - Koźniewo
7 1863 Świderski Antoni, wd Walenty Franciszka 34 Wysocki Dolecka Katarzyna d. Szczypińska Maciej Marianna 32 Kosiorowo
8 1863 Powiertowski Wincenty Paweł Julianna 40 Niepiekły, Kroczewo Witkowska Franciszka Józef Klara Sopyła 25 Koźniewo
9 1863 Brodowski Stanisław wd. Ignacy Marianna Maruszewska - Marcysie Olszewska Balbina Jan Anna Obrębska - Marcysie
10 1863 Kosewski Wojciech Paweł Marianna 26 Latonice Saracen Józefa Grzegorz Małgorzata - -
11 1863 Rostkowski Franciszek, wd Gabriel Marta Kraszpulska 40 Mory Napiórkowska Józefa Franciszek Agnieszka Kamieńska 28 Strzegocin
12 1863 Kraszewski Ignacy Franciszek Marianna - Gortaty Rychłowska Marianna Stanisław Paulina - Opinogóra
13 1863 Jaglarski Jan, wd Franciszek Marianna - Bylice Maluchnik Julianna Tomasz Marianna - -
14 1863 Sienkiewicz Walenty Mateusz Marianna 21 Górki Baczki Obrębska Wiktoria Andrzej Tekla - Skaszewo
15 1863 Cybulski Aleksander Andrzej Apol. Kanigowska 25 Brodowo Kuce Włodarska Aleksandra Paweł Marianna Wiech 22 Pękowo
16 1863 Szczypiński Józef Franciszek Kat. Łabędzińska 25 Kosiorowo Ratyńska Wiktoria Franciszek Tekla Banulska 18 Brodowo Bąboły
1 1864 Jurkowski Józef, wd. Jan Magdalena 40 Strzegocin Olszewska Marianna Mikołaj Kunegunda 18 Ślubowo
2 1864 Szczypiński Tomasz Antoni Marianna Kołodziejczak 38 Ostaszewo Brodowska, wd Anton. d. Witkowska Feliks Marianna Goryszewska 40 Gortaty
3 1864 Goryszewski Jan Walenty Joanna - Gąseczyn Bartoszewicz Katarzyna Franciszek Marianna - Kościesze
4 1864 Koseski Wawrzyniec Wacław Józefa Przybysz - Skorosze Grochowska Rozalia Antoni Józef 21 Szyszki
5 1864 Kamieński Józef wd. Maciej Zofia Kołodziejczak - Kościesze Abramowicz Marianna Andrzej Barbara Gocłowska 23 Koźniewko
6 1864 Podgórski Józef Jan Wiktoria 34 Koźniewo Rosińska Katarzyna Tomasz Marianna - Ciepielin
7 1864 Rychłowski Antoni Stanisław Paulina 24 Opinogóra Kamieńska Wiktoria Florencjusz Aleksandra Grochowska 18 Panki
8 1864 Gierwatowski Wojciech, wd Jakub Scholastyka - Wola Ojrzyńska Pietrzak Marianna Sylwester Marianna - -
9 1864 Milewski Wojciech Józef Józ. Przedwojewska 23 Ostaszewo Jóżwiak Józefa Kazimierz Kat. Zwierzyńska 20 Kościesze
10 1864 Sopyła Jan wd. Tomasz Tekla - Gortaty Szymańska Prakseda Wincenty Marianna 21 Odoje
11 1864 Wiśniewski Jan wd. Józef Józefa Dybieńska - Mierzeniec Nasierowska Fran. d. Brodowska Karol Marianna Damięcka - ?
12 1864 Rostkowski Antoni Franciszek Katarzyna 22 Stpice Nałęcz Marianna Jakub Rozalia Ropelewska 17 Koziczyn
13 1864 Krasnodębski Józef Antoni Weronika Ellert 21 Żebry Leśniewska Joanna Jan Marianna Stokowska 22 Jackowo
14 1864 Tekleński Błażej Stanisław Karolina Antczak - b.d Pychewicz Aniela Antoni Franciszka - Koźniewo
15 1864 Olszewski Józef Stanisław Marianna 25 Kościesze Kondelewicz Franciszka Mikołaj Katarzyna 25 Strzegocin
16 1864 Strusiński Franciszek, wd Mikołaj Scholastyka 28 Bieńki Grabowska Tekla Tomasz Prakseda 25 Grochy
1 1865 Rusiecki Antoni Piotr Brygida 24 Witowica? Czachorowska Franciszka Leon Antonina 22 Ślubowo
2 1865 Sakowski Jan, wd Franciszek Marianna 28 Żochy Bartoszewicz Katarzyna Filip Marianna 21 Grochy
3 1865 Skarżycki Andrzej Karol Agnieszka 25 Kowalewice Koseska Tekla Paweł Marianna - Latonice
4 1865 Spiżewski Aleksander Józef Klara Pawlak - Ostaszewo Kucharska Aniela Andrzej Barbara 21 Koźniewko
5 1865 Rajski Franciszek Szymon Marianna - Godacze Grn. Paszkowska Tekla Stanisław Marianna 23 Śmietanki
6 1865 Jaskulski Józef, wd. Piotr Apolonia Kozłowska 42 Wola Wierzbowska Jakubiak Marianna Franciszek Łucja 23 Garnowo
7 1865 Wielochowski Franciszek Józef Marianna 25 Śmietanki Oleszkiewicz Teofila Adam Marianna 21 Nużewo
8 1865 Marchlewicz Franciszek Jan Marianna 24 Kędzierzawice Burcicka Agnieszka Tomasz Marianna - Kędzierzawice, Nas.
9 1865 Cichowicz Andrzej Jan Marianna - Szyszki Walesiak Józefa Michał Zuzanna Dadra 20 Szyszki
10 1865 Czerwiński Pantalion Jan Dorota - Klukowo Nowakowska Katarzyna Jan Marianna Kosiorek - Gortaty
11 1865 Mossakiewicz Tomasz Antoni Katarzyna - Mierzeniec Jakubowska Marianna Józef Julianna Jakubowska - Ślubowo
12 1865 Kowalski Franciszek Karol Rozalia 32 Skaszewo Skwarczyńska Józefa Wawrzyniec Marianna - Bielany
13 1865 Łebkowski Stanisław Marcin Katarzyna - Koźniewo Kosińska Wiktoria Wawrzyniec Helena - Słoniawy
14 1865 Swiatłowski Stanisław Julian Wiktoria 19 Kronsztad, Kraj Ros. Ostaszewska Faustyna d. Kondracka Andrzej Jul. Ołdakowska 32 Włuski
15 1865 Humięcki Ludwik wd. Józef Tekla Rogowska 50 Ostaszewo Kowalewska Marianna d. Fijałkowska Franciszek Agn. Kuskowska 48 Kuskowo?
16 1865 Jakubowski Józef, wd. Marcin Franciszka - Skaszewo Walkiewicz Tekla d. Puchalska Józef Magdalena - Truski
17 1865 Morawski Jan Paweł Józefa Studzieńska - Wrońska Stryjewska Anna Piotr Marianna Suchenko - Mężenin
18 1865 Cichowicz Józef Maciej Weronika - Szyszki Jaskułowska Ewa Franciszek Katarzyna 17 Szyszki
19 1865 Jakubowski Franciszek Józef Julianna 20 Żebry Kwiatkowska Marianna Teodor Salomea 20 Szyszki
20 1865 Koseski Antoni Wacław Józefa - Skorosze Jakubiak Weronika Tomasz Marianna - Szyszki
21 1865 Urbaniak Franciszek Józef Marianna - Ciemień Felczak Marianna Mikołaj Barbara - -
22 1865 Zaborowski Feliks Walenty Ewa Mielczarczyk - Szyszki Pawłowska Elżbieta Wawrzyniec Fr. Ochnik - Koźniewo
23 1865 Dyoniziak Tomasz Kazimierz Ludwika 20 Strusin, Sońsk Pawlak Konstancja Kacper Józefa 18 Ostaszewo
24 1865 Miklaszewski Konstanty Franciszek Józefa - Drążewo Wyrzykowska Feliksa Jan Marianna Królikowska - Szyszki
1 1866 Cichowicz Michał, wd Paweł Katarzyna - Szyszki Ulatowska Antonina Michał Scholastyka 22 Strzegocin
2 1866 Skurczyński Józef Tomasz Marianna Rateńska 26 Gąsiorowo Szczypińska Ludwika Stanisław Agn. Buczelska 18 Kosiorowo
3 1866 Kowalski Lucjan Franciszek Agnieszka 23 Prusinowice Kwiatkowska Franciszka Andrzej Marianna 28 -
4 1866 Jastrzębski Franciszek Jan Teofila - Sarnowa Góra Cendrowska Marianna Józef Konstancja 21 Wola
5 1866 Skórczyk Józef, wd. Jan Teresa 34 Sędzimiry Smakulska Józefa Antoni Teofila 26 Jurzynek
6 1866 Podlecki Paweł, wd Antoni Barbara 64 Glinojeck Buchald Józefa d. Chojnacka Szczepan Marianna 47 Ołdaki
7 1866 Pajewski Kazimierz, wd Maciej Tekla 50 Pajewek Kembłowska Elżbieta Jan Jadwiga 30 Gnaty
8 1866 Wierzchowski Konstanty Franciszek Teresa 22 Kraszewo Kawczyńska Katarzyna Jakub Ewa - Strzegocin
9 1866 Szczypiński Józef Stanisław Agnieszka Banulska 21 Kosiorowo Bandurska Joanna Franciszek Marianna Jasińska 23 Sędzimiry
10 1866 Podgrodny Antoni Józef Marianna 22 - Dzierżanowska Anna Tomasz Małgorzata - Szyszki
11 1866 Trynkowski Wojciech, wd Bogumił Jadwiga 54 Wola Zduńczyk Józefa x Ewa Zduńczyk - Czarnowiec
12 1866 Szczypiński Jan Franciszek Kat. Łabędzińska 23 Kosiorowo Kacprzak Franciszka Jan Agn. Witkowska 17 Gzy
13 1866 Malinowski Szymon, wd Jan Anna - Garnowo Raszczy Anna Maciej Katarzyna - Rozdzialy
14 1866 Zaborowski Wincenty Walenty Ewa - Szychy? Barbarska Balbina d. Rzeczkowska Hipolit Marianna - Komory
15 1866 Kosek Jan Stanisław Józefa Brzezińska 23 Glinice Slepowrońska Paulina Antoni Barbara 24 Wólka Brzezińska
16 1866 Jabłoński Mikołaj Kazimierz Fr. Jurkowska - Gołotczyzna, Sońsk Murawska Anna Karol Józefa - b.d
17 1866 Wiśniewski Stanisław wd. Tomasz Gertruda 63 Sońsk Sadowska Małgorzata d.Karasiewicz Jan Kuneg. Ostrowska - Miradowo
1 1867 Kalinowski Józef Wawrzyniec Prakseda Poniatowska 25 Kęski Reinke? al. Renke Augustyna Wilhelmina Henryk Apolonia 26 Łady
2 1867 Sopyła Jan Józef Marianna 25 Koźniewo Wyrzykowska Marcjanna Jan Marianna 18 Gąsiorowo
3 1867 Kuna Roch Michał Rozalia 26 Szygówek Młodzińska Julianna Tomasz Małgorzata 20 Ostaszewo
4 1867 Skwarczyński Ignacy, wd Jakub Józefa 32 Brodowo Kuce Wielechowska Marianna Kacper Rozalia - Kościesze
5 1867 Ratyński Adam Franciszek Tekla Buczelska - Bielany Żyzińska Anna Tomasz Apolonia - Dzierżanowo
6 1867 Wyrzykowski Franciszek Tomasz Marianna Nowakowska - Wyrzyki Sztymelska Katarzyna Stanisław Rozalia - Klukowo
7 1867 Niesłuchowski Ludwik Wojciech Karolina Archutowska - Krzyczki Goryszewska Julianna Józef Lud. Słończewska - Włuski
8 1867 Kołodziejczyk Franciszek, wd Karol Eleonora - Gołymin Gabrysiak Anna d. Łoniewska Walenty Rozalia - -
9 1867 Mikulski Walenty Stefan Franciszka 30 Węgra Kowalczyk Aniela Antoni Marianna 23 Koźniewko
10 1867 Kowalski Szymon wd. Andrzej Marianna - Skaszewo Siedlecka Ludwika Jan Bar. Kowalewska 23 Smolechowo
11 1867 Bartosiak Józef, wd. Filip Marianna - Borze Bartoszewicz Elżbieta Marcin Marianna Łach - Skaszewo
12 1867 Tekleński Kazimierz, wd Józef Józefa Jaworska - Garnowo Klusek Katarzyna Józef Salomea - Skaszewo
13 1867 Siedlecki Leopold Adam Barbara - Smolechowo Sobieraj Marianna Józef Zuzanna - Koźniewo
14 1867 Bralski Jan Maciej Marianna 40 Skaszewo Wróblewska Marianna Antoni Anna 25 Pijanowo
1 1868 Mańkowski Kazimierz Antoni Anna 26 Kościesze Sobieraj Eleonora d. Żabieńska Michał Tekla - Żebry
2 1868 Pietrzak Józef, wd. Jan Agnieszka - Kościesze Dzierżanowska Julianna d. Marcinkowska Jan Marianna - Szczawin
3 1868 Czerwiński Jakub wd. Mateusz Tekla - Garnowo Majewska Eleonora Józef Marianna - Koźniewo
4 1868 Karpiński Walenty, wd. Stanisław Anna 33 Sobokleszcz Głuszewska Józefa Walenty Katarzyna - Prusinowice
5 1868 Rejter Bogusław, wd Andrzej Marianna 38 Kanigówek Dyoniziak Małgorzata Kazimierz Ludwika - Ruszkowo
6 1868 Olszewski Antoni Augustyn Anna 19 Kościesze Laskowska Teofila Piotr Marianna 22 Gzy
7 1868 Piątkowski Antoni Józef Józefa - Ślubowo Bartoszewicz Józefa Franciszek Marianna 33 Kościesze
8 1868 Tokarski Józef Wojciech Monika 26 Krysk Fiszer Balbina Filip Ludwika 22 Mierzeniec
9 1868 Okuniecki Józef Feliks Franciszka 25 Gołębie Jastrzębska Anna Łukasz Franciszka - Miszewo
10 1868 Pszczółkowski Józef Wawrzyniec Ewa Mańk - Gąsewo Frączkowska Małgorzata Walenty Scholastyka - Skaszewo
11 1868 Pawłowski Wawrzyniec wd. Andrzej Bar. Kowalska 54 Wola Antonowicz Józefa Wojciech Kat. Osińska - Grąbiec
12 1868 Karłowski Dionizy Franciszek Barbara Jabłońska 24 Koźniewko Pierzynowska Marianna Tomasz Joanna Wyrzykowska 19 Szyszki
13 1868 Jaglarski Karol Franciszek Marianna 22 Bylice Sikorska Józefa Franciszek Marianna Ossowska - Gortaty
14 1868 Bórski Walenty, wd. Maciej Domicela 36 Grochy Długołęcka Petronella Paweł Karolina Kamińska 19 Panki
15 1868 Nowicki Franciszek Ignacy Wiktoria Baranowska - Skaszewo Krzyczkowska Wiktoria d. Grochowska Grzegorz Konstancja Mosińska 28 Grochy
1 1869 Czajkowski Wojciech, wd Franciszek Marianna - - Kosiorowska Marianna d. Kamińska Michał Marianna - -
2 1869 Napiórkowski Stanisław Franciszek Agnieszka 40 Pomiechowo Dąbrowska Zuzanna Ignacy Apolonia 23 Ostaszewo
3 1869 Obrębski Antoni Andrzej Tekla - Bylice Maluchnik Eleonora Tomasz Marianna - Koźniewo
4 1869 Wielechowski Michał Franciszek Katarzyna - Jaskułowo Wyrzykowska Marianna Mateusz Rozalia - Strzegocin
5 1869 Jankowski Roch, wd Stanisław Magdalena 42 Chojny Ceterska Anna Piotr Marianna Karaskiewicz 28 Ostaszewo
6 1869 Żakowski Franciszek Józef Salomea - Włuski Klonowska Eleonora Ignacy Agnieszka - Koźniewo
7 1869 Romanowski Józef Andrzej Justyna - Sobokleszcz Olczyńska Konstancja Antoni Petronela - Strzegocin
8 1869 Ceterski Józef Piotr Marianna Karaskiewicz - Wola Szczypińska Marianna Jan Ant. Burcicka - Ostaszewo
9 1869 Jakubowski Jan wd. Łukasz Antonina 46 Ruszkowo Rzeczkowska Józefa Bartłomiej Teof. Karaskiewicz - Wola
10 1869 Filipiak Grzegorz, wd Paweł Antonina - - Jakubowska Marianna d. Walesiak Teodor Salomea - -
11 1869 Strzyżewski Jan Franciszek Magdalena - Zawady Żelaźnicka Marianna Tomasz Franciszka - Ostaszewo
1 1870 Tomaszewski Józef Ignacy Marianna 28 Wola Olszewska Marianna Maciej Bog. Wielechowska - Kościesze
2 1870 Wnukowski Szymon Jan Anna - Nowe Przewodowo Żebrowska Aleksandra Jan Leokadia - Kościesze
3 1870 Nowicki Jan x Franciszka Nowicka - Stpice Jaskułowska Weronika Józef Jadwiga - Szyszki
4 1870 Wędrowski Antoni Jan Rozalia - - Zofinska Eleonora Józef Marianna - -
5 1870 Brzeziński Kazimierz Maciej Franciszka - Garnowo Miecznikowska Antonina d. Kuliatowska Franciszek Marianna - -
6 1870 Chudziński Marian Bolesław Paweł Wiktoria Połomska 22 Bartniki Komorowska Józefa Adam Józefa - Osiek
7 1870 Fijałkowski Mateusz, wd Franciszek Kunegunda - - Dzierlatka Marianna Ignacy Julianna - -
8 1870 Cichowicz Wawrzyniec Maciej Weronika - - Majewska Marianna - - - -
9 1870 Jaworski Błażej x Marianna Jaworska - Czarnostowo Łączyńska Józefa Franciszek Marianna - Kościesze
10 1870 Podgórski Franciszek Józef Tekla 28 Bylice Ulanowska Petronella Tomasz Rozalia - Gostymin
11 1870 Drzazgowski Wacław, wd Tomasz Katarzyna 33 Nowa Wieś Skarżyńska Karolina Ignacy Katarzyna 21 Kucice
12 1870 Wiśniewski Stanisław wd. Wojciech Ewa Pawłowska 40 Dzierżanowo Jabłońska Ewa Kazimierz Fr. Chrzanowska - Chmielewo
13 1870 Dobrzyński Jakub Franciszek Katarzyna - Warszawa Rozwadowska Ewa Stefan Katarzyna - Pułtusk
14 1870 Rosiński Jakub ? Anna - Nowe Miasto Witkowska Marianna Józef Marianna - Koźniewo
15 1870 Rajski Jan Szymon Marianna - Kościesze Wiśniewska Aleksandra Franciszek Feliksa Strzałkowska - Kościesze
16 1870 Lawendowski Andrzej, wd Jan Rozalia - Pawłowo Tetfeiler Marianna d. Portecka Józef Franciszka - Kościesze
1 1871 Jakubowski Stanisław - - - - Fajkowska Eleonora - - - -
2 1871 Grochowski Paweł - - - - Łukasiak Marianna - - - -
3 1871 Podsiadlik Jan - - - - Cichowicz Antonina - - - -
4 1871 Bazylak Michał - - - - Klusek Tekla - - - -
5 1871 Józwiak Józef - - - - Szczypińska Julianna - - - -
6 1871 Malinowski Andrzej - - - - Podgórska Ludwika - - - -
7 1871 Mroziewicz Antoni - - - - Szczypińska Marianna - - - -
8 1871 Pszczółkowski Dominik - - - - Tomaszewska Rozalia - - - -
9 1871 Podlasiński Wilhelm - - - - Spiżewska Marianna - - - -
10 1871 Miller Teofil - - - - Milewska Józefa - - - -
11 1871 Kalinowski Franciszek - - - - Pielewska Marianna - - - -
12 1871 Korycki Franciszek - - - - Rogalska Marianna - - - -
13 1871 Kwasowski Aleksander - - - - Tomaszewska Józefa - - - -
14 1871 Sopyła Franciszek - - - - Jaglarska Eleonora - - - -
15 1871 Siedlecki Adam - - - - Koseska Józefa - - - -
16 1871 Krauze Stanisław - - - - Zamięcka Franciszka - - - -
17 1871 Bronowski Wiktor - - - - Ostaszewska Antonina - - - -
1 1872 Kalinowski Stanisław - - - - Wąsiewska Marianna - - - -
2 1872 Jankowski Antoni - - - - Jagielska Małgorzata - - - -
3 1872 Saracen Wiktor - - - - Szczypińska Józefa - - - -
4 1872 Matuszewski Mikołaj - - - - Gnatowska Albina - - - -
5 1872 Alechnowicz Stanisław Jan - - - - Zapałowska Józefa - - - -
6 1872 Mierzejewski Feliks - - - - Niesłuchowska Józefa - - - -
7 1872 Chrzanowski Anastazy - - - - Ślaska Marianna - - - -
8 1872 Gnatowski Mikołaj - - - - Orłowska Balbina - - - -
9 1872 Ostaszewski Walenty - - - - Cendrowska Julianna - - - -
10 1872 Osiecki Adam - - - - Kwiatkowska Marianna - - - -
11 1872 Miłoszewski Franciszek - - - - Ślaska Faustyna - - - -
12 1872 Pawłowski Wawrzyniec - - - - Balcerzak Katarzyna - - - -
13 1872 Wyrzykowski Ignacy - - - - Matusiak Paulina - - - -
14 1872 Szymczak Jan - - - - Bandurska Agnieszka - - - -
1 1873 Wiciak Wojciech - - - - Gronczewska Łucja - - - -
2 1873 Bieńkowski Franciszek - - - - Sowińska Michalina - - - -
3 1873 Cygan Jan - - - - Szczypińska Zuzanna - - - -
4 1873 Józwiak Franciszek - - - - Tabęcka Marianna - - - -
5 1873 Cendrowski Teofil - - - - Marciniak Katarzyna - - - -
6 1873 Dąbrowski Franciszek - - - - Maluchnik Józefa - - - -
7 1873 Rykowski Hipolit - - - - Ostaszewska Marianna - - - -
8 1873 Fejcher Fryderyk - - - - Szatkowska Katarzyna - - - -
9 1873 Karczewski Teofil - - - - Bulkowska Józefa - - - -
10 1873 Zawadzki Stanisław - - - - Bodzewska Ewa - - - -
11 1873 Kwiatkowski Stanisław - - - - Podgórska Teofila - - - -
12 1873 Nasierowski Feliks - - - - Rostkowska Józefa - - - -
13 1873 Marcinkowski Wawrzyniec - - - - Małkowska Rozalia - - - -
14 1873 Kołodziejczak Jan - - - - Wyrzykowska Marianna - - - -
15 1873 Kowalski Franciszek - - - - Pieńkos Franciszka - - - -
16 1873 Gronczewski Tomasz - - - - Frączkowska Marcyanna - - - -
17 1873 Zalewski Jan - - - - Szczypińska Franciszka - - - -
1 1874 Piątkowski Grzegorz - - - - Janiszewska Marianna - - - -
2 1874 Milewski Mateusz - - - - Cybulska Balbina - - - -
3 1874 Adamiak Teofil - - - - Olszewska Elżbieta - - - -
4 1874 Barbarski Andrzej - - - - Wiśniewska Ludwika - - - -
5 1874 Mulanowski Tomasz - - - - Nasierowska Florentyna - - - -
6 1874 Kudliński Wojciech - - - - Bogucińska Rozalia - - - -
7 1874 Podgórski Ludwik - - - - Kopacka Emilia - - - -
8 1874 Piekutowski Tomasz - - - - Nosek Anna - - - -
9 1874 Płochocki Walenty - - - - Cendrowska Joanna - - - -
10 1874 Kicki Józef - - - - Janiszewska Franciszka - - - -
11 1874 Ziemkiewicz Stanisław - - - - Miecznikowska Franciszka - - - -
12 1874 Pawłowski Jan - - - - Pierzynowska Anastazja - - - -
13 1874 Olszewski Antoni - - - - Brańska Agnieszka - - - -
14 1874 Pawłowski Mikołaj - - - - Kraszewska Józefa - - - -
1 1875 Pawlak Michał - - - - Kwiatkowska Marianna - - - -
2 1875 Słończewski Franciszek - - - - Moderacka Teresa - - - -
3 1875 Walkiewicz Walenty - - - - Ulatowska Eleonora - - - -
4 1875 Gogolewski Antoni - - - - Burcicka Marcjanna - - - -
5 1875 Rembiszewski Ludwik - - - - Tomaszewska Tekla - - - -
6 1875 Bruliński Ignacy - - - - Wyrzykowska Anna - - - -
7 1875 Zakobielski Ignacy - - - - Kamińska Julianna - - - -
8 1875 Siedlecki Leopold - - - - Lawendowska Marianna - - - -
9 1875 Matuszewski Mikołaj - - - - Leusz ? Marianna - - - -
10 1875 Kołodziejczak Stanisław - - - - Cendrowska Franciszka - - - -
11 1875 Kucharski Franciszek - - - - Kruszewska Karolina - - - -
12 1875 Bartoszewicz Jan - - - - Ruszkowska Brygida - - - -
13 1875 Żabiński Jan - - - - Olszewska Jadwiga - - - -
14 1875 Ulatowski Jan - - - - Pawlak Marianna - - - -
15 1875 Grzelak Franciszek - - - - Jakubiak Marianna - - - -
16 1875 Tekliński Jan - - - - Ratyńska Józefa - - - -
17 1875 Bartoszewicz Kazimierz - - - - Sobieraj Józefa - - - -
18 1875 Wiśniewski Szymon - - - - Zawadzka Teofila - - - -
19 1875 Piotrowski Józef - - - - Pierzynowska Rozalia - - - -
20 1875 Ceterski Teofil - - - - Kamińska Józefa - - - -
21 1875 Grzelak Julian - - - - Szybińska Eleonora - - - -
22 1875 Grzybowski Stanisław - - - - Czajkowska Pelagia - - - -
23 1875 Majewski Jan - - - - Pileńska Marianna - - - -
24 1875 Łada Jan - - - - Miłobędzka Wiktoria Ewelina - - - -