[Zobacz indeksy Geneteki]

Par. Szyszki - wyciąg z indeksów ślubów z lat 1823 - 1875
Akt Rok Nazwisko 1 Imię 1 Ojciec 1 Matka 1 L.1 Miejsce ur. 1 Nazwisko 2 Imię 2 Ojciec 2 Matka 2 L.2 Miejsce ur. 2
15 1835 Abrahamowicz Andrzej, wd. Wawrzyniec Konstancja 34 Ślubowo Brodowska Barbara d. Gocłowska Piotr Klara 28 Szelków -
15 1855 Abramowicz Franciszek Andrzej Marianna 26 Koźniewo Slubowska Katarzyna d. Krzemińska Paweł Agnieszka 32 Wola -
3 1874 Adamiak Teofil Wojciech Katarzyna 30 Ruszkowo Olszewska Elżbieta Stanisław Marianna 21 Kosiorowo -
5 1872 Alechnowicz Stanisław Jan Tomasz Bogumiła 27 Gzy Zapałowska Józefa Kacper Jadwiga Markowska 28 Skurznice -
12 1841 Alechnowicz Tomasz Błażej Krystyna 23 Kęsy Wiśniewska Bogumiła Ignacy Józefa 23 Staroźreby -
6 1825 Antczak al. Godlewski Józef Antoni Julianna 65 Ciemniewo Królikowska Anna d. Wypych Stanisław Marianna 45 - -
12 1849 Babecki Stanisław Ignacy Joanna - Poniaty Kędzierska Ludwika Wawrzyniec Tekla - Szyszki -
6 1823 Badur Józef, wd. Franciszek Marianna 34 Szyszki Prusinowska Konstancja Jan Marianna 21 Krysk -
15 1850 Balcerczak Józef Błażej Urszula 24 Ciemniewko Banulska Marcjanna Andrzej Marianna 20 Ostaszewo -
13 1855 Balcerczak Ludwik Błażej Urszula 27 Ciemniewko Barbarska Katarzyna Andrzej Dorota 18 Wola -
9 1851 Balcerski Tomasz Kazimierz Franciszka 40 Raczkowo Jasińska Józefa Kazimierz Rozalia 37 Smogorzewo -
9 1823 Balcerzak Bart. Michał NN Scholastyka 19 Gortaty Wodzińska Marianna Jan Łucja 20 Kuneck/Kujawy -
6 1830 Bandurski Franciszek Józef Joanna 19 Szyszki? Jasińska Marianna Kazimierz Rozalia 22 Baby -
3 1823 Bandurski Grzegorz Jan Marianna 20 Wierzbowo Zarębska Agata Brygida Jakub Marianna 20 Szyszki -
19 1842 Bandurski Jan Jakub Marianna - Kałęczyn Barbarska Franciszka Jakub Łucja - Wola -
7 1836 Bandurski Józef, wd. Franciszek Marianna 50 b.d Chudonowska Katarzyna d. Lipińska Kacper Teresa - b.d -
15 1858 Bandurski Paweł Franciszek Marianna 24 Sędzimiry Majorowska Marianna Franciszek Katarzyna 19 Janowo -
6 1838 Banulski Antoni Andrzej Marianna 19 Ostaszewo Pawlak Zuzanna Franciszek Tekla 19 Ostaszewo -
1 1848 Banulski Jan Andrzej Marianna 32 Ostaszewo Szymańska Józefa Jan Anna 22 Begno -
7 1827 Banulski Józef b.d b.d - b.d Pawlak v. Pawleńska Agnieszka b.d b.d - b.d -
7 1832 Banulski Karol wd. Jakub Marianna 38 Ostaszewo Kuźmińska Marianna d. Pawlak Andrzej Barbara - Ostaszewo -
17 1859 Banulski Mateusz Józef Agnieszka 22 Skaszewo Kalinowska Franciszka Paweł Kunegunda 22 Koźniewo -
11 1851 Baranowski Jan Rafał Franciszka 20 Wysocki Gabrysiak Franciszka Wojciech Agnieszka 18 Skaszewo -
6 1829 Baranowski Mateusz Wojciech Marianna 28 Garnowo Frańczak Marianna Piotr Magdalena 17 b.d -
20 1850 Barbarski Aleksander Wojciech Agnieszka 20 Ostaszewo Kucińska Eleonora Edward Józ. Jabłońska 24 Łęki, Pałuki -
4 1874 Barbarski Andrzej, wd Jakub Łucja 50 Szyszki Wiśniewska Ludwika d. Rostowska Kacper Marianna - - -
18 1858 Barbarski Andrzej, wd Jakub Łucja 45 Szyszki Goryszewska Julianna d. Frączkowska Piotr Magdalena 40 Ślubowo, Klukowo -
8 1826 Barbarski Jan Jakub Łucja 37 Ostaszewo Grabowska Teofila Franciszek Apolonia 17 Rostki, N.Miasto -
11 1827 Barbarski Józef, wd. Grzegorz Marianna 50 Ostaszewo Szaplinska Marianna d. Olszewska Franciszek Apolonia 42 b.d -
15 1860 Barbarski Józef, wd. Jakub Łucja 30 Ostaszewo Rzeczkowska Franciszka Hipolit Marianna 20 Kościesze -
12 1825 Barbarski Michał Jakub Lucja Szymaniak 20 Wola Świtalska Teresa Paweł Agnieszka Goliaszeska 17 Wola -
2 1828 Barbarski Paweł Jakub Łucja 2E+03 Ostaszewo Kalinowska Marianna Tomasz Katarzyna - b.d -
1 1834 Barbarski Paweł, wd. Jakub Łucja 2E+03 Ostaszewo Marchlewska Elżbieta Tomasz Marianna - b.d -
13 1836 Barbarski Paweł, wd. Jakub Łucja 2E+03 Ostaszewo Michnowska Konstancja Wincenty Jadwiga 16 Pijanowo -
14 1855 Barbarski Tomasz Andrzej Dorota 21 Wola Rzeczkowska Balbina Hipolit Marianna 20 Łyczki, Sońsk -
2 1834 Barbarski zw. Grzelak Andrzej Jakub Łucja 20 Ostaszewo Pawłowska Dorota d. Jóźwiak Gottlib Elżbieta 40 Strusin -
22 1852 Bartosiak Adam Marcin Marianna 18 Kozłowo Skurczyk Marianna Jan Teresa 20 Sędzimiry -
15 1861 Bartosiak Józef Filip Marianna 22 Borze Kwasowska Tekla Stanisław Marianna 18 Szumsk -
11 1867 Bartosiak Józef, wd. Filip Marianna - Borze Bartoszewicz Elżbieta Marcin Marianna Łach - Skaszewo -
9 1834 Bartosiewicz Franciszek, wd. Kazimierz Anna 32 Lipniki Olszewska Marianna Józef Marianna 18 Sońsk -
12 1856 Bartoszewicz Adam wd. Marcin Marianna 24 Kozłowo Kruszewska Agn. d.Sopyła Tomasz Tekla - Ostaszewo -
12 1875 Bartoszewicz Jan Franciszek Marianna Olszewska 34 Szyszki Ruszkowska Brygida Jan Marianna 28 Krępica /Joniec -
17 1875 Bartoszewicz Kazimierz Filip Marianna 29 Borze Sobieraj Józefa Józef Zuzanna Kowalska 24 - -
4 1871 Bazylak Michał Wawrzyniec Marianna Ojrzeńska 25 Bruliny Klusek Tekla Józef Salomea Baranowska 21 Skaszewo -
19 1861 Bąk Benedykt, wd Antoni Prakseda Milewska 30 Strachocin Gielnicka Konstancja d. Arczewska Ignacy Weronika Błażczak 25 Kobylin -
18 1862 Bednarski Paweł Mateusz Ewa 20 Cichawy Piątkowska Tekla Grzegorz Wiktoria 18 Bylice -
15 1824 Berkowicz v.Mocny Lewek Berek Lewkowicz Marja Izralelewicz 21 Nasielsk Zechmanowicz Ruhla v.Goldsztyn Zelman Beyla Herz 22 Nowe Miasto -
6 1840 Berliński Paweł Maciej Marianna 24 Marcysie Ostaszewska Faustyna Tomasz Marianna 19 Panki -
2 1873 Bieńkowski Franciszek Konstanty Tekla 34 Chruszczewo Sowińska Michalina Franciszek Joanna Gronczewska 24 Gołębie -
2 1844 Bieńkowski Ludwik Szymon Józefa 20 Mieszki Ostaszewska Kornelia Ignacy Anna 18 Panki -
1 1825 Boćkowski Maciej Kazimierz Katarzyna 24 Sońsk Milewska Marianna Władysław Konstancja 15 Ostaszewo -
16 1841 Boćkowski Szymon Kazimierz Marianna 22 Sońsk Barbarska Joanna Wojciech Agnieszka 19 Ostaszewo -
14 1843 Boćkowski Szymon; wd Kazimierz Marianna 23 Sońsk Majewska Marianna Marcin Katarzyna 23 Siemień -
4 1830 Bogusławski Stanisław (Stefan) Florian Salomea Morawska 19 Godacze Grn. Ślaska Róża Kacper Marianna Kobylińska 17 Koźniewko -
18 1830 Borowski Andrzej Jan Katarzyna 23 Skaszewo Bralska Marianna Stanisław Franciszka 17 Skaszewo -
9 1843 Borowski Karol Jan Katarzyna 25 Begno? Kraszewska Rozalia Ignacy Teresa 25 Brańszczyk -
5 1829 Bralski Franciszek Stanisław Franciszka 18 b.d Staniszewska Marianna Filip Marianna 18 Bruliny Falkowice -
14 1867 Bralski Jan Maciej Marianna 40 Skaszewo Wróblewska Marianna Antoni Anna 25 Pijanowo -
11 1860 Bralski Stanisław Maciej Marianna 26 Skaszewo Pileńska Scholastyka Norbert Agnieszka 25 Skaszewo -
8 1850 Bralski Tomasz Jan Franciszka 24 Włuski Łabędzińska Julianna Paweł Elżbieta 23 Strzegocin -
14 1829 Brański Andrzej Antoni Marianna 21 Bruliny Falkowice Chmielewska Franciszka Józef Marianna 19 Pawłowo -
9 1826 Brański Józef Walenty Elżbieta 30 b.d Bandurska Franciszka Jan Brygida 16 par. Kamieńczyk -
4 1844 Brodowski Ignacy Walenty Marianna 24 Skaszewo Pileńska Joanna Grzegorz Marianna 22 Gortaty -
5 1839 Brodowski Jan Tomasz Katarzyna 21 Ślubowo Grzybowska Agnieszka b.d b.d 17 Galomin -
4 1845 Brodowski Józef Tomasz Katarzyna 20 Ślubowo Wąsiewska Felicjanna Adam Marianna 17 Skaszewo -
9 1863 Brodowski Stanisław wd. Ignacy Marianna Maruszewska 27 Marusy Ostaszewska Balbina Jan Anna Obrębska - Marusy -
7 1843 Brodowski Tomasz, wd Jan Petronela 50 Prusinowice Tedorska ; wd Katarzyna d. Szczypińska Marcin Krystyna 30 Ostaszewo -
10 1835 Brodzki Wojciech Wojciech Weronika 41 Szyszki Niżeńska Klara d. Zalicewicz Stanisław Franciszka 30 b.d -
4 1858 Broniszewski Antoni Jan Anna 28 Sarnowa Góra Sikorska Marianna d. Gocłowska Piotr Klara 36 Godacze Górne -
17 1871 Bronowski Wiktor Franciszek Salomea Zakobielska 27 Zakobiele Ostaszewska Antonina Teodor Józefa Zakrzewska 21 Panki -
6 1875 Bruliński Ignacy Michał Katarzyna 24 Ciemniewko Wyrzykowska Anna Jan Marianna 22 Gasiorowo -
7 1848 Bruliński Michał Józef Ewa 21 Ciemniewko Zarębska Katarzyna Tadeusz Marianna - b.d -
1 1839 Brzeziński Ignacy Krzysztof Magdalena - Ślubowo Tomaszewska Józefa Ignacy Marianna - b.d -
5 1870 Brzeziński Kazimierz Maciej Franciszka - Garnowo Miecznikowska Antonina d. Kuliatowska Franciszek Marianna - - -
12 1829 Brzeziński Mateusz Krzysztof Magdalena 30 Ślubowo Filipowicz Małgorzata Jan Agnieszka 18 Borze -
12 1835 Brzeziński Onufry Michał Jadwiga - Nasierowo Czerwińska Józefa Andrzej Rozalia - Luszewo -
7 1837 Brzozowski Ignacy, wd. Szymon Apolonia - b.d Kowalska Antonina Jan Agnieszka 23 Kościesze -
23 1849 Brzozowski Maciej Franciszek Rozalia - Garnowo Sasnikowska Katarzyna Jan Ewa 16 Kościesze -
6 1831 Brzozowski Wojciech Bartłomiej Marianna 22 b.d Gburzyńska Joanna d. Majewska Szymon Scholastyka 18 b.d -
3 1842 Bulkowski Franciszek Jan Agnieszka - Kościesze Lipińska Marianna d. Jóźwiak Franciszek Antonina - b.d -
14 1849 Burcicki Józef Mateusz Marianna 24 Kędzierzawice Banulska Katarzyna Andrzej Marianna 22 Ostaszewo -
10 1862 Burcicki Jan Tomasz Marianna 21 Kędzierzawice Kapelusznik Józefa Szczepan Agnieszka 20 Kościesze -
11 1857 Burcicki Tomasz; wd Roch Marianna - Łosewo Ruszkowska ; wd Marianna d.Ługowska Jan Magdalena 32 po Stanisławie, Kościesze
18 1843 Burkacki Wojciech Jan Marianna - b.d Podgórska Marianna Józef Marianna - b.d -
1 1855 Burkacki Zygmunt, wd Onufry Bogumiła 24 Sarenkowo Andrzejczak Józefa Andrzej Zofia 22 Serock -
14 1868 Burski Walenty, wd. Maciej al. Mateusz Domicela 36 Grochy Długołęcka Petronella Paweł Karolina Kamińska 19 Panki -
21 1849 Bystrzak Franciszek, wd Mikołaj Rozalia 45 Szwelice Krzyżanowska Eleonora Adam Katarzyna - Spondoczyn -
6 1851 Cejner Jan Łukasz Marianna 21 Łopacin Kwiatkowska Magdalena Józef Anastazja 21 Sędzimiry -
5 1859 Cendrowski Maciej wd. Andrzej Łucja 47 Drożdzyn Podgórska Marianna d.Majewska Józef Marianna 40 Omięciny? -
5 1873 Cendrowski Teofil Andrzej Katarzyna 2E+03 Wola Marciniak Katarzyna Stanisław Józefa 2E+03 Ostaszewo -
8 1869 Ceterski Józef Piotr Marianna Karaskiewicz 2E+03 Wola Szczypińska Marianna Jan Ant. Burcicka 2E+03 Ostaszewo -
20 1875 Ceterski Teofil Piotr Marianna Karaskiewicz 2E+03 Ostaszewo Kamińska Józefa Franciszek Marianna 2E+03 Szyszki -
12 1840 Ceterski* Piotr Jan Ewa 21 Szczawin, N.Miasto Karaskiewicz Marianna Wojciech Ewa 17 Godacze Górne -
8 1848 Chmielewski Michał Łukasz Bogumiła 25 Świercze Koty Olszewska Józefa Szczepan Katarzyna 18 G. Zarazy -
4 1840 Chmielewski Piotr; ur Szymon Elżbieta 22 Udrzyn Konarzewska Teresa Jan Katarzyna 22 Pułtusk -
16 1830 Chmielewski Szymon wd. Leon Marianna 56 b.d Dziejsiówna Marianna Fabian Agnieszka 30 Ostaszewo -
8 1855 Chmieliński Jakub Walerian Antonina - Konarzewo Grotowska Wiktoria Tomasz Prakseda 27 Komory -
9 1835 Chojnowski Jan Stanisław Marianna 30 Morawka Baranowska Marianna d. Frączkowska Piotr Magdalena 22 Ślubowo -
7 1872 Chrzanowski Anastazy Jan Anna Komorowska 52 Gnaty Ślaska Marianna Mikołaj Zofia Kondracka 2E+03 Borze -
15 1839 Chrzanowski Feliks x Marianna 19 Mierzeniec Fasińska Scholastyka Wojciech Marianna - b.d -
5 1828 Chudowski Jan Stanisław Marianna 40 b.d Lipieńska Katarzyna Kacper Teresa - b.d -
6 1870 Chudziński Marian Bolesław Paweł Wiktoria Połomska 22 Bartniki Komorowska Józefa Adam Józefa - Osiek -
7 1846 Cichowicz Andrzej Paweł Katarzyna 22 Szyszki Szimborska Katarzyna Kazimierz Apolonia - Miszewo -
9 1865 Cichowicz Andrzej Jan Marianna Kosida 20 Szyszki Walesiak Józefa Michał Zuzanna Dadra 20 Szyszki -
18 1865 Cichowicz Józef Maciej Weronika - Szyszki Jaskułowska Ewa Franciszek Katarzyna 17 Szyszki -
16 1857 Cichowicz Michał Paweł Katarzyna - Szyszki Felczak Barbara d.Franczak Dionizy Małgorzata - Osiek -
1 1866 Cichowicz Michał, wd Paweł Katarzyna - Szyszki Ulatowska Antonina Michał Scholastyka 22 Strzegocin -
10 1823 Cichowicz Paweł Franciszek Małgorzata 25 Szyszki Wyrzykowska Katarzyna Marcin Rozalia 18 Kosiorowo -
8 1870 Cichowicz Wawrzyniec Maciej Weronika - Szyszki Majewska Marianna Wawrzyniec Marianna 21 Skaszewo -
1 1851 Cieśliński Tomasz Adam Ewa 37 Rybienko Cechowska Anna Jan Małgorzata 30 Arcichowo -
15 1863 Cybulski Aleksander Andrzej Apol. Kanigowska 25 Brodowo Kuce Włodarska Aleksandra Paweł Marianna Wiech 22 Pękowo -
3 1873 Cygan Jan Wawrzyniec Marianna Mroczkowska 26 Winnica Szczypińska Zuzanna Stanisław Agnieszka 18 Kosiorowo -
25 1841 Cygowski Jan Józef Ewa - Wola Franczak Katarzyna Walenty Marianna 19 Skaszewo -
3 1859 Cywiński Józef Walenty Tekla 25 Rzechowo Cendrowska Joanna Józef Konstancja 18 Ciemień -
1 1847 Cywiński Karol Hieronim Tekla 23 Skierki, Rostkowo Banulska Józefa Andrzej Marianna 22 Ostaszewo -
1 1869 Czajkowski Wojciech, wd Franciszek Marianna - - Kosiorowska Marianna d. Kamińska Michał Marianna - - -
7 1857 Czarniecki Aleksander Franciszek Rozalia 25 Dromin Wielechowska Katarzyna Józef Marianna - Śmietanki -
3 1868 Czerwiński Jakub wd. Mateusz Tekla - Garnowo Majewska Eleonora Józef Marianna - Koźniewo -
12 1844 Czerwiński Józef Andrzej Rozalia 20 Luszewo Kazimierska Katarzyna Mikołaj Józefa 23 Bylice -
10 1865 Czerwiński Pantalion Jan Dorota - Klukowo Nowakowska Katarzyna Jan Marianna Kosiorek - Gortaty -
10 1825 Dadra Franciszek Jan Marianna 23 Koźniewko Kacprzak Agata Andrzej Tekla 17 Gołymin -
14 1859 Damięcki Saturnin Maciej Józefa 28 Obrąb Okoniecka Konstancja Feliks Franciszka 25 Godacze Górne -
9 1839 Daniłowski Franciszek Hilary Antonina 21 b.d Drozdowska Jadwiga Walenty Marianna - b.d -
13 1826 Daniszewski Jakub Józef Marianna 23 Koźniewo Maraszak Franciszka Józef Marianna 16 b.d -
10 1842 Dawidko Józef Jan Ludwika 29 Gosie Wybrany Rajska Eugenia Szymon Petronela - Kościesze -
17 1840 Dawidowski Józef Franciszek Salomea 19 Łopacin Kondracka Katarzyna ? Marianna Kondracka, wd 20 Borze -
21 1841 Dąbrowski Baltazar Antoni Eleonora 22 Borze Spiża Tekla Mateusz Zofia - b.d -
6 1873 Dąbrowski Franciszek Ignacy Apolonia 24 Gzy Maluchnik Józefa Tomasz Marianna 22 Koźniewo -
24 1841 Dąbrowski Ignacy Jakub Wiktoria 26 Skaszewo Zarębska Apolonia d. Szczęśniak Michał Marianna 30 Koźniewo -
1 1858 Dąbrowski Jan Szymon Marianna 24 Drozdowo Rusicka Marianna Piotr Katarzyna - Dzierżenin -
14 1858 Dąbrowski Jan Szymon Justyna 28 Somianka Lipińska Franciszka Stanisław Marianna - Kościesze -
2 1837 Dąbrowski Józef Marcin Helena - Slubowo Rostkowska Marianna Jan Tekla 19 Wrona -
1 1850 Dąbrowski Michał Szymon Anna 23 Somianka Derowicz Franciszka Franciszek Anna 21 Malechy -
2 1835 Dąbrowski Mikołaj Filip Franciszka - b.d Karczewska Marianna d. Marszałek Tomasz Marianna - Troszyn -
16 1835 Dąbrowski Szczepan Kazimierz Małgorzata 48 Nasielsk Pierzynowska Katarzyna d. Podlasińska Tomasz Marianna - b.d -
11 1845 Długołęcki Paweł Kacper Dorota 20 Grochy-Krupy Kamieńska Karolina Szymon Małgorzata 20 Panki -
9 1830 Długołęcki Stanisław Piotr Marianna Grabowska 30 Włuski Bobińska Teofila Honorata Antoni Joanna Niska 17 Włuski -
3 1845 Długołęcki Tomasz Piotr Tekla - Modzele Chojnowska Ewa Józef Rozalia - Komory -
7 1854 Dobrowolski Aleksander Piotr Franciszka 21 Strzegocin Smoleńska Zuzanna Marcin Marianna - b.d -
2 1825 Dobrowolski Rafał, wd Józef Ewa 45 Niegłoszew Sulińska Franciszka Stefan Rozalia 32 Koźniewo -
13 1870 Dobrzyński Jakub Franciszek Katarzyna - Warszawa Rozwadowska Ewa Stefan Katarzyna - Pułtusk -
9 1846 Doliński Teofil Jan Emilia - Sokołowo Kamieńska Sabina Szymon Małgorzata 19 Panki -
18 1856 Dominikiewicz Walenty Zygmunt Anastazja 19 Szyszki Jaskulska Eleonora Piotr Apolonia 20 Budzyń -
11 1826 Dominikiewicz Zygmunt x Łucja 28 b.d Czarnecka Anastazja Józef Wiktoria 27 par. Naruszew -
16 1860 Drążdzewski Józef Antoni Marianna - Wyrzyki Goryszewska Tekla Józef Ludwika - Begno -
12 1852 Drozdowski Dominik Ignacy Marianna 32 Karniewo Tabęcka Franciszka Paweł Józefa 24 Gąsiorowo -
11 1870 Drzazgowski Wacław, wd Tomasz Katarzyna 33 Nowa Wieś Skarżyńska Karolina Ignacy Katarzyna 21 Kucice -
1 1843 Dumański Franciszek Łukasz Katarzyna 24 Luberadz, Maluzyn Gołębiewska Katarzyna Roch Małgorzata 23 Obręb, Rostkowo -
18 1859 Dymara Antoni Franciszek Józef Magdalena 21 Sobokleszcz Pychewicz Józefa Antoni Franciszka 20 Koźniewo -
23 1865 Dyoniziak Tomasz Kazimierz Ludwika 20 Strusin, Sońsk Pawlak Konstancja Kacper Józefa 18 Ostaszewo -
3 1854 Dzieliński Telesfor Mikołaj Małgorzata 19 Wyszczele Ostaszewska Tekla d.Maruszewska Piotr Zofia 40 Marusy -
15 1848 Dzierżanowski Alexy (Maciej) Tomasz Katarzyna - Begno Kowalska Józefa Andrzej Marianna - Ostaszewo -
2 1850 Dzierżanowski Franciszek Piotr Katarzyna 20 Szyszki Kowalska Marianna Szymon Agnieszka 21 Sędzimiry -
8 1857 Dzierżanowski Walenty Piotr Katarzyna 21 Szyszki Modzelewska Franciszka Maciej Marianna 22 Gortaty, Szyszki -
8 1873 Fejcher Fryderyk Henryk Emilia 22 ? Szatkowska Katarzyna Hipolit Julianna 26 Niedzbórz -
16 1862 Fijałkowski Jakub Mateusz Zofia - Ciemniewko? Gadomska Marianna Józef Marianna Kamieńska 20 Ostaszewo -
4 1859 Fijałkowski Józef wd. Walenty Marianna - Soje Godlewska Magda. d.Nowicka Jakub Katarzyna - Zbądz -
1 1863 Fijałkowski Mateusz, wd Franciszek Kunegunda 60 Grabienice Szczypińska Anna d. Jarzębowska Józef Marianna 30 Kraszewo -
7 1870 Fijałkowski Mateusz, wd Franciszek Kunegunda - - Dzierlatka Marianna Ignacy Julianna - - -
10 1869 Filipiak Grzegorz, wd Paweł Apolonia - - Jakubowska Marianna d. Walesiak Teodor Salomea - - -
3 1857 Franczak Antoni Franciszek Franciszka - Koźniewo Kwiatkowska Antonina Mateusz Józefa - Smolechowo -
3 1833 Franczak Franciszek Roch Kornelia - b.d Karpińska Franciszka Wojciech Agnieszka - b.d -
11 1828 Franczak Józef Roch Kornelia 18 Koźniewo Majewska Marianna Szymon Scholastyka 17 Gortaty -
28 1832 Franczak Walenty Roch Kornelia 29 Śmietanki Kosiorowska Scholastyka Łukasz Petronela 18 Osiek Dolny -
5 1861 Gabrysiak Paweł Wojciech Agnieszka 21 Skaszewo Kicka Anna Antoni Apolonia 19 Koźniewo -
3 1841 Gabrysiak Walenty Wojciech Agnieszka - b.d Łoniewska Aniela Walenty Rozalia 20 Nasielsk; ojciec ekonom
6 1827 Gadomski Grzegorz, wd. b.d b.d 40 dz.cz. Groch Nasierowska Marianna Maciej Franciszka 30 b.d -
6 1833 Gadomski Józef Michał Kunegunda 30 Jaskułowo Kamieńska Marianna Maciej Zofia 17 Ostaszewo -
4 1855 Gąsewski Stanisław Jan Franciszka 25 Krzyczki Ostaszewska Ludwika Józef Tekla 19 Włuski -
12 1830 Gburzyński Antoni Franciszek Julianna 19 Kuchary Majewska Joanna Szymon Scholastyka 17 Gortaty -
3 1831 Gełzakowski Antoni Jan Teresa 26 Biskupice Modlińska Julianna Kacper Wiktoria 15 Żochy -
14 1832 German Julian Jan Anna 21 Pisarz w Kościeszach Trembińska Zofia Feliks Marianna 18 Czarnocin -
6 1857 Gielnicki Franciszek Ignacy Klara - Karniewo Arczewska Konstancja Ignacy Weronika 20 Kobylin -
16 1856 Gierkowski Augustyn Franciszek Franciszka - Koziczyn, loco Rybacka Wiktoria Franciszek Magdalena - Garnowo -
8 1864 Gierwatowski Wojciech, wd Jakub Scholastyka - Wola Ojrzyńska Pietrzak Marianna Sylwester Marianna - - -
9 1849 Głodowski Jakub Piotr Scholastyka 26 Gnaty Slaska Emilia Kacper Marianna 22 Włuski -
19 1843 Głuszniewski Jan Antoni Marianna - Skrobocin Gocłowska Katarzyna Piotr Klara - Godacze -
8 1872 Gnatowski Mikołaj Kacper Marianna Niesłuchoska 31 Krzyczki Orłowska Balbina Jan Joanna 27 Koźniewko -
7 1830 Gniewosz Jan Antoni Marianna Wiktor 30 Szczawin Chmielewska Eleonora Franciszek Marianna Kołakowska - Chmielewo p.Grzebsk
11 1824 Godlewski Józef Tomasz Wiktoria 29 Klukowo Łączyńska Ludwika Antoni Agata 21 Klukowo -
4 1852 Godlewski Tomasz Jan Wiktoria - Kościesze Pierzynowska Marianna Szymon Apolonia 24 Szyszki -
4 1875 Gogolewski Antoni, wd. Jan Weronika 43 Dobki Burcicka Marcjanna Józef Katarzyna 25 Ostaszewo -
15 1844 Gołębiewski Stanisław Roch Małgorzata 21 Obręb, Rostkowo Wyrzykowska Joanna Józef Józefa 18 Szyszki -
10 1833 Gołębiewski Wawrzyniec Stanisław Justyna - Szyszki Grochowska Marianna d. Kędzierska Stanisław Jadwiga - po Mateuszu -
3 1852 Gołębiewski Wojciech Roch Małgorzata 19 Olszewo Kamieńska Antonina Franciszek Marianna 17 Szyszki -
14 1835 Goryszewski Jan Tomasz Joanna - b.d Frączkowska Julianna Piotr Magdalena - b.d -
3 1864 Goryszewski Jan Walenty Joanna - Gąseczyn Bartoszewicz Katarzyna Franciszek Marianna - Kościesze -
13 1825 Goryszewski Józef Tomasz Joanna Wąsiewska 27 Gortaty Słończewska Ludwika Stanisław Konstancja Jankowska 16 Gortaty -
4 1860 Goryszewski Maksymilian Walenty Joanna - Gąseczyn Piątkowska Józefa Grzegorz Wiktoria 19 Radoszewice -
21 1858 Gotlib Józef Andrzej Marianna 37 Dzierżenin Portecka Agnieszka Józef Franciszka 26 Kościesze -
1 1840 Górecki Andrzej Ignacy Balbina Jabłecka 20 Szczerbaki Ostaszewska Józefa Antoni Marianna 19 Wola -
7 1824 Górecki Stanisław Paweł Jadwiga 40 Krogule Kalinowska Marcjanna Kat. d.Wasiak Kazimierz Marianna 44 Dębniki -
5 1840 Grabowski Antoni Karol Marianna - b.d Zapałowska Magdalena Jan Marianna 22 Wola -
4 1827 Grabowski Franciszek, wd. b.d b.d 45 b.d Łopatowska Marianna, wd. b.d b.d - b.d -
17 1835 Grabowski Konstanty Andrzej Julianna 21 Radzymin Dąbrowska Feliksa Marcin Helena 18 Gortaty -
10 1839 Grabowski Wojciech Szymon Marianna - b.d Maluchnik Marianna Walenty Ewa - b.d -
12 1848 Grabowski Wojciech, wd Antoni Marianna 40 Marusin Karpińska Teofila Józef Zuzanna 22 Koźniewko -
15 1841 Grochowski Antoni Mateusz Marianna 27 Szyszki Teodorska Józefa Hilary Teresa 22 Żebry -
1 1846 Grochowski Franciszek Leon Marianna - Żebry Matusiak Katarzyna Stanisław Łucja - Szyszki -
13 1837 Grochowski Jakub Mateusz Marianna 25 Szyszki Wędrowska Antonina Bartłomiej Marianna 20 Gąsiorowo -
21 1851 Grochowski Jan Paweł Urszula 40 Grochy Serwatki Smolińska Marianna d. Obydzińska Wojciech Małgorzata 30 Chmielewko -
12 1839 Grochowski Józef Grzegorz Konstancja 21 Serwatki Humięcka Weronika Walenty Julianna 16 Włuski -
10 1834 Grochowski Michał Józef Marianna Idzikowska 30 Szyszki Zbrzeźna Marianna Michał Agata 20 Szwelice -
2 1871 Grochowski Paweł Antoni Józefa Teodorska 25 Sędzimiry Łukasiak Marianna Franciszek Józefa 24 Strusin -
17 1844 Gromelski Antoni Jan Eleonora - Borze Wasiak Antonina Jan Marianna - b.d -
16 1873 Gronczewski Tomasz Jan Anna Mrozowska 24 Zakrzewo Frączkowska Marcyanna Walenty Scholastyka 22 Skaszewo -
12 1855 Grotowski Jan Józef Weronika 19 Dalanowo Humięcka Zofia Ludwik Tekla 19 Wola -
13 1852 Grotowski Wincenty Tomasz Prakseda 27 Komory Ostaszewska Anna Andrzej Tekla 27 Wola Ostaszewska -
21 1861 Grotowski Wincenty wd. Tomasz Prakseda - Komory Ciężartowicz Bogumiła Jan Serafina 28 Ciechanów -
4 1854 Grundman Krzysztof Fryderyk Marianna 34 Karpie Powirtowska Justyna Ignacy Katarzyna 22 Gortaty -
15 1875 Grzelak Franciszek Feliks Aniela Marciniak 22 Osiek Jakubiak Marianna Szymon Karolina 20 Szlaki -
21 1875 Grzelak Julian Franciszek Julianna 27 Watkowo Szybińska Eleonora Paulin Kunegunda Podgórska 22 Koźniewo -
22 1875 Grzybowski Stanisław Szymon Marianna Wysocka 29 Kosiorowo Czajkowska Pelagia x Józefa Czajkowska 22 Budy Bielańskie -
23 1852 Grzybowski Teofil Adam Franciszka 22 Kosiorowo Tomczak Franciszka Paweł Barbara 20 Osiek Dolny -
12 1858 Gutowski Stanisław, wd Mikołaj Marianna 24 Pruszki Stańczak Anna d. Tomaszewska Ignacy Jadwiga 36 Smietanki -
4 1856 Gutwerski Mikołaj Andrzej Rozalia - Włuski Łosiewicz Katarzyna Paweł Łucja - Obryte -
6 1841 Gzowski Wincenty Augustyn Apolonia - Jaskułowo Pileńska Julianna d. Powiertowska Andrzej Marianna - b.d -
12 1842 Hipsz Stanisław Norbert Agata 22 Pokrzywnica Łęcka Julianna Stanisław Ewa 19 Szyszki -
14 1834 Humięcki Ludwik Józef Feliksa 25 Włuski Ostaszewska Tekla d. Łempicka, ż.Andrzeja Franciszek Agata - Łady -
15 1865 Humięcki Ludwik wd. Józef Tekla Rogowska 50 Ostaszewo Kowalewska Marianna d. Fijałkowska Franciszek Agn. Kuskowska 48 Kuskowo? -
10 1824 Idzikowski Andrzej Jakub Marianna Kędzierska 25 Gortaty Pileńska Antonina Grzegorz Marianna Wędroska 15 Gortaty -
11 1823 Izydorowicz Andrzej Wawrzyniec Konstancja 25 Kałęczyn Karpińska Marcjanna Wojciech Agnieszka 20 Koźniewo -
16 1833 Jabłecki Jan Stanisław Franciszka 33 Zalesie Bobińska Konstancja Antoni Joanna Niska 19 b.d -
8 1840 Jabłonowski Maciej Franciszek Marianna 22 Olszewo-Grzymki Kalinowska Agnieszka x Marianna Kalinowska 17 Sobokleszcz -
16 1866 Jabłoński Mikołaj Kazimierz Fr. Jurkowska 45 Gołotczyzna, Sońsk Murawska Anna Karol Józefa - b.d -
9 1859 Jabłoński Wojciech Andrzej Anna 40 Bieliny Wasiak Marianna d. Zieleńska Franciszek Konstancja 42 Radziwie -
10 1859 Jaglarski Jan Franciszek Marianna 20 Bylice Zarębska Konstancja Tadeusz Marianna 19 Koźniewko -
13 1863 Jaglarski Jan, wd Franciszek Marianna - Bylice Maluchnik Julianna Tomasz Marianna 20 Koźniewo -
13 1868 Jaglarski Karol Franciszek Marianna 22 Bylice Sikorska Józefa Franciszek Marianna Ossowska - Gortaty -
17 1861 Jakubczyk Antoni Wojciech Ludwika 21 Bielany Karolak Tekla Antoni Agnieszka 19 Brodowo Wity -
24 1832 Jakubiak Maciej Marcin Franciszka 23 Skaszewo Podlasińska Marianna Jan Antonina 21 Szyszki -
14 1830 Jakubiak Marcin, wd. Jakub Marianna 45 b.d Ordak Marianna d. Chatczeńska b.d b.d 32 b.d -
2 1854 Jakubiak Szymon Józef Agnieszka 20 Osiek Kędzierska Karolina Wawrzyniec Tekla 20 Szyszki -
19 1865 Jakubowski Franciszek Józef Julianna 20 Żebry Kwiatkowska Marianna Teodor Salomea 20 Szyszki -
9 1869 Jakubowski Jan wd. Łukasz Antonina 46 Ruszkowo Rzeczkowska Józefa Bartłomiej Teof. Karaskiewicz - Wola -
16 1865 Jakubowski Józef, wd. Marcin Franciszka - Skaszewo Walkiewicz Tekla d. Puchalska Józef Magdalena - Truski -
1 1871 Jakubowski Stanisław Piotr Rozalia Czostkowska 25 Czarnostowo Fajkowska Eleonora Stanisław Małgorzata Wyrzykoska 21 Krzyczki -
15 1856 Janicki Jan wd. Walenty Anna - Kosiny Stańkowska? Karol. d.Brodowska Gabriel Barbara - Godacze Górne -
12 1824 Jankowski Antoni Szczepan Krystyna 21 Dębniki/Sońsk Sopyła Marianna Adam Anna Dadra 20 Koźniewko -
2 1872 Jankowski Antoni, wd. Szczepan Krystyna 60 Sońsk Jagielska Małgorzata d. Bombalicka Feliks Katarzyna - Niepiekły -
18 1852 Jankowski Franciszek, wd Jan Marianna Maczak 27 Sońsk Jarzębowska Marcjanna Józef Marianna 17 Kraszewo -
5 1857 Jankowski Jan Roch Jadwiga 22 Łukowice Kucińska Paulina Edward Józefa Jabłońska 18 Opinogóra -
5 1869 Jankowski Roch, wd Stanisław Magdalena 42 Chojny Ceterska Anna Piotr Marianna Karaskiewicz 28 Ostaszewo -
13 1847 Jankowski * Franciszek Jan Marianna Mączak 22 Sońsk Burkacka Teofila x Ludwika 34 Gogole -
18 1849 Jankowski * Piotr Piotr Józefa Dunin 22 Modzele-Raki Pawłowska Katarzyna Michał Marianna 26 Zalesie -
8 1834 Janowski Jan Kazimierz Franciszka 38 Porębka? p.Gorzkowice Chojnacka Franciszka d. Staniecka Walenty Marianna 50 Drohiczyn? -
7 1840 Jaroszewski Antoni Jan Klara 21 Skaszewo Daniszewska Marianna Józef Anna 24 Ołdaki -
8 1838 Jaroszewski Jan Jan Klara - Szyszki Łączyńska Antonina Andrzej Marianna - Mierzeniec -
7 1845 Jaroszewski Walenty Józef Marianna - b.d Kordecka Marianna Józef Franciszka - b.d -
9 1842 Jasczak Stanisław, wd Jan Małgorzata 50 Kuszewo? Kornacka Joanna d. Wojtyńska Hilary Franciszka - Sędzimiry -
7 1833 Jasiński Kacper Kazimierz Rozalia 22 Baby Łęcka Józefa Stanisław Ewa 19 Szyszki -
6 1865 Jaskulski Józef, wd. Piotr Apolonia Kozłowska 42 Wola Wierzbowska Jakubiak Marianna Franciszek Łucja 23 Garnowo -
4 1850 Jaskułowski Wojciech Józef Agnieszka - Gaj Rajska Felicjanna Szymon Petronela 22 Kościesze -
8 1853 Jaskułowski Wojciech Józef Jadwiga 19 Brodowo Bomboły Jastrzębska Marianna Łukasz Franciszka 22 Krępica /Joniec -
4 1866 Jastrzębski Franciszek Jan Teofila - Sarnowa Góra Cendrowska Marianna Józef Konstancja 21 Wola -
2 1831 Jaśnikowski Jan, wd. b.d b.d 34 b.d Kuryłowska Ewa Florian Franciszka 21 b.d (Trzygłowska?) Gortaty
9 1870 Jaworski Błażej x Marianna Jaworska - Czarnostowo Łączyńska Józefa Franciszek Marianna - Kościesze -
7 1850 Jaworski Jóżef Jan Anna 22 Grochy Jakubczyk Ludwika d. Dąbrowska Szymon Justyna 27 Błogosławie -
3 1861 Jaworski Szymon Kacper Anastazja 26 Borze Wyrzykowska Józefa Jan Marianna 18 Gąsiorowo -
15 1862 Jeronim Franciszek Paweł Marcjanna 24 Miastkowo /Łomża Podgórska Marianna Józef Tekla 23 Bylice -
11 1854 Jędrasik Grzegorz Michał Petronela 28 Krasne Sikorska Marianna d. Ossowska Antoni Agnieszka 26 Gąseczyn -
3 1863 Jędrzejewski Ignacy Wiktor Franciszka 21 Pękały Felczak Józefa Mikołaj Barbara Fronczek 24 Gortaty -
11 1830 Jędrzejewski Leon Antoni Zofia 19 b.d Łączyńska Marianna Andrzej Marianna 15 Skaszewo -
3 1855 Józwiak Andrzej Leon Anna 18 Sędzimiry Podgórska Franciszka Jan Anastazja 18 Koźniewo -
4 1873 Józwiak Franciszek Piotr Agnieszka 21 Brodowo Kuce Tabęcka Marianna Karol Marianna Jaworska 22 Ostaszewo -
1 1862 Józwiak Jan Leon Anna 21 Gortaty Jaglarska Aniela Franciszek Marianna 19 Bylice -
5 1871 Józwiak Józef Kazimierz Katarzyna 21 Śmietanki Szczypińska Julianna Jan Antonina Burcicka 10 Ostaszewo -
2 1839 Józwiak Kazimierz Franciszek Antonina - Koźniewo Zwierzyńska Katarzyna Szymon Joanna - b.d -
4 1836 Józwiak Leon x Julianna - Ślubowo Stanisławska Anna Klemens Franciszka 20 Sędzimiry -
18 1861 Jurkowski Józef Jan Magda. Rynkowska 36 Kowalewice Słończewska Feliksa Andrzej Józ. Kwiatkowska 17 Włuski -
1 1864 Jurkowski Józef, wd. Jan Magdalena 40 Strzegocin Olszewska Marianna Mikołaj Kunegunda 18 Ślubowo -
8 1858 Jurkowski Stanisław, wd Jan Magdalena 30 Strzegocin Grzybowska Marianna d. Wysocka Andrzej Marianna 30 Głodówko -
6 1863 Kacprzak Wojciech Maciej Franciszka - Mężenin Podgórska Eleonora Stanisław Zuzanna Sikorska - Koźniewo -
4 1825 Kacprzak Wojciech Mateusz Franciszka 20 Gzy Bednarska Kunegunda Kazimierz Antonina 15 Skaszewo -
17 1842 Kalinowski Andrzej Franciszek Katarzyna 26 Koźniewo Sikorska Marianna Franciszek Kunegunda 21 Koźniewo -
11 1871 Kalinowski Franciszek, wd. Jan Marianna Grzybowska 68 Żeromin Pielewska Marianna Jan Petronela 46 Popowo -
4 1863 Kalinowski Jan Felicjan Franciszka Czajkowska 22 Kowalewice Wątkowska Józefa Antoni Tekla Dąbrowska 23 Strachowo -
5 1832 Kalinowski Józef Mateusz Agata 26 Płońsk Ostaszewska Julianna d. Humięcka b.d b.d 40 po Michale Ost. -
18 1835 Kalinowski Józef Franciszek Katarzyna 25 Koźniewo Kowalczyk Marianna Antoni Marianna 20 Koźniewo -
1 1867 Kalinowski Józef Wawrzyniec Prakseda Poniatowska 25 Kęski Reinke? al. Renke Augustyna Wilhelmina Henryk Apolonia 26 Łady -
5 1831 Kalinowski Ksawery b.d b.d 30 b.d Czernicka Małgorzata Jan Barbara 19 Rogowo -
4 1829 Kalinowski Mateusz, wd Józef Agnieszka 52 b.d Soleńska Agnieszka, wd. b.d b.d 53 b.d -
1 1835 Kalinowski Paweł Franciszek Katarzyna - b.d Karpińska Kunegunda Józef Zuzanna - b.d -
2 1855 Kalinowski Paweł, wd Franciszek Katarzyna 40 Koźniewo Tomczak Franciszka d. Jurczak Jan Marianna 31 Ruszkowo -
1 1872 Kalinowski Stanisław Jan Kunegunda 30 Koźniewo Wąsiewska Marianna Józef Rozalia Nalewajek 22 Strzegocin -
8 1827 Kamieński Franciszek Kazimierz Antonina 29 b.d Staniszewska Marcjanna Filip Marianna 20 Szyszki -
13 1857 Kamieński Franciszek Stanisław Marianna 23 Godacze Grn. Tyszkowska Lucjanna Michał Marianna 23 Płocochowo -
5 1864 Kamieński Józef wd. Maciej Zofia Kołodziejczak 43 Kościesze Abramowicz Marianna Andrzej Barbara Gocłowska 23 Koźniewko -
6 1828 Kamieński Maciej, wd. Kazimierz Marianna 42 b.d Kicka Antonina d. Wielochowska Maciej Katarzyna 30 b.d -
9 1852 Kamieński Michał Stanisław Marianna 20 Godacze Grn. Dumalska Henryka Jan Tekla 22 Żochy -
9 1824 Kamiński Feliks Ignacy Marianna Modzeleska 26 Grochy Chmielewska Tekla Magdalena Franciszek Marianna Kołakowska 22 Grzebsk -
11 1853 Kamiński Ignacy Jan Szymon Małgorzata 19 Panki Ostaszewska Julia Marcin Franciszka 19 Włuski -
6 1846 Kamiński Józef Maciej Zofia 25 Kościesze Jabłońska Marianna Kazimierz Franciszka 22 Gołotczyzna -
8 1825 Kamiński Wojciech Antoni Ignacy Marianna Modzeleska 24 Gzy Wiśniewska Kornela Franciszka Ignacy Angela Ostaszewska 23 Ostaszewo -
12 1860 Kanigowski Jan Józef Agata 25 Brodowo Rateńska Eleonora Franciszek Tekla 17 Górki -
16 1836 Kapelusznik Szczepan Grzegorz Anna 35 Komorowo /Austr. Szymańska Agnieszka Paweł Marianna 30 Niezwykła? -
8 1862 Karaskiewicz Damazy, wd Marcin Tekla 46 Nowe Miasto Abramowicz Katarzyna d. Krzemińska Paweł Agnieszka 40 Wola -
11 1862 Karaskiewicz Ignacy Wojciech Ewa Kwiatkowska 25 Wola Paczkowska Anna Franciszek Józefa Jankowska 17 Zalesie, Przewod. -
7 1851 Karczewski Jakub ? Elżbieta 22 Bugwałd Bralska Katarzyna Maciej Marianna 26 Skaszewo -
17 1830 Karczewski Jan Andrzej Agnieszka 25 b.d Marszałkowska Marianna Tomasz Marszałek Katarzyna 21 b.d -
9 1873 Karczewski Teofil Franciszek Konstancja Majewska 19 Szczawin Bulkowska Józefa Franciszek Rozalia Walczak 24 Krupki -
4 1868 Karpiński Walenty, wd. Stanisław Anna 33 Sobokleszcz Głuszewska Józefa Walenty Katarzyna - Prusinowice -
5 1835 Karwowski Wincenty Kazimierz Wiktoria 23 Chabowo Obidzińska Paulina Maciej Gertruda 25 Grochy -
18 1836 Kaszubowicz Wincenty Mikołaj Franciszka - Szczawin Pietrzak Katarzyna Jan Agnieszka - b.d -
16 1843 Kaszubowski Teodor Michał Katarzyna 25 Kraszewo Grabecka Agnieszka Tomasz Anastazja - Przewodowo -
14 1862 Kazimierczak Antoni Mikołaj Anna - Garnowo Pierzynowska Agnieszka Szymon Apol. Grochowska - Szyszki -
19 1841 Kicki Antoni Michał Apolonia 40 Koźniewo Ciechanowska Apolonia Karol Apolonia - b.d -
10 1874 Kicki Józef Antoni Apolonia Pniewska 22 Gortaty Janiszewska Franciszka Leon Józefa Golba 30 Szwelice -
1 1824 Klonowski Stanislaw, wd Wawrzyniec Ewa Mieszkowska 40 Łysaki Długołęcka Marianna Seweryn Barbara 19 Klukowo -
6 1856 Kobreń Jan Franciszek Józefa - Smolechowo Kowalczyk Marianna Antoni Marianna 22 Koźniewko -
14 1842 Kołodziejczak Franciszek Karol Eleonora 22 Kałęczyn Szymańska Agnieszka Jan Anna 20 Rydzewo -
14 1873 Kołodziejczak Jan Franciszek Agnieszka 26 Ostaszewo Wyrzykowska Marianna Walenty Rozalia Cybulska 18 Ostaszewo -
10 1875 Kołodziejczak Stanisław Franciszek Agnieszka 26 Ostaszewo Cendrowska Franciszka Józef Konstancja 21 Wola -
8 1867 Kołodziejczyk Franciszek, wd Karol Eleonora - Gołymin Gabrysiak Anna d. Łoniewska Walenty Rozalia - - -
14 1852 Kołodziejski Walenty Benedykt Marianna 22 Niedrzew? Chodupska Wiktoria Józef Małgorzata 21 Bątkowo -
9 1828 Komorowski Józef Stanisław Marianna 24 Pniewo Podgórska Katarzyna Jan Apolonia 21 Szyszki -
11 1844 Kondratowicz Ignacy Antoni Katarzyna 21 Olbrachcice Wędrowska Tekla Bartłomiej Marianna 20 Godacze -
5 1849 Kopacki Justyn Jakub Marianna 25 Gałki Goryszewska Eleonora Józef Ludwika - Gortaty -
15 1843 Kordecki Andrzej Józef Franciszka 32 Sędzimiry Zaborowska Teofila Józef Józefa 20 Szyszki -
13 1861 Kordowski Antoni, wd Błażej Anastazja 24 Koryciska Wiśniewska Teofila Franciszek Feliksa 18 Śmietanki -
2 1852 Kornacki Jakub Mikołaj Joanna 19 Sędzimiry Rutkowska Balbina Franciszek Weronika 19 Skuzy -
27 1832 Kornacki Ludwik Stanisław Jadwiga Roźnicka 28 Skubiszewo? Olszewska Franciszka Józef Marianna 17 Tąsewy /Gzy -
6 1848 Kornacki Mateusz Mikołaj Joanna 21 Sędzimiry Koniecka Agnieszka Karol Anna 20 Lopacin -
12 1871 Korycki Franciszek Jan Ewa 22 Begno Rogalska Marianna Franciszek Katarzyna 30 Sławki -
2 1842 Korycki Jan , wd Tomasz Franciszka 40 Jabłeczniki, Sońsk Krzyżewska Ewa d. Szczęśniak Paweł Katarzyna 35 Ostaszewo -
12 1843 Korycki Piotr Jan Dorota 22 Gąsiorowo Krzyżewska Marianna Stanisław Rozalia 19 Ostaszewo -
15 1866 Kosek Jan Stanisław Józefa Brzezińska 23 Glinice Slepowrońska Paulina Antoni Barbara 24 Wólka Brzezińska -
4 1864 Koseski Wawrzyniec Wacław Józefa Przybysz - Skorosze Grochowska Rozalia Antoni Józef 21 Szyszki -
20 1865 Kosewski Antoni Wacław Józefa Przybysz 19 Skorosze Jakubiak Weronika Tomasz Marianna 22 Szyszki -
10 1863 Kosewski Wojciech Paweł Marianna 26 Latonice Saracen Józefa Grzegorz Małgorzata 25 Kosiorowo -
18 1857 Kosiorczak Wojciech x Barbara Kosiorczak 24 Ciemniewko Podlasińska Marianna Antoni Józefa 18 Szyszki -
26 1832 Kowalczyk Bartłomiej Antoni Marianna Kuryłowska 21 Koźniewo Słonczewska Marianna Stanisław Konstancja 21 Gortaty -
1 1852 Kowalczyk Izydor Antoni Marianna 22 Koźniewko Bralska Tekla Franciszek Marianna 19 Skaszewo -
3 1836 Kowalewski Franciszek Adam Maciej Jadwiga - Skaszewo Grabowska Marianna Franciszek Apolonia - Gołębie -
17 1858 Kowalski Andrzej Antoni Katarzyna - Kościesze Bandurska Anna Franciszek Marianna - Sędzimiry -
22 1841 Kowalski Antoni Jan Teresa 23 Sulkowo, Gąsior. Matusiak Marianna Stanisław Łucja 22 Szyszki -
20 1861 Kowalski Antoni Franciszek Teresa 19 Kościesze Podgrodna Franciszka Józef Domicela 23 Kościesze -
17 1862 Kowalski Antoni Józef Marianna Kalinowska 28 Ślubowo Przygocka Franciszka Kazimierz Katarzyna - Psucin -
2 1830 Kowalski Franciszek Piotr Agnieszka 21 Kościesze Szymańska Anna Paweł Marianna 28 Kościesze -
12 1865 Kowalski Franciszek Karol Rozalia 32 Skaszewo Skwarczyńska Józefa Wawrzyniec Marianna - Bielany -
15 1873 Kowalski Franciszek Stanisław Katarzyna Wysocka 23 Gzy Pieńkos Franciszka Bartłomiej Katarzyna 27 Bulkowo -
14 1854 Kowalski Jakub Franciszek Anna 20 Kościesze Kosiorowska Małgorzata Wawrzyniec Rozalia 20 Brodowo Wity -
5 1854 Kowalski Jakub, wd. Cyprian Rozalia 35 Kałęczyn Piątkowska Wiktoria d. Łuczak Marcin Justyna 36 Głębokie -
12 1847 Kowalski Jan Stanisław Rozalia 22 Skaszewo Królikowska Anna Walenty Franciszka - b.d -
1 1829 Kowalski Józef Kazimierz Klara 19 Koźniewo Mątczak Marianna d. Kalinowska Franciszek Katarzyna - b.d -
9 1853 Kowalski Józef Andrzej Marianna 28 Ostaszewo Fronczek wd. Wiktoria d. Franczak Dionizy Małgorzata 24 Osiek -
3 1866 Kowalski Lucjan Franciszek Agnieszka 23 Prusinowice Kwiatkowska Franciszka Andrzej Marianna Lawendowska 26 - -
7 1856 Kowalski Szymon Andrzej Marianna - Skaszewo Baraniak Marianna Rafał Franciszka - Wysocki -
10 1867 Kowalski Szymon wd. Andrzej Marianna - Skaszewo Siedlecka Ludwika Jan Bar. Kowalewska 23 Smolechowo -
11 1847 Kowalski Wawrzyniec Andrzej Marianna 25 Ostaszewo Teklińska Franciszka Józef Ludwika 21 Garnowo Skierdy -
8 1859 Kowiński Stanisław Serafin Mateusz Marianna 24 Gumowo Lewandowska Aniela d. Kordusiak Michał Antonina 25 Strzegocin -
6 1853 Kownacki Mikołaj Ignacy Aniela 24 Kownaty Żendowe Slaska Paula Bonifacy Salomea 19 Włuski -
3 1849 Kozłowski Józef Michał Barbara - Unierzysz Mańkowska Józefa Jan Marianna - Kościesze -
6 1847 Kozłowski Wawrzeniec Jakub Franciszka 22 Szlassy Dzierżanowska Salomea Piotr Katarzyna 20 Szyszki -
14 1844 Koźniewski Florian Stanisław Ewa 20 Koźniewo Klonowska Marianna Stanisław Marianna 17 Koźniewo -
12 1827 Krajczeński Jakub, wd. Józef Marianna 40 b.d Wąsiewska Katarzyna d. Cywińska Paweł Zofia 37 b.d -
4 1843 Krasnodębski Antoni Maciej Józefa 30 Mchowo Ellert Weronika Wincenty Weronika 29 Rogoźno -
13 1864 Krasnodębski Józef Antoni Weronika Ellert 21 Żebry Leśniewska Joanna Jan Marianna Stokowska 22 Jackowo -
12 1832 Kraszewski Franciszek, wd. Antoni Marianna 21 Szyszki Fronczek Marianna d. Majewska Szymon Scholastyka 23 Gortaty -
12 1863 Kraszewski Ignacy Franciszek Marianna 26 Gortaty Rychłowska Marianna Stanisław Paulina 25 Opinogóra -
16 1871 Krauze Stanisław Antoni Anastazja 23 Morusy Zamięcka Franciszka Franciszek Apolonia 21 Chotomów -
10 1852 Krawczyk Stanisław Paweł Helena 24 Zaręby Kordecka Wiktoria Paweł Kunegunda 26 Kościesze -
8 1852 Krępski Ludwik Mateusz Wiktoria 24 Rogowo Ostaszewska Franciszka Józef Tekla 20 Włuski -
4 1838 Kruszewski Antoni Stanisław Petronela 28 Kościesze Olszewska Anna Józef Marianna 21 b.d -
2 1826 Krysk al. Krzyżewski Samuel Stanisław Katarzyna Olszewska 21 Nidenau, Prusy Szczęśniak Ewa d. Szczęśniak Paweł Katarzyna 19 Ostaszewo -
11 1836 Krzykowski Tomasz Wojciech Marianna 37 Gryki Borowe Czaplicka Anastazja d. Niska Grzegorz Marianna 40 b.d -
20 1849 Krzykowski Wiktor Jan Tekla 21 Wróblewko/Pałuki Kapczeńska Magdalena Jakub Ewa 18 Goławice -
10 1826 Krzyżewski Jakub Stanisław Katarzyna Olszewska 20 Nidenau, Prusy Karczewska Tekla Andrzej Agnieszka 26 Ostaszewo -
2 1840 Krzyżewski Józef Stanisław Rozalia 20 Ostaszewo Pszczółkowska Joanna Dominik Marianna 26 Ostrowe Dyle -
21 1842 Krzyżewski Stanisław Stanisław Rozalia 19 Ostaszewo Wyrzykowska Franciszka Józef Józefa 20 Łukowe -
21 1832 Krzyżewski Wojciech Stanisław Katarzyna 19 Błaszki? Switalska Józefa Paweł Agnieszka 18 Modzele -
5 1833 Kucharski Franciszek Szymon Julianna 19 Modzele Turowska Marianna Michał Marianna 20 Budy Gizińskie -
11 1875 Kucharski Franciszek Józef Agnieszka 18 Ostaszewo Kruszewska Karolina Jan Agnieszka Sopyła 26 Ślubowo -
7 1844 Kucharski Józef Szczepan Helena 26 Modzele Słończewska Agnieszka Stanisław Konstancja 23 Gortaty -
17 1850 Kuciński Feliks Edward Józefa Jabłońska 20 Łęki, Pałuki Kwiecińska Marianna Józef Tekla 22 Ostaszewo -
22 1849 Kuciński Józef Leon Rozalia 19 Głodówek Czerwińska Marianna Andrzej Rozalia 28 Luszewo -
4 1857 Kuciński Michał Edward Józefa Jabłońska 29 Łęki, Pałuki Banulska Marianna Andrzej Marianna 22 Ostaszewo -
6 1832 Kudliński Jan, wd. b.d b.d 33 b.d Rzezińska Marianna Józef Dorota 17 Budy Zbroszki -
6 1874 Kudliński Wojciech, wd. Jan Marianna 30 Bylice Bogucińska Rozalia Józef Małgorzata Rudowska 22 Sieraków -
3 1867 Kuna Roch Michał Rozalia 26 Szygówek Modlińska Julianna Tomasz Małgorzata Milewska 20 Ostaszewo -
5 1848 Kurłowski Antoni, wd. Felicjan al. Florian Franciszka 50 Koźniewo Abramowicz Barbara d. Gocłowska Piotr Klara 40 Godacze -
12 1868 Kurłowski Dionizy Franciszek Barbara Jabłońska 24 Koźniewko Pierzynowska Marianna Tomasz Joanna Wyrzykowska 19 Szyszki -
20 1841 Kurłowski Franciszek, wd. Antoni Agnieszka 24 Koźniewo Jakubowska Katarzyna Józef Marianna 23 Ślubowo -
12 1851 Kurłowski Kacper Antoni Agnieszka 22 Koźniewo Kwiatkowska Marianna Mateusz Józefa 20 Smolechowo -
4 1837 Kuryłowski Franciszek Antoni Agnieszka 20 Koźniewo Sopyła Krystyna Adam Anna Dadra 19 Koźniewo -
7 1825 Kuryłowski Franciszek Wojciech Apolonia 19 Szyszki Jabłońska Barbara Kazimierz Anna 20 Sońsk -
9 1825 Kuskowski Michał Jakub Teresa Rykaczeska 34 Strzegowo Bralczyk Marianna Andrzej Katarzyna 24 Ostaszewo -
20 1848 Kuźmiński Antoni Maciej Marianna 24 Ostaszewo Milewska Katarzyna Władysław Konstancja 20 Ostaszewo -
13 1871 Kwasowski Aleksander Stanisław Marianna Dobrzyńska 21 Łopacin Tomaszewska Józefa Franciszek Katarzyna Kowaleska 21 Sędzimiry -
5 1825 Kwiatkowski Daniel, wd Józef Ewa 46 - Kucharska Julianna d. Pawlak Maciej Rozalia 47 Szyszki -
13 1829 Kwiatkowski Ignacy Teodor Marianna 19 Skaszewo Kowalczyk Kunegunda Antoni Marianna 18 Koźniewo -
4 1848 Kwiatkowski Kacper Mateusz Józefa 22 Szczawin Pychewicz Franciszka Leon Marianna 22 Koźniewo -
11 1873 Kwiatkowski Stanisław Ludwik Franciszka 44 Skaszewo Podgórska Teofila d. Olszewska Mikołaj Kunegunda 32 Ślubowo -
14 1841 Kwiatkowski Teodor Józef Anastazja 21 Kownaty Żendowe Walesiak Salomea Antoni Józefa 19 Garnowo -
7 1862 Kwiatkowski Tomasz, wd. Leonard Ewa Wojciechowska 50 Latonice Skródzka Tekla Franciszek Anna Dzierlatek 38 Szafarczyska -
5 1827 Kwieciński Jan b.d b.d 26 b.d Pawlak Paulina wd. b.d b.d 36 b.d -
16 1870 Lawendowski Andrzej, wd Jan Rozalia - Pawłowo Tetfeiler Marianna d. Portecka Józef Franciszka - Kościesze -
3 1853 Lawendowski Mateusz Łukasz Antonina 40 Strzegocin Korduszewska Aniela Michał Antonina 20 Strzegocin -
3 1840 Lawendowski Wojciech Mikołaj Gertruda 23 Królewiec Rudnicka Emilia Feliks Barbara 17 Koźniewo -
4 1846 Lejman Jan Jan Marianna - Ławny Lasek Nikułowna Justyna Marcin Januaria 31 Wilno? -
4 1851 Leszczyński Józef, wd. Wawrzyniec Scholastyka 40 Smolechowo Szybieńska Tekla d. Sopyła Ignacy Klara 46 Koźniewko -
13 1858 Leśnikowski Jakub Andrzej Marianna 28 Ujazdowo Piątkowska Elżbieta Grzegorz Wiktoria 19 Jackowo -
1 1828 Lipieński Stanisław Wojciech Ewa 24 Kościesze Kondracka Marianna Franciszek Antonina 20 Kościesze -
6 1854 Ludwiczak Ignacy Andrzej Magdalena 21 Sędzimiry Leśnikowska Teofila Andrzej Marianna 19 Koźniewko -
4 1849 Ludwiczak Józef Andrzej Magdalena 21 Sędzimiry Kowalczyk Józefa Antoni Marcjanna 20 Koźniewko -
24 1875 Łada Jan Wawrzyniec Józefa Kuczyńska 26 Łomża Miłobędzka Wiktoria Ewelina Tomasz Emilia Kingowska 26 Strzegocin -
8 1835 Łaska Jakub Józef Małgorzata 37 Rańcza? Szymanowska Marianna Stanisław Agnieszka - b.d -
8 1833 Łata Franciszek Michał Konstancja 28 Mężenin Szczęśniak Joanna Paweł Katarzyna 16 Ostaszewo -
13 1830 Ławnicki Jan Jan Zofia 23 Kościesze Dąbrowska Anna d. Gnatowska Paweł Wiktoria 33 Śmietanki -
19 1840 Łączyński Franciszek Jakub Agnieszka 22 Kościesze Ruszkowska Marianna Tomasz Antonina 19 Ślubowo -
4 1841 Łączyński Jan Stanisław Marianna 26 Garnowo Słonczewska Ewa Stanisław Konstancja 21 Gortaty -
10 1844 Łączyński Maciej Stanisław Marianna 20 Garnowo Sopyła Józefa Józef Marianna 20 Koźniewo -
4 1839 Łączyński Roch Jakub Agnieszka 24 Kościesze Kuźmińska Marianna Antoni Tekla 20 b.d -
13 1823 Łebkowski Jakub Stanisław Katarzyna 40 Ostaszewo Wojnarowska Marianna Ludwik Małgorzata 40 Ostaszewo -
10 1860 Łebkowski Jan Marcin Katarzyna 24 Koźniewo Zawadzka Ludwika Antoni Józefa Rogalska 24 Mierzeniec -
25 1832 Łebkowski Marcin Tadeusz Marianna 21 Koźniewo Podgórska Katarzyna Walenty Ewa 20 Koźniewo -
10 1856 Łebkowski Marcin wd. Tadeusz Katarzyna 43 Ostaszewo Pawlak Wikt. d.Zofińska Stanisław Magdalena 30 Wola -
13 1865 Łebkowski Stanisław Marcin Katarzyna 22 Koźniewo Kosińska Wiktoria Wawrzyniec Helena 20 Słoniawy -
4 1842 Łempicki Stanisław Piotr Antonina 28 Gnaty Ostaszewska Józefa Jakub Marianna 26 Wola -
14 1840 Łęcki Antoni Stanisław Ewa 20 Szyszki Kowalewska Petronella Maciej Jadwiga 20 Sędzimiry -
8 1843 Łęcki Antoni Stanisław Ewa 23 Szyszki Dzierżanowska Julianna Tomasz Katarzyna 22 Szyszki -
20 1840 Łubaszewski Adam Paweł Marianna 30 Gostymin Wiśniewska Petronella Jan Franciszka 22 Spondoczyn -
17 1852 Łukasiak Wojciech Jakub Katarzyna 20 Bieńki Marchlewicz Scholastyka Franciszek Teresa 22 Koźniewko -
16 1858 Łukasiak Wojciech, wd Jakub Katarzyna 26 Ziarna Żabieńska Petronella Michał Tekla 24 Żebry Falbogi -
5 1824 Łukasiewicz Florian Andrzej Gertruda Brodowska 19 Sońsk Rykowska Katarzyna Antoni Magdalena Łysowska 17 Włuski -
2 1856 Łyszkowski Adam Jan Tekla 22 Konarzewo Ostaszewska Marianna Józef Tekla 16 Włuski -
14 1857 Łyszkowski Antoni Józef Petronela - Mosaki Szymańska Józefa d.Tomaszewska Szymon Katarzyna 34 Borze -
23 1875 Majewski Jan Józef Marianna Bulkowska 20 Koźniewo Pileńska Marianna Paweł Salomea 24 Skaszewo -
16 1839 Majewski Józef (Jan) Stanisław Marianna 28 Borze Sobieraj Kunegunda Joachim Marianna 23 Koźniewo -
10 1841 Majewski Józef, wd. Szulim Eisenberg, żyd Marianna 45 Nowa Wieś, neofita Bukowska Kunegunda Franciszka Antoni Marianna 23 Mierzeniec, ś.Skaszewo
13 1841 Majewski Józef, wd. Stanisław Marianna 30 Borze Bułkowska Marianna Franciszek Franciszka 24 Głuchy -
3 1844 Majewski Norbert Michał Tekla 26 Rembkowo Pychewicz Józefa Leon Marianna 23 Koźniewko -
1 1845 Majewski Wawrzeniec Marcin Katarzyna - Ciemniewo Jakubowska Marianna Józef Marianna 20 Ślubowo -
2 1829 Majkowski Jan Walenty Józefa 25 Kościesze Szkobelska Marianna Paweł Szkobel Franciszka 19 Godacze Górne -
18 1848 Majorowski Franciszek, wd Piotr Franciszka 47 Sulkowo, Gąsior. Sopyła Katarzyna d. Łebkowska Tadeusz Marianna 40 Ostaszewo -
1 1831 Majorowski Ludwik wd. Michał Marianna 48 b.d Klonowska Marianna d. Długołęcka Seweryn Barbara 27 Koźniewo -
24 1850 Malinowski Andrzej Augustyn Józefa 21 Wróblewko/Pałuki Kurłowska Wiktoria Franciszek Barbara 18 Koźniewko -
6 1871 Malinowski Andrzej, wd Augustyn Józefa 41 Wróblewko/Pałuki Podgórska Ludwika Stanisław Zuzanna 26 Koźniewo -
12 1854 Malinowski Kacper Dominik Marianna 24 Podleck Wiśniewska Weronika Franciszek Feliksa 19 Gortaty -
6 1862 Malinowski Szymon Jan Anna 24 Garnowo Maluchnik Franciszka Franciszek Marianna 30 Koźniewo -
13 1866 Malinowski Szymon, wd Jan Anna - Garnowo Raszczy Anna Maciej Katarzyna - Rozdzialy -
2 1857 Malinowski Walenty Augustyn Marianna - Pałuki Ciężartowicz Józefa Jan Serafina 22 Ciechanów -
12 1857 Malinowski Walenty x Barbara Malinowska 32 Ślassy Szymańska Wiktoria d.Wyszkowska Wojciech Katarzyna - Dzierżanowo -
5 1858 Malinowski Wiktor Jan Franciszka 34 Zielona Józwiak Ludwika Jan Małgorzata 33 Garnowo -
10 1836 Maloniak Jan Ignacy Maciej Katarzyna 42 Lelewo Kwiecińska Anna Jan Małgorzata 20 Panki -
2 1823 Maluchnik Franciszek Paweł Wiktoria - Koźniewo Podgórska Marianna Walenty Ewa Podgórska 17 Szyszki -
15 1857 Maluchnik Jan Franciszek Marianna 20 Koźniewo Gadzińska Petronella Józef Marianna - Gaj -
9 1862 Maluchnik Stanisław Franciszek Marianna 27 Koźniewo Teodorska Józefa Wojciech Bogumiła 20 Koźniewo -
12 1834 Maluchnik Tomasz Paweł Klara 23 Koźniewo Podgórska Marianna Jan Wiktoria 19 Koźniewo -
3 1851 Małecki Ludwik Mikołaj Salomea 20 Żebry Boćkowska Ewa Kazimierz Marianna 22 Begno -
13 1840 Mańczak Antoni Walenty Józefa 23 Kościesze Tomaszewska Anna Ignacy Jadwiga 17 Kościesze -
11 1858 Mańkowski Franciszek Andrzej Katarzyna 60 Kałęczyn Paszkowska Franciszka d. Burzyńska Paweł Franciszka 32 Wola Ojrzyńska -
10 1850 Mańkowski Jan, wd Walenty Józefa - Kościesze Narwińska Marianna d. Podgórska Józef Anastazja 30 Gąsewo -
1 1868 Mańkowski Kazimierz Antoni Anna 26 Kościesze Sobieraj Eleonora d. Żabieńska Michał Tekla - Żebry -
2 1827 Marchlewicz Franciszek Tomasz Marianna 21 b.d Barbarska Teresa, d. Świtalska Paweł Agnieszka 18 b.d -
8 1865 Marchlewicz Franciszek Jan Marianna 24 Kędzierzawice Burcicka Agnieszka Tomasz Marianna 18 Kędzierzawice, Nas. -
6 1842 Marchlewicz Ignacy Tomasz Marianna 26 Koźniewko Majewska Teresa Stanisław Marianna 28 Morawka -
11 1833 Marchlewski Franciszek, wd. Tomasz Marianna 31 Koźniewko Tadrzyńska Agata d. Ruszkowska Andrzej Tekla 24 Ruszkowo -
19 1850 Marciniak Ignacy Stanisław Katarzyna 22 Kościesze Brodowska Małgorzata Gabriel Barbara 19 Ślubowo, Klukowo -
19 1862 Marciniak Jan Stanisław Józefa Banulska 20 Ostaszewo Szkobel Marianna Jan Anton. Witkowska 19 Kościesze -
10 1832 Marciniak Stanisław ? ? 38 b.d Karaskiewicz Katarzyna wd. Modzelewska Jakub Franciszka 45 Ostaszewo -
13 1873 Marcinkowski Wawrzyniec Jan Marianna 34 Grodzisk Małkowska Rozalia d. Modzelewska Maciej Marianna 30 Ołdaki -
13 1851 Marcinowski Maciej Mikołaj Teresa 18 Panki Bandurska Józefa Franciszek Marianna 20 Sędzimiry -
2 1832 Marczak Wojciech x Marianna Marczak 25 Skierdy, Goł. Banulska Ludwika Grzegorz Marianna 17 Ostaszewo -
7 1835 Markowski Ignacy Bonifacy Barbara - Bylice Drozdowska Salomea Jakub Franciszka - Panki -
11 1852 Maruszewski Teofil Ignacy Kunegunda 19 Orły Żakowska Katarzyna Stanisław Gertruda 20 Panki -
11 1835 Matusiak Antoni Józef Ewa 20 Garnowo Dadrówna Katarzyna Jakub Katarzyna 18 Koźniewo -
11 1840 Matusiak Antoni Stanisław Łucja 26 Garnowo Kamieńska Małgorzata Kazimierz Antonina 21 Boguty -
16 1850 Matuszewski Józef Michał Helena 28 Ćwiklinek Fałacińska Małgorzata x Marianna 23 Pianowo -
4 1872 Matuszewski Mikołaj Józef Małgorzata 18 Wola Gnatowska Albina x Salomea 22 Wola -
9 1875 Matuszewski Mikołaj Józef Małgorzata 21 Wola Leusz Marianna Mikołaj Agnieszka 23 Nasierzewo -
11 1825 Mączak Franciszek Bernard Barbara 29 Koźniewo Pychewicz Petronela Franciszek Mar. Pyrzanowska 21 Dębinki -
13 1859 Michalski Antoni Wawrzyniec Salomea 22 Kościesze Bartosiak Ewa Marcin Marianna 18 Kozłowo -
2 1863 Michalski Antoni, wd Wawrzyniec Salomea 25 Kościesze Sopyła Franciszka Tomasz Tekla 19 Ślubowo -
3 1837 Michalski Wawrzeniec, wd. Józef Marianna 40 Gąsocin Narwińska Salomea Stanisław Kunegunda 23 Ciechanów -
7 1838 Michnowski Franciszek Wincenty Jadwiga 21 Pijanowo Pietrzak Katarzyna Łukasz Urszula 20 Wrona -
7 1823 Miecznikowski Antoni, wd Józef Marianna 35 Łysaki Niesiobędzka Konstancja Jan Józefa Brzózka 31 Gogole -
6 1872 Mierzejewski Feliks Kazimierz Scholastyka 30 Bieńki Niesłuchowska Józefa Wojciech Ksawera Koźniewska 25 Koźniewo -
6 1824 Mieszkowski Franciszek Jan Antonina Pokrzywnicka 38 Pokrzywnica Maternowska Zofia Wojciech Ant. Jeziorkowska 22 Duczymin/Przasnysz
24 1865 Miklaszewski Konstanty Franciszek Józefa 20 Drążewo Wyrzykowska Feliksa Jan Marianna Królikowska 19 Szyszki -
9 1867 Mikulski Walenty Stefan Franciszka 30 Węgra Kowalczyk Aniela Antoni Marianna 23 Koźniewko -
11 1834 Milewski Franciszek Władysław Konstancja 19 Ostaszewo Szczęśniak Franciszka Michał Marianna 17 Koźniewo -
12 1861 Milewski Franciszek, wd Władysław Konstancja 44 Ostaszewo Marchlewicz Marianna d. Borzym Adam Helena 44 Wólka -
11 1848 Milewski Franciszek, wd. Władysław Konstancja 34 Ostaszewo Kornacka Justyna Andrzej Marianna 18 Ostaszewo -
12 1850 Milewski Leon Walenty Zofia 24 Pajewo Rostkowska Marianna Konstancja Jan Marianna 17 Stpice -
12 1859 Milewski Mateusz Franciszek Franciszka Szczęśniak 23 Ostaszewo Burcicka Małgorzata Tomasz Marianna 21 Kędzierzawice, Nas. -
2 1874 Milewski Mateusz, wd. Franciszek Franciszka Szczęśniak - Ostaszewo Cybulska Balbina Ksawery Franciszka 22 KOsiorowo -
9 1864 Milewski Wojciech Józef Józ. Przedwojewska 23 Ostaszewo Jóżwiak Józefa Kazimierz Kat. Zwierzyńska 20 Kościesze -
19 1839 Milewski* Józef Władysław Konstancja 24 Ostaszewo Przedwojewska Józefa Jan Katarzyna 18 Sońsk -
7 1853 Milewski* Wawrzyniec Wojciech Rozalia 19 Milewo Malonki Ostaszewska Pelagia Tomasz Marianna 21 Panki -
10 1871 Miller Teofil Jan Anna Truszkowska 21 Morawka Milewska Józefa Franciszek Franciszka 25 Ostaszewo -
11 1872 Miłoszewski Franciszek Józef Julianna 24 Mierzeniec Ślaska Faustyna Mikołaj Zofia Kondracka 20 Olbrachcice -
23 1832 Modliński Maciej Kacper Kunegunda 36 Wola Boczkowska Marianna d. Milewska Władysław Konstancja 22 Ostaszewo -
5 1842 Modliński Tomasz Piotr Weronika 21 Kosiminy Milewska Małgorzata Władysław Konstancja 18 Ostaszewo -
19 1849 Modzelewski Stanisław Maciej Marianna 22 Gąsiorowo Tabęcka Elżbieta Paweł Józefa - Gołębie -
17 1865 Morawski Jan Paweł Józefa Studzieńska - Wrońska Stryjewska Anna Piotr Marianna Suchenko - Mężenin -
11 1865 Mossakiewicz Tomasz Antoni Katarzyna - Mierzeniec Jakubowska Marianna Józef Julianna Jakubowska - Ślubowo -
11 1849 Mossakowski Felicjan Józef Dorota 18 Pomaski Wlk. Slaska Balbina Bonifacy Salomea 18 Włuski -
6 1849 Mrozek Ignacy Piotr Marianna - Bruliny Czarnikowska Agnieszka Jan Magdalena 21 Kościesze -
7 1871 Mroziewicz Antoni Franciszek Zuzanna 21 Jabłeczniki, Sońsk Szczypińska Marianna Franciszek Katarzyna 22 KOsiorowo -
5 1874 Mulanowski Tomasz, wd. Józef Franciszka 52 Nowa Wieś Nasierowska Florentyna Franciszek Eleonora Okoniecka 36 Jabłeczniki -
6 1850 Muszyński Antoni, wd Jan Katarzyna 38 Dobre Osińska Marianna d. Zuzińska Franciszek Małgorzata 40 Warszawa -
18 1851 Nakielski Karol Leonard Marcjanna 20 Rafały Modzelewska Marianna Wojciech Józefa 25 Szczypiorno -
8 1823 Nałęcz Mateusz Wawrzyniec Małgorz. Grochowska 35 Przasnysz Niska Klara Mateusz Franciszka Konarzewska 24 Gołymin -
7 1847 Napiórkowski Karol Stanisław Barbara 30 Pomaski Wlk. Turowska Felicjanna Felicjan Tekla 20 Waśniewo -
2 1869 Napiórkowski Stanisław Franciszek Agnieszka 40 Pomiechowo Dąbrowska Zuzanna Ignacy Apolonia 23 Ostaszewo -
7 1839 Narwieński Leonard, wd. Stanisław Kunegunda 40 b.d Wielechowska Antonina Wawrzyniec Teresa 30 Śmietanki -
1 1827 Narwiński Leonard Stanisław Kunegunda 20 b.d Antczak Małgorzata Józef Rozalia 20 b.d -
11 1842 Narwiński Leonard wd. Stanisław Kunegunda - Ciechanów Podporska Marianna Józef Anastazja - Biedrzyce -
12 1873 Nasierowski Feliks Dawid Franciszka Brodowska 40 Włuski Rostkowska Józefa d. Napiórkowska Franciszek Agnieszka 30 Strzegocin -
5 1847 Niesłuchowski Jan Piotr Kunegunda 22 Marcysie Ostaszewska Dorota Andrzej Tekla 23 Wola -
7 1867 Niesłuchowski Ludwik Wojciech Karolina Archutowska - Krzyczki Goryszewska Julianna Józef Lud. Słończewska - Włuski -
5 1852 Niesłuchowski Piotr Mateusz Katarzyna 22 Niesłuchy Maruszewska Marianna Ignacy Elżbieta 30 Marusy -
6 1843 Niewiadomski Bogumił b.d b.d 40 Warszawa Sobocińska Zofia Franciszek Marianna 30 Radzimowice -
18 1841 Nowadczyński Szymon Franciszek Rozalia 21 Chruszczew Podgórska Franciszka Stefan Małgorzata - b.d -
18 1850 Nowakowski Józef Jan Antonina Witek 22 Gąsiorowo Szczęśniak Joanna Michał Marianna 22 Koźniewko -
15 1868 Nowicki Franciszek Ignacy Wiktoria Baranowska - Skaszewo Krzyczkowska Wiktoria d. Grochowska Grzegorz Konstancja Mosińska 28 Grochy -
3 1870 Nowicki Jan Franciszek Franciszka - Stpice Jaskułowska Weronika Józef Jadwiga - Szyszki -
13 1835 Nowiński Mateusz Piotr Marianna - b.d Wiernicka Marianna Kacper Anna 23 Godacze Górne -
10 1840 Nowotka Ignacy Józef Marianna - b.d Jaśczak Marianna Stanisław Justyna 19 Skaszewo -
10 1837 Obrębski Andrzej Kacper Marianna - b.d Staniszewska Tekla Filip Marianna - Baby -
3 1869 Obrębski Antoni Andrzej Tekla 24 Bylice Maluchnik Eleonora Tomasz Marianna 22 Koźniewo -
10 1851 Obrębski Franciszek, wd Kacper Marianna 23 Skaszewo Kozłowska Józefa d. Mańczak Jan Marianna 22 Kościesze -
8 1845 Obrębski Jan Stefan Antonina 24 Czernice, Pałuki Krzyżewska Joanna Jakub Tekla 18 Gortaty -
19 1830 Okoniecki Felicjan Daniel Agnieszka 40 Brugędy Długołęcka Franciszka Piotr Marianna Grabska 20 b.d -
9 1868 Okuniecki Józef Feliks Franciszka 25 Gołębie Jastrzębska Anna Łukasz Franciszka - Miszewo -
17 1857 Olechowicz Adam Jan Katarzyna 22 Slubowo Swiderska Ludwika Tomasz Małgorzata 22 Borze -
3 1832 Olewniczak Antoni, wd. b.d b.d 47 b.d Michalak Marianna wd. b.d b.d 40 b.d -
15 1859 Olewniczak Józef Joachim Felicjanna 20 Ciemniewo Józwiak Marianna Kazimierz Katarzyna 19 Kościesze -
6 1858 Olszewski Adam Michał Teresa 26 Leśniewo Wyrzykowska Małgorzata d. Palmowska Leon Ewa 23 Ojrzeń, Kraszewo -
6 1868 Olszewski Antoni Augustyn Anna 19 Kościesze Laskowska Teofila Piotr Marianna 22 Gzy -
13 1874 Olszewski Antoni Stanisław Marianna 20 Kościesze Brańska Agnieszka Jan Franciszka 25 Strzegocin -
2 1848 Olszewski Augustyn Józef Marianna - Sońsk Czyżewska Anna d. Sikorska Jan Marianna - Psary -
19 1835 Olszewski Jan Józef Marianna 20 Żebry Trudzińska Wiktoria Antoni Marianna 19 Sędzimiry -
19 1859 Olszewski Jan Stanisław Marianna - Kościesze Frączkowska Marianna Walenty Scholastyka 20 Skaszewo -
5 1856 Olszewski Józef Mikołaj Kunegunda - Kałęczyn Łuczkowska Zuzanna Ignacy Marianna - Smolechowo -
15 1864 Olszewski Józef Stanisław Marianna 25 Kościesze Kondelewicz Franciszka Mikołaj Katarzyna 25 Strzegocin -
17 1836 Olszewski Maciej Józef Marianna - b.d Cieślińska Bogumiła Felicjan Marianna - b.d -
6 1844 Olszewski Piotr ; ur Wojciech Małgorzata 40 Olszewo Grzymki Ostaszewska Paulina d. Koźniewska Stanisław Antonina 33 Koźniewo; po Ignacym Ost.
15 1832 Olszewski Stanisław Józef Marianna 20 Koźniewo Kruszewska Marianna Stanisław Petronela 18 Kościesze -
8 1844 Olszewski Szymon Józef Salomea - Proboszczewice Witkowska Katarzyna Felicjan Marianna 18 Gąseczyn -
7 1831 Ołota Tomasz, wd. Grzegorz Franciszka 42 b.d Bandosiewicz Rozalia Jan Anna 22 Regimin -
17 1849 Opalonka Mateusz x Agnieszka - Kędzierzawice Cejner Marianna Jan Agnieszka - Spondoczyn -
7 1834 Orłowski Antoni Franciszek Brygida 36 Marcysie Niesłuchowska Marianna Wojciech Kunegunda 18 Niesłuchy -
3 1835 Orłowski Joachim Franciszek Brygida Maruszewska 22 Marcysie Ostaszewska Marianna Jan Teresa 27 Panki -
5 1843 Orłowski Mikołaj Józef Kunegunda - Borze Kossakowska Anna Dominik Elżbieta - Kozłowo -
10 1872 Osiecki Adam Piotr Weronika - Koźniewo Kwiatkowska Marianna Tomasz Agnieszka - Latonice -
5 1844 Ostaszewski Adam Tomasz Marianna 21 Panki Powiertowska Julianna Ignacy Katarzyna 21 Gortaty Młynik -
5 1862 Ostaszewski Aleksander Ignacy Tekla Maruszewska 22 Włuski Ostaszewska Marianna Franciszek Marcjanna - Wola -
8 1849 Ostaszewski Antoni Wojciech Aniela 26 Panki Kondracka Faustyna Andrzej Julianna 17 Włuski -
21 1840 Ostaszewski Franciszek Wojciech Aniela - Panki Ostaszewska Wiktoria d. Koźniewska Stanisław Antonina 21 Koźniewo; po Józefie Ost.
7 1849 Ostaszewski Franciszek Józef Marianna 26 Wyrzyki Pękale Żakowska Tekla Stanisław Gertruda 18 Włuski -
1 1830 Ostaszewski Franciszek Xawery Stanisław Julianna 29 Grochy-Krupy Humięcka Julianna d. Niesłuchowska Paweł Magdalena 30 Włuski -
5 1855 Ostaszewski Jan Franciszek Marcjanna 21 Wola Nasierowska Anna Franciszek Marianna - Panki -
10 1855 Ostaszewski Jan wd. Franciszek Marcjanna 21 Wola Chrzanowska Marianna Jan Marianna 24 Grzebsk -
3 1824 Ostaszewski Marcin Maciej Antonina 23 Ostaszewo Powiertowska Anna Antoni Franciszka 23 Szyszki -
4 1831 Ostaszewski Marcin wd. Maciej Antonina 30 Włuski Ostaszewska Franciszka Benedykt Małgorzata 16 Włuski -
7 1826 Ostaszewski Paweł Jan Józefa 23 Skorosze Obidzińska Rozalia Wojciech Małgorzata 17 Chmielewko -
7 1855 Ostaszewski Stanisław Jan Anna 19 Marusy Łosieńska Paulina Ignacy Marianna 21 Sońsk -
9 1872 Ostaszewski Walenty Franciszek Katarzyna 21 Wola Cendrowska Julianna Józef Konstancja 21 Wola -
12 1853 Ostaszewski Władysław Adam Józefa 20 Panki Nasierowska Marianna Dawid Franciszka 23 Włuski -
7 1866 Pajewski Kazimierz, wd Maciej Tekla 50 Pajewek Kembłowska Elżbieta Jan Jadwiga Majkowska 30 Gnaty -
8 1824 Pajewski Walenty Fran. Mateusz Józef 32 Pałuki Modzelewska Julianna Wiktoria Ignacy Brygida 30 Wola Rańcza -
9 1857 Palewski Paweł Jan Konstancja 21 Nowe Miasto Materczyńska Leokadia d.Kotulska Jakub Elżbieta 22 Nasielsk -
16 1848 Pankiewicz Józef Jakub Ludwika - Ślubowo Nowicka Paulina Józef Kunegunda - Ostaszewo -
18 1840 Paszkowski Stanisław Franciszek Justyna 22 Gaj, N.Miasto Maciak Marianna Szymon Józefa 22 Kościesze -
9 1856 Paszkowski Stanisław, wd Franciszek Justyna 40 Gaj, N.Miasto Bocianowska, wd Fr. d.Burzynska Paweł Franciszka 30 Wola -
13 1854 Pawlak Franciszek Jakub Dorota 22 Wola Konieckiewicz Franciszka Wawrzyniec Wiktoria 18 Ostaszewo -
23 1842 Pawlak Kacper Franciszek Tekla 23 Ostaszewo Szczęśniak Józefa Michał Marianna 22 Koźniewo -
9 1861 Pawlak Kacper Franciszek Tekla 40 Ostaszewo Gołębiewska Marianna Roch Małgorzata 25 Miłoszewiec, Rostk. -
24 1842 Pawlak Ludwik Jakub Dorota 19 Wola Zofińska Wiktoria Stanisław Magdalena 21 Wola -
1 1875 Pawlak Michał Kacper Józefa Szczęśniak 23 Ostaszewo Kwiatkowska Marianna Stanisław Petronela 24 Skaszewo -
10 1861 Pawlak Stanisław Antoni Marianna 22 Skaszewo Grzywacz Małgorzata Michał Elżbieta 21 Łochy -
17 1851 Pawlak Szczepan Jakub Dorota 25 Wola Marciniak Katarzyna Mikołaj Teresa 25 Wola -
22 1832 Pawlak Wawrzeniec Andrzej Barbara 19 Koźniewo Podgórska Marianna Stefan Małgorzata 18 Koźniewo -
16 1842 Pawleński Antoni Jan Wiktoria 19 Kałęczyn Wiśniewska Zofia Grzegorz Marianna 18 Watkowo -
8 1847 Pawlikowski Rafał, wd Franciszek Marianna 25 Rębkowo Switalska Zofia Piotr Scholastyka 23 Wola -
12 1874 Pawłowski Jan Karol Bal. Buczelska 22 Strzegocin Pierzynowska Anastazja Franciszek Katarzyna 24 Sulkowo -
14 1874 Pawłowski Mikołaj Stefan Marianna 28 Miączyn Kraszewska Józefa Józef Marianna 19 Strzegocin -
12 1872 Pawłowski Wawrzyniec Andrzej Bar. Kowalska - Wola Balcerzak Katarzyna d.Barbarska Andrzej Dorota - Wola -
14 1856 Pawłowski Wawrzyniec wd. Andrzej Bar. Kowalska 40 Wola Kwasowska Marianna wd.Dobrzycka Mateusz Małgorzata 33 Mierzanowo -
11 1868 Pawłowski Wawrzyniec wd. Andrzej Bar. Kowalska 54 Wola Antonowicz Józefa Wojciech Kat. Osińska 32 Grąbiec -
7 1852 Perkowski Onufry Mikołaj Franciszka 20 Brodowo Wity Dumańska Józefa Łukasz Katarzyna 22 Zeńbok -
6 1845 Perzynowski Andrzej Wawrzyniec Rozalia - Prusinowice Pankiewicz Antonina Jakub Ludwika - b.d -
15 1849 Petrykowski Jan Stanisław Rozalia 20 Przasnysz Cackowska Małgorzata Stanisław Marianna 21 Lisowo -
7 1868 Piątkowski Antoni Józef Józefa Paszkowska 33 Ślubowo Bartoszewicz Józefa Franciszek Marianna Olszewska 23 Kościesze -
1 1874 Piątkowski Grzegorz Grzegorz Wiktoria Łuczak 23 Bylice Janiszewska Marianna Leon Józefa 24 Dzierżanowo -
15 1842 Piekut Tomasz Krzysztof Marianna 20 Kroczewo Zarębska Zuzanna Tadeusz Marianna - b.d -
20 1862 Piekutowski Józef, wd. Franciszek Marianna Orzechowska 36 Pogorzelec Piotrowska Julianna d. Kondracka Stanisław Konstancja Górecka 36 Pułtusk -
8 1874 Piekutowski Tomasz Krzysztof Marianna 53 Wojty Nosek Anna d. Ogonowska Ludwik Scholastyka 30 Sokołów -
9 1854 Pielach Józef Wojciech Marianna 29 Pokrzywnica Cieszkowska Paulina Antoni Katarzyna 20 Kędzierzawice -
3 1825 Pierzynowski Antoni Jan Kiecak Franciszka 28 Strzegocin Powiertowska Katarzyna d.Podlasińska Tomasz Marianna 30 Szyszki -
19 1844 Pierzynowski Franciszek Szymon Apolonia 22 Szyszki Spiżewska Ewa Mateusz Zofia 22 Bardony -
21 1850 Pierzynowski Jan Szymon Apolonia 21 Szyszki Ulatowska Marianna Michał Scholastyka 21 Skorosze -
7 1860 Pierzynowski Jan, wd Szymon Apolonia 30 Szyszki Kwiatkowska Marianna d. Siedlecka Adam Małgorzata 25 Smolechowo -
10 1858 Pierzynowski Józef Franciszek Katarzyna 19 Strzegocin Lipińska Salomea Stanisław Marianna 18 Kościesze -
6 1859 Pierzynowski Ludwik Franciszek Katarzyna 22 Strzegocin Podgórska Antonina Jan Wiktoria 22 Koźniewo -
1 1833 Pietrzak Jan Łukasz Urszula - Wrońskie Barbarska Marianna Jakub Łucja 22 Ostaszewo -
19 1836 Pietrzak Jan Sylwester Agnieszka 21 Gizin Kruszewska Józefa Tomasz Marianna 19 Sędzimiry -
6 1860 Pietrzak Jan, wd Jan Agnieszka 40 Sędzimiry Zawadzka Magdalena d. Brzezińska Ignacy Marianna 36 Bruliny -
4 1832 Pietrzak Jan, wd. b.d b.d 40 b.d Cieslińska Marianna d. Goryszewska Tomasz Joanna 35 Kościesze -
2 1868 Pietrzak Józef, wd. Jan Agnieszka - Kościesze Dzierżanowska Julianna d. Marcinkowska Jan Marianna - Szczawin -
8 1828 Pileński Grzegorz, wd. Jan Katarzyna 56 b.d Kuchnowska Anna Stanisław Justyna 36 Włuski -
9 1840 Pileński Jakub Grzegorz Marianna 27 Gotardy Dębska Anna Jakub Elżbieta 20 Łączna Wieś, (Łączyno)
4 1828 Pileński Jan Stefan Marianna 31 Kościesze Lipieńska Rozalia Szymon Anastazja 25 Koźniewo -
3 1834 Pileński Jan, wd. Stefan Marianna 36 Kościesze Zarębska Franciszka Piotr Marianna 22 Koźniewo -
13 1862 Pileński Józef Franciszek Józefa Mincinska 21 Gołotczyzna, Sońsk Jankowska Aniela Jan Marianna Mączak 24 Koźniewo -
5 1838 Pileński Mateusz Grzegorz Marianna 20 Gotardy Dąbrowska Marianna Jakub Wiktoria 19 Ostaszewo -
19 1832 Pileński Norbert, wd. Jan Marianna 27 b.d Borowska Agnieszka Jan Katarzyna 24 Kowalewice -
13 1839 Pileński Paweł Grzegorz Marianna 33 Gortaty Staniszewska Salomea Filip Marianna 23 Baby -
10 1830 Piotrowski Ignacy Mikołaj Anna 25 Ostaszewo Łebkowska Antonina d. Sikorska Antoni Marianna 30 Ostaszewo -
19 1875 Piotrowski Józef Aleksander Jadwiga Fil - - Pierzynowska Rozalia Tomasz Joanna Wyrzykowska - - -
9 1874 Płochocki Walenty Paweł Wiktoria - Bruliny Cendrowska Joanna Andrzej Katarzyna 27 Kluszewo -
6 1855 Pniewski Antoni Kazimierz Wiktoria 20 Damięty Ostaszewska Marianna Adam Józefa 22 Panki -
11 1832 Podgórski Andrzej Wojciech Marianna 40 Koźniewo Sikorska Józefa Franciszek Kunegunda 18 Koźniewo -
5 1830 Podgórski Antoni Bartłomiej Ewa 35 b.d Pileńska Brygida Grzegorz Marianna 27 Klukowo -
23 1850 Podgórski Antoni Walenty Ewa 30 Koźniewo Piotrowska Rozalia Piotr Agnieszka 22 Borze -
5 1846 Podgórski Antoni, wd Jan Wiktoria 27 Koźniewo Dumańska Jadwiga Łukasz Katarzyna 20 Gołymin -
10 1829 Podgórski Franciszek Walenty Ewa 19 Koźniewo Sikorska Marianna Szymon Małgorzata - Koźniewo -
10 1870 Podgórski Franciszek Józef Tekla 28 Bylice Ulatowska Petronella Tomasz Rozalia - Gostymin -
2 1859 Podgórski Franciszek, wd Walenty Ewa 40 Koźniewo Włodarczyk Antonina d. Rybacka Franciszek Marianna 30 Ostaszewo -
5 1836 Podgórski Jan Józef Marianna - b.d Bojarska Anastazja Mikołaj Julianna - b.d -
8 1851 Podgórski Jan Antoni Anastazja 19 Olszewo Zarębska Józefa Tadeusz Marianna 21 Koźniewko -
9 1860 Podgórski Józef Franciszek Marianna Sikorska 24 Koźniewo Olszewska Teofila Michał Kunegunda 18 Ślubowo, Klukowo -
6 1864 Podgórski Józef Jan Wiktoria 34 Koźniewo Rosińska Katarzyna Tomasz Marianna - Ciepielin -
7 1874 Podgórski Ludwik Stanisław Zuzanna - - Kopacka Emilia Jakub Józefa Jaskułowska - - -
23 1841 Podgórski Paweł Józef Marianna - b.d Kamieńska Marcyanna x Marianna Kamieńska - Umieciny -
20 1839 Podgórski Stanisław Józef Marianna - b.d Sikorska Zuzanna Franciszek Kunegunda - b.d -
10 1866 Podgrodny Antoni Józef Marianna 22 - Dzierżanowska Anna Tomasz Małgorzata - Szyszki -
16 1832 Podgrodny Józef Szymon Katarzyna 19 Mężenin Zwierzyńska Domicella Szymon Joanna 21 Borze -
9 1844 Podgrodny Józef Franciszek Franciszka - Śmietanki Kowalska Marianna Antoni Katarzyna - b.d -
19 1858 Podgrodny Kazimierz Józef Domicela 22 Kościesze Grochacz Katarzyna Jakub Antonina 19 Sędzimiry -
14 1836 Podgrodny Szymon, wd Ignacy Franciszka - b.d Romaszewska Katarzyna d. Niewiadomska Krzysztof Marianna - b.d -
20 1858 Podgrudny Jan Józef Domicela 25 Kościesze Perkowska Marianna Wacław Tekla 21 Gąsiorowo -
14 1833 Podlasiński Antoni Jan Antonina - Szyszki Staniszewska Józefa Filip Marianna 20 Szyszki -
3 1856 Podlasiński Franciszek Antoni Józef 20 Szychy? Cedrowska Marianna Andrzej Katarzyna 19 Kluszewo -
14 1826 Podlasiński Jan, wd. b.d b.d 40 b.d Kordecka Barbara Wojciech Marianna 30 Śmietanki -
10 1845 Podlasiński Stanisław Jan Antonina - Smolechowo Szczypińska Ewa Antoni Marianna - Ostaszewo -
9 1871 Podlasiński Wilhelm Antoni Józefa - - Spiżewska Marianna Józef Klara - Ostaszewo -
6 1866 Podlecki Paweł, wd Antoni Barbara 64 Glinojeck Buchald Józefa d. Chojnacka Szczepan Marianna 47 Ołdaki -
3 1871 Podsiadlik Jan, wd. Franciszek Teresa - Sosnówko Cichowicz Antonina Maciej Weronika Arczewska - Szyszki -
5 1823 Powiertowski Jan Antoni Franciszka 19 Szyszki Michalska Elżbieta Antoni Katarzyna 21 Winnica -
8 1863 Powiertowski Wincenty Paweł Julianna 40 Niepiekły, Kroczewo Witkowska Franciszka Józef Klara Sopyła 25 Koźniewo -
15 1830 Powirtowski Franciszek Antoni Franciszka 19 Włuski Bolest Teofila Kazimierz Justyna 18 Panki -
3 1846 Powirtowski Ignacy, wd. Antoni Ewa - Włuski Goryszewska Ludwika d. Słończewska Stanisław Konstancja 34 Gortaty -
4 1853 Pruszkowski August Walenty Antonina 32 Dębowice? Chamska Kamila Franciszek Bogumiła 20 Słustowo? -
9 1848 Przybylski Stanisław, wd Józef Marianna - Kamieniewo Jabłońska Julianna d. Ortaszewicz Antoni Klara - Burkaty -
16 1852 Przybyszewski Kazimierz, wd Antoni Małgorzata 50 Kaputy? Balcerska Rozalia d. Pawelczak Łukasz Marianna 50 Skaszewo -
8 1871 Pszczółkowski Dominik, wd. Paweł Marianna Sosnowska 43 Wilkowo Tomaszewska Rozalia Franciszek Zofia Kaczmarska 22 Maków -
10 1868 Pszczółkowski Józef Wawrzyniec Ewa Mańk - Gąsewo Frączkowska Małgorzata Walenty Scholastyka - Skaszewo -
5 1834 Purzycki, ur. Mikołaj Antoni Barbara 41 Modzele Ślaska Tekla x Konstancja 21 Szwejki -
7 1829 Puźniewski Antoni, wd. Paweł Katarzyna 34 b.d Kowalska Agnieszka, wd. Dionizy Marcjanna 33 b.d -
3 1860 Pychewicz Aleksander Antoni Franciszka 22 Koźniewko Baranowska Marianna Jan Konstancja 21 Sierakowo -
12 1837 Pychewicz Antoni Leon Marianna - Koźniewo Podgórska Franciszka Józef Marianna - b.d -
10 1853 Pychewicz Ignacy, wd. Franciszek Marianna 44 Koźniewo Czartoryjska Marianna d.Grzymała Wojciech Anna 45 Czartorja / Łomża -
5 1865 Rajski Franciszek Szymon Marianna - Godacze Grn. Paszkowska Tekla Stanisław Marianna 23 Śmietanki -
15 1870 Rajski Jan Szymon Marianna - Kościesze Wiśniewska Aleksandra Franciszek Feliksa Strzałkowska - Kościesze -
6 1837 Rajski Szymon, wd Walenty Kunegunda 40 b.d Powirtowska Marianna Antoni Ewa - Gzy -
29 1832 Rajski Wawrzeniec Walenty Kunegunda 23 Strzegocin Narwińska Feliksa Stanisław Kunegunda 17 Koźniewo -
8 1841 Rajski Wawrzeniec, wd. Walenty Kunegunda - Strzegocin Bandurska Katarzyna Ludwik Barbara - Łuków -
3 1850 Rakowski Jan Jan Józef - Mierzeniec Kosiorowska Julianna Łukasz Petronela 28 Skaszewo -
5 1867 Ratyński Adam Franciszek Tekla Buczelska 20 Bielany Żyzińska Anna Tomasz Apolonia 18 Dzierżanowo -
5 1868 Rejter Bogusław, wd Andrzej Marianna 38 Kanigówek Dyoniziak Małgorzata Kazimierz Ludwika - Ruszkowo -
5 1875 Rembiewski Ludwik, wd. Karol Teofila Radwańska 37 Mystkowo Tomaszewska Tekla Ignacy Marianna Kicka 34 Kozniewo -
7 1869 Romanowski Józef Andrzej Justyna - Sobokleszcz Olczyńska Konstancja Antoni Petronela - Strzegocin -
13 1833 Romaszewski Sebastian Andrzej Katarzyna 22 Słotniki Kordecka Marianna Paweł Kunegunda 18 Kościesze -
13 1860 Rosiak Józef Franciszek Franciszka 23 Koźniewo Sopyła Ludwika Tomasz Tekla 19 Ślubowo, Klukowo -
14 1870 Rosiński Jakub ? Anna - Nowe Miasto Witkowska Marianna Józef Marianna - Koźniewo -
11 1855 Rosiński Jakub, wd. Błażej Anna 30 Nowe Miasto Zarębska Franciszka Tadeusz Marianna 21 Koźniewo -
12 1864 Rostkowski Antoni Franciszek Katarzyna Roman 22 Stpice Nałęcz Marianna Jakub Rozalia Ropelewska 17 Koziczyn -
11 1863 Rostkowski Franciszek, wd Gabriel Marta Kraszpulska 40 Mory Napiórkowska Józefa Franciszek Agnieszka Kamieńska 28 Strzegocin -
1 1861 Różański Maciej al. Błażej Jan Magdalena 50 Łempice Wielechowska Józefa d. Jabłońska Wojciech Rozalia 34 Pruszkowo -
20 1851 Rudnicki Jakub Kazimierz Rozalia 21 Morawka Kwiatkowska Marianna Marceli Marianna 16 Drążewo -
14 1828 Rudnicki Szymon Paweł Rozalia 44 b.d Krajewska Balbina Maciej Ewa 25 Ostaszewo -
11 1859 Rudowski Karol Michał Salomea 30 Kędzierzawice Banulska Rozalia Karol Marianna 22 Ostaszewo -
4 1834 Ruratowski Jan Tomasz Tekla Zadrożna 20 Żebry Jakubowska Józefa Józef Katarzyna 23 Ślubowo -
6 1861 Ruratowski Jan, wd Tomasz Tekla 40 Żebry Ofiara Marianna Wincenty Konstancja 21 Kosewo -
1 1865 Rusiecki Antoni Piotr Brygida Skurczyńska 24 Witowice? Czachorowska Franciszka Leon Antonina Kowalska 22 Ślubowo -
16 1844 Ruszczak Stanisław Franciszek Tekla 20 Niestępowo Ługowska Marianna Jan Magdalena 21 Kościesze -
13 1842 Ruszczeński Walenty Wawrzyniec Scholastyka - Modzele Bielne Karpieńska Marianna Józef Marianna 18 Koźniewko -
3 1847 Rybacki Franciszek; wd Benedykt Wiktoria 50 Pułtusk Banulska ; wd Marianna d. Pawlak Andrzej Barbara 40 Ostaszewo -
14 1850 Rybczyński Mikołaj Jan Franciszka 32 Nosarzewo Bandurska Marianna Józef Konstancja 24 Szyszki -
2 1824 Rybicki Franciszek Marian Łucja 27 Klukowo Ostaszewska Jadwiga Jan Teresa Rostkowska 25 Ostaszewo -
7 1864 Rychłowski Antoni Stanisław Paulina 24 Opinogóra Kamieńska Wiktoria Florencjusz Aleksandra Grochowska 18 Panki -
7 1873 Rykowski Hipolit Karol Teofila Głodowska 21 Pułtusk Ostaszewska Marianna Teodor Józefa 24 Panki -
10 1848 Rzeczkowski Bartłomiej Hipolit Marianna 22 Chrościce, Sońsk Karaskiewicz Teofila Wojciech Ewa 18 Wola -
8 1842 Rzeczkowski Jan Franciszek Józef Józefa 19 Rzeczki Klonowska Franciszka Stanisław Marianna 17 Koźniewko -
8 1860 Rzeczkowski Józef x Marianna Rzeczkowska 22 Bieliny Sobiecka Agnieszka Jan Józefa 24 Gnaty -
5 1851 Rzeczkowski Wincenty Marcin Józefa 22 Rzeczki Gąski Ostaszewska Marianna Andrzej Tekla 18 Wola -
2 1865 Sakowski Jan, wd Franciszek Marianna Kucińska 28 Żochy Bartoszewicz Katarzyna Filip Marianna 21 Grochy -
12 1862 Sakowski Józef, wd. x Marianna Sakowska 50 Żochy Brańska Franciszka d. Bandurska Franciszek Brygida 50 Kukawki -
15 1852 Samulski Jan Franciszek Katarzyna 22 Zarynie Garbowska Franciszka Jakub Katarzyna 28 Praga -
2 1851 Saracen Antoni Grzegorz Małgorzata 25 Kosiorowo Bralska Julianna Jan Franciszka 22 Wola -
9 1850 Saracen Grzegorz, wd. Michał Marianna 50 Garnowo Pawleńska Zofia d. Wiśniewska Grzegorz Marianna 25 Watkowo -
13 1850 Saracen Ignacy, wd. Grzegorz Małgorzata 27 Sulkowo, Gąsior. Rawecka Franciszka Augustyn Katarzyna 22 Sulkowo -
7 1858 Saracen Józef, wd. Grzegorz Małgorzata 25 Kosiorowo Ślubowska Franciszka Stanisław Jadwiga 21 Kościesze -
11 1850 Saracen Stanisław Grzegorz Małgorzata 21 Kosiorowo Korduszewska Teofila Michał Antonina 23 Sulkowo -
3 1872 Saracen Wiktor Ignacy Antonina - Kościesze Szczypińska Józefa d. Bulkowska Franciszek Marianna Jóźwiak - KOściesze -
15 1851 Sasnikowski Józef Jan Magdalena 26 Kościesze Piotrowska Agnieszka Antoni Anna 24 Ołdaki -
2 1862 Serafin Jan Grzegorz Małgorzata 25 Kosiorowo Kędzierska Julianna Jan Anna Zielińska - Popielżyn -
9 1855 Serafin Józef Grzegorz Małgorzata 21 Kosiorowo Bystrzeńska Józefa Franciszek Magdalena 22 Mierzeniec -
6 1826 Sieczkowski Jakub Walenty Marianna - Miechodzin/Ciech. Boćkowska Marianna Kazimierz Katarzyna 25 Ostaszewo -
15 1871 Siedlecki Adam, wd. Paweł Kunegunda 56 Unieck Kosewska Józefa d. Saracen Grzegorz Małgorzata 30 Kosiorowo -
13 1867 Siedlecki Leopold Adam Barbara - Smolechowo Sobieraj Marianna Józef Zuzanna - Koźniewo -
8 1875 Siedlecki Leopold Adam Barbara - Smolechowo Lawendowska Marianna Franciszek Jadwiga - Wągrodno -
12 1823 Siedlecki Paweł, wd Jan Anna 45 Skaszewo Łączeniak Kunegunda Maciej Elżbieta 42 Skaszewo -
14 1863 Sienkiewicz Walenty Mateusz Marianna 21 Górki Baczki Obrębska Wiktoria Andrzej Tekla - Skaszewo -
1 1826 Sikorski Jan Mateusz Marianna 29 Olsztyn Narwińska Marianna Stanisław Kunegunda 20 Ciechanów -
2 1841 Sikorski Mateusz Franciszek Kunegunda 21 Koźniewo Gocłowska Marianna Piotr Klara 22 Godacze -
5 1841 Siółkowski Andrzej Filip Elżbieta 26 Popowo Dawidowska Paula Franciszek Salomea - b.d -
3 1865 Skarżycki Andrzej Karol Agnieszka 25 Kowalewice Koseska Tekla Paweł Marianna 21 Latonice -
10 1827 Skrzypczeński Michał Roch Teresa 19 b.d Łebkowska Franciszka Tadeusz Marianna 21 b.d -
16 1859 Skurczyk Józef Jan Teresa 24 Sędzimiry Serocińska Wiktoria Jan Marianna 24 Wysocki -
5 1866 Skurczyk Józef, wd. Jan Teresa 34 Sędzimiry Smakulska Józefa Antoni Teofila 26 Jurzynek -
16 1861 Skurczyk Pawel Jan Teresa 21 Skaszewo Podgórska Aniela Franciszek Marianna 19 Koźniewo -
10 1854 Skurczyński Jan, wd Dydak Anna 50 Skaszewo Komosińska Antonina d. Anuszewska Antoni Anna 34 Ołdaki -
2 1866 Skurczyński Józef Tomasz Marianna Rateńska 26 Gąsiorowo Szczypińska Ludwika Stanisław Agn. Buczelska 18 Kosiorowo -
1 1857 Skwarczyński Ignacy Jakub Józef - Brodowo Banulska Magdalena Karol Marianna - Ostaszewo -
4 1867 Skwarczyński Ignacy, wd Jakub Józefa 32 Brodowo Kuce Wielechowska Marianna Kacper Rozalia - Kościesze -
13 1848 Skwarczyński Wawrzeniec, wd. Grzegorz Katarzyna - Gąsiorowo Kędzierska Franciszka Wawrzyniec Tekla 22 Szyszki -
12 1828 Slaski Bonifacy Jan Kunegunda - Włuski Milewska Salomea Tomasz Józefa - Włuski -
8 1854 Slaski Jan Kacper Marianna 23 Włuski Żakowska Rozalia Stanisław Gertruda 18 Włuski -
4 1826 Słomczyński Jan Wawrzyniec Agnieszka 54 Bzowo /Grodno /Rosja Brzezińska Jadwiga wd. b.d b.d 50 b.d -
6 1839 Słończewski Andrzej Stanisław Konstancja - Gortaty Kwiatkowska Józefa Ludwik Franciszka - Skaszewo -
2 1875 Słończewski Franciszek Andrzej Józefa 33 Włuski Moderacka Teresa Jan Marianna Ropelewska 25 - -
15 1836 Słończewski Stanisław Stanisław Konstancja 20 Gortaty Banulska Józefa Grzegorz Marianna 17 Ostaszewo -
9 1837 Smaługa Paweł Jan Katarzyna 19 Watkowo Józwiak Marianna Jan Zofia Marcinówna 17 Borze -
3 1828 Smitkowski Maciej Michał Ewa 23 Modzele Dąbrowska Katarzyna Marcin Helena 15 Gortaty -
8 1839 Smoleński Jan Mateusz Józefa - b.d Obidzińska Marianna Wojciech Małgorzata 19 Chmielewko, Nas. -
10 1857 Sobiecki Szymon Jan Józef 30 Kowalewice Dzierżanowska Józefa d.Kowalska Andrzej Marianna 27 Ostaszewo -
1 1842 Sobieraj Antoni Joachim Marianna - Koźniewo Biedrzycka Tekla x Petronela Biedrzycka - Dalewice? -
4 1835 Sobieraj Franciszek Joachim Marianna - Koźniewko Karczewska Franciszka x Marianna Karczewska - b.d -
9 1845 Sobieraj Franciszek, wd Joachim Marianna - Koźniewko Pileńska Agnieszka Paweł Julianna - b.d -
1 1859 Sobieraj Hilary Franciszek Franciszka 21 Koźniewo Żabieńska Eleonora Michał Tekla 22 Żebry -
1 1844 Sobieraj Józef Joachim Marianna 19 Koźniewko Kowalska Zuzanna Andrzej Marianna 19 Begno -
1 1860 Sobieraj Józef, wd. Joachim Marianna 34 Koźniewo Grochowska Józefa d. Teodorska Hilary Teresa 37 Żebry -
1 1838 Sobieraj Stanisław Joachim Marianna 18 Koźniewo Kamińska Jadwiga Józef Tekla 19 Ostaszewo -
13 1844 Sobieraj Stanisław; wd Joachim Marianna 28 Koźniewo Terlicka Helena Mikołaj Franciszka 22 Szlassy-Żalne -
6 1839 Sobieraj al. Banulski Antoni Andrzej Marianna - Ostaszewo Pawlak Zuzanna Franciszek Tekla - Ostaszewo -
10 1843 Sobociński Grzegorz, wd. Franciszek Marianna 40 Rumoka Grochowska Franciszka Andrzej Zuzanna 21 Grochy Serwatki -
10 1828 Sopyła Antoni Adam Anna 25 b.d Łebkowska Katarzyna Tadeusz Marianna 19 b.d -
14 1871 Sopyła Franciszek Jan Elżbieta - - Jaglarska Eleonora Franciszek Marianna Pankiewicz - Ślubowo -
2 1867 Sopyła Jan Józef Marianna 25 Koźniewo Wyrzykowska Marcjanna Jan Marianna 18 Gąsiorowo -
10 1864 Sopyła Jan wd. Tomasz Tekla - Gortaty Szymańska Prakseda Wincenty Marianna 21 Odoje -
3 1826 Sopyła Tomasz, wd. Jan Marianna 34 Koźniewko Jędrzejewska Tekla d.Wasilewska x Agnieszka 20 b.d -
13 1856 Spicki Feliks; wd Józef Cecylia 26 Swiercze Muszyńska Marianna d.Zuzieńska Piotr Małgorzata 45 Olbrzym? -
4 1865 Spiżewski Aleksander Józef Klara Pawlak - Ostaszewo Kucharska Aniela Andrzej Barbara 21 Koźniewko -
8 1837 Spiżewski Józef Mateusz Zofia 20 Pawłowek, Lekowo Pawlak Klara Franciszek Tekla 23 Ostaszewo -
4 1847 Stanczak Franciszek Klemens Franciszka 22 Brodzięcin Mańkowska Anna d. Tomaszewska Ignacy Jadwiga 25 Śmietanki -
11 1839 Staniszewski Filip Paweł Katarzyna - Kraszewo Przedwojewska Katarzyna d. Miklaszewicz Franciszek Katarzyna - Panki -
2 1846 Stankowski Józef Klemens Franciszka 27 Brodowo Brodowska Karolina Gabriel Barbara 18 Godacze -
2 1860 Stańczak Kajetan Mikołaj Apolonia 24 Tłucznice, Karniewo Kucińska Petronela Edward Józefa Jabłońska 18 Opinogóra -
16 1864 Strusiński Franciszek, wd Mikołaj Scholastyka 28 Bieńki Grabowska Tekla Tomasz Prakseda 25 Grochy -
18 1844 Strzałkowski Józef Stanisław Marianna 29 Prusinowice Wielechowska Franciszka Józef Marianna 19 Śmietanki -
14 1848 Strzałkowski Wiktor Michał Elżbieta 21 Mchówek, Węgra Jasińska Pelagia Szymon Rozalia 18 Łosewo, Pokrzywnica
11 1869 Strzyżewski Jan Franciszek Magdalena 26 Zawady Żelaźińska Marianna Tomasz Franciszka 22 Ostaszewo -
20 1832 Stypieński al. Szczypiński Andrzej Marcin Krystyna - Ostaszewo Korab Marianna Hiacynty Marianna 18 Włuski -
19 1852 Stypieński al. Szczypiński Bartłomiej Antoni Zuzanna 19 Garnowo Jarzębowska Anna Józef Marianna 20 Kraszewo -
8 1836 Stypieński al. Szczypiński Sylwester Marcin Krystyna 20 Ostaszewo Kępczyńska Katarzyna Mateusz Anna 21 Wilamy -
1 1837 Supiński Bartłomiej Jan Kunegunda 30 Zasonie? Szymańska Franciszka Kazimierz Marianna - b.d -
14 1865 Swiatłowski Stanisław Julian Wiktoria 19 Kronsztad, Kraj Ros. Ostaszewska Faustyna d. Kondracka Andrzej Jul. Ołdakowska 32 Włuski; po Antonim
9 1832 Swierkocki Jan Paweł Scholastyka 26 Skarżyno Ostaszewska Konstancja Jakub Marianna Orłowska 18 Wola Rańcza -
14 1837 Switalski Jan Paweł Agnieszka 19 Wola Żeleźniecka Ewa Jan Marianna 22 Panew, Pałuki -
1 1856 Switalski Jan Piotr Scholastyka 23 Wola Mrozowska Julianna Piotr Marianna 22 Łopacin -
3 1838 Szczęsny Jan Paweł Katarzyna 24 Ostaszewo Lewandowska Antonina Jan Marianna 18 Giżyn, Unierzysz -
9 1829 Szczygielski Jan Paweł Małgorzata 32 Kleszewo Cywińska Marianna b.d b.d 40 b.d -
2 1861 Szczypiński Antoni Stanisław Agnieszka - Kosiorowo Bułkowska Józefa Franciszek Marianna - Kościesze -
5 1845 Szczypiński Baltazar Antoni Marianna 20 Ostaszewo Pawlińska (Ordak) Ewa Jakub Dorota 17 Wola; nazw. Ordak -
13 1843 Szczypiński Jan Antoni Marianna 19 Ostaszewo Burcicka Antonina Mateusz Marianna 20 Kędzierzawice, Nas. -
22 1850 Szczypiński Jan Maciej Marianna - Kosiorowo Wielechowska Tekla Józef Marianna - Smietanki -
9 1858 Szczypiński Jan Maciej Marianna - Kosiorowo Rosińska Wiktoria d.Łaszcz Antoni Rozalia - Kowalewice -
12 1866 Szczypiński Jan Franciszek Kat. Łabędzińska 23 Kosiorowo Kacprzak Franciszka Jan Agn. Witkowska 17 Gzy -
16 1863 Szczypiński Józef Franciszek Kat. Łabędzińska 25 Kosiorowo Ratyńska Wiktoria Franciszek Tekla Banulska 18 Brodowo Bąboły -
9 1866 Szczypiński Józef Stanisław Agnieszka Banulska 21 Kosiorowo Bandurska Joanna Franciszek Marianna Jasińska 23 Sędzimiry -
22 1858 Szczypiński Paulin Sylwester Katarzyna Marciniak 20 Ostaszewo Maluchnik Konstancja Tomasz Marianna 19 Koźniewo -
2 1864 Szczypiński Tomasz Antoni Marianna Kołodziejczak 38 Ostaszewo Brodowska, wd Anton. d. Witkowska Feliks Marianna Goryszewska 40 Gortaty -
6 1834 Szczypiński al. Stypeński Antoni, wd Marcin Krystyna 44 Ostaszewo Żerańska Tekla, wd Wojciech Agnieszka 50 Duczymin / Przasnysz
4 1823 Szewczak Mikołaj Piotr Jadwiga 33 Zakrzew Szepleńska Teresa Jan Marianna 20 Gzy -
8 1832 Szkobel Jan Paweł Agnieszka - Godacze Grn. Ruszkowska Antonina d. Pileńska Jan Józefa 33 żona Tomasza -
26 1841 Szkobel Jan Paweł Franciszka - Godacze Witkowska Antonina Felicjan Marianna 18 Gortaty -
17 1848 Sztermiński Marcin Marcin Marianna 27 Kisiny Gabrysiak Józefa Wojciech Agnieszka 20 Ołdaki -
3 1862 Sztymelski Feliks Stanisław Rozalia 22 Ślubowo Świderska Marianna Tomasz Małgorzata 29 Borze -
11 1861 Szuleński Aleksander Jan Magdalena 21 Sukcice par. Czerwin? Kaczeńska Franciszka x Marianna Kaczeńska - Wola Ostaszewska -
9 1833 Szuleński Jan Jan Marianna 19 Rembówek Rafalska Magdalena Piotr Agnieszka 28 Gumino -
14 1823 Szybieński Karol Konstanty Klara 22 Ostaszewo Sopyła Tekla Ignacy Anna 19 Koźniewo -
1 1853 Szybieński Paulin Karol Tekla 21 Gąseczyn Podgórska Kunegunda Józef Tekla 19 Ślubowo, Klukowo -
16 1849 Szybieński Walenty Karol Tekla 21 Gąseczyn Podgórska Teofila Jan Wiktoria - Koźniewo -
17 1856 Szybieński Walenty wd. Karol Tekla 30 Gąseczyn Olszewska Kunegunda d.Kowalska Cyprian Rozalia - Kałęczyn -
3 1827 Szych Andrzej Grzegorz Katarzyna 40 Pękawice /Krobia Barbarska Marianna Łukasz Teresa 23 Ostaszewo -
7 1828 Szylski Walenty, wd. Andrzej Małgorzata 50 Sońsk Idzkowska Marianna d. Kędzierska Mateusz Anna 48 b.d -
14 1872 Szymczak Jan Piotr Franciszka 40 Borze Bandurska Agnieszka Franciszek Marianna 24 Sędzimiry -
14 1824 Szymulski Jacenty Jan Ewa 25 Nasielsk Szubertyn Krystyna Jan Karolina 20 ? -
9 1847 Ślubowski Andrzej Stanisław Jadwiga 23 Kościesze Krzemieńska Katarzyna Paweł Agnieszka 24 Wola -
11 1841 Ślubowski Mikołaj Józef Franciszek Marianna 22 Wyrzyki Niesłuchowska Rozalia Wojciech Kunegunda 20 Koźniewko -
13 1824 Ślubowski Stanisław Antoni Bibiana Kozakiewicz 21 Gąsiorowo Franczak Jadwiga Roch Kornelia 29 Śmietanki -
7 1863 Świderski Antoni, wd Walenty Franciszka 34 Wysocki Dolecka Katarzyna d. Szczypińska Maciej Marianna? 32 Kosiorowo -
16 1851 Tabęcki Karol Wawrzyniec Teodora 24 Sędzimiry Jaworska Marianna Kacper Anastazja 20 Borze -
12 1833 Tabęcki Wawrzyn. wd. Paweł Marianna 33 Koziczyn, loco Więckiewicz Józefa Jakub Anna 19 Swięceniec, Serock -
14 1860 Tekleński Andrzej Wojciech Józefa 21 Begno Sobiecka Petronella Jan Józefa 26 Gnaty -
18 1839 Tekleński Antoni Maciej Katarzyna 18 Garnowo Wielechowska Urszula Józef Marianna 19 Śmietanki -
14 1864 Tekleński Błażej Stanisław Karolina Antczak 20 Skerdy Pychewicz Aniela Antoni Franciszka 21 Koźniewo -
2 1849 Tekleński Jan, wd Maciej Katarzyna - Garnowo Sopyła Klara Józef Marianna - Koźniewo -
20 1852 Tekleński Kazimierz Józef Józefa 19 Garnowo Wielechowska Magdalena Józef Marianna 19 Śmietanki -
12 1867 Tekleński Kazimierz, wd Józef Józefa Jaworska - Garnowo Klusek Katarzyna Józef Salomea - Skaszewo -
19 1848 Tekliński Feliks Marcin Marianna 19 Garnowo Banulska Marianna Karol Eleonora 23 Ostaszewo -
22 1842 Tekliński Jan Józef Ludwika 28 Skierdy Dumańska Antonina Łukasz Katarzyna 21 Kędzierzawice -
16 1875 Tekliński Jan Tomasz Katarzyna - Kosiorowo Ratyńska Józefa Franciszek Tekla Buczelska - Kosiorowo -
8 1856 Tekliński Jan wd. Józef Ludwika - Garnowo Tomaszewska Franciszka d.Jankowska Jan Marianna Mączak 30 Łysaki; ur. 126/1823
16 1840 Teodorski Wojciech Mikołaj Józefa 19 Zebry Pawłowska Bogumiła Wawrzyniec Barbara 22 Koźniewo -
21 1848 Tetfejter Jan Gotlieb Marianna - Dzierżenin Partewicz Marianna Józef Franciszka - Kościesze -
8 1868 Tokarski Józef Wojciech Monika 26 Krysk Fiszer Balbina Filip Ludwika 22 Mierzeniec -
7 1842 Tomaszewski Franciszek Ignacy Jadwiga 32 Śmietanki Kowalska Katarzyna Andrzej Marianna 22 Kątne -
18 1842 Tomaszewski Franciszek Ignacy Marianna 21 Koźniewo Jankowska Franciszka Jan Marianna Mączak 19 Łysaki; ur. 126/1823
3 1858 Tomaszewski Józef Ignacy Jadwiga 32 Śmietanki Cichowicz Feliksa Paweł Katarzyna 17 Szyszki -
1 1870 Tomaszewski Józef Ignacy Marianna 28 Wola Olszewska Marianna Maciej Bog. Wielechowska - Kościesze -
2 1836 Treuchel Bogusław Bogusław Ewa 26 Dąbki Szwank Elżbieta Marcin Jadwiga 16 Radziwiłoborze -
11 1837 Trynkowski Wojciech x Elżbieta Trynkowska 23 b.d Zychewicz Katarzyna Wojciech Jadwiga - b.d -
11 1866 Trynkowski Wojciech, wd Bogumił Jadwiga 54 Wola Zduńczyk Józefa x Ewa Zduńczyk - Czarnowiec -
21 1852 Turowski Jan Feliks Tekla 18 Waśniewo Grabowo Ostaszewska Józefa Fabian Marianna Bober 20 Panki -
14 1839 Twardowski Józef Ignacy Franciszka 21 Brodowo Żyłki Kossakowska Aniela Dominik Elżbieta 20 Kozłowo -
25 1842 Twardowski Paweł Ignacy Franciszka - Bielany Wawrzeńska Marianna Grzegorz Krystyna - Garnowo Skierdy -
5 1826 Tyborowski Szymon Stanisław Konstancja Dąbrowska 28 Maków Szybińska Józefa Konstanty Klara 18 Skaszewo -
14 1875 Ulatowski Jan Walenty Franciszka - Kesy Pawlak Marianna Franciszek Franciszka - Ostaszewo -
4 1861 Ulatowski Michał Michał Scholastyka 24 Gaj, N.Miasto Pileńska Tekla Paweł Salo. Staniszewska 20 Szyszki -
5 1853 Ulatowski Stanisław Michał Scholastyka 20 Czajki, Cieksyn Zaborowska Julianna Józef Józefa 21 Szyszki -
21 1865 Urbaniak Franciszek Józef Marianna 24 Ciemień Felczak Marianna Mikołaj Barbara 24 Garnowo -
10 1849 Walesiak Antoni, wd Mikołaj Katarzyna - Nowa Wieś Cichowicz Marianna d. Koszud Józef Tekla - Mdzewo -
3 1839 Walesiak Michał Antoni Józefa 19 Koźniewko Dadrówna Zuzanna Jakub Anastazja 16 Koźniewo -
8 1846 Walesiak Mikołaj Antoni Józefa - Wysocki Kowalska Elżbieta Andrzej Marianna - b.d -
6 1852 Walesiak Mikołaj, wd Antoni Józefa 26 Wysocki Kowalska Anna d. Królikowska Walenty Franciszka 22 Gzy -
13 1849 Walesiak Walenty Antoni Józefa 18 Wysocki Szczypińska Klara Antoni Marianna 18 Ostaszewo -
5 1860 Walicki Józef Ignacy Honorata 24 Giżyn Czerniakowska Julianna Andrzej Marianna 25 Osiek -
13 1834 Walkiewicz Jan Grzegorz Wiktoria - Szczurzyn Pawlińska Agnieszka Grzegorz Kunegunda 19 Skaszewo -
9 1841 Walkiewicz Jan, wd. ? Wiktoria - b.d Puchalska Tekla Józef Magdalena - b.d -
3 1875 Walkiewicz Walenty Jan Tekla - Wola Ulatowska Eleonora Wincenty Julianna - Szyszki -
4 1862 Wardziński Adam Adam Barbara Nowińska 23 Ojrzeń Antoszkiewicz Julianna Jan Franciszka 29 Bolęcin -
8 1861 Wasiak Jan Franciszek Marianna 20 Smolechowo Bartoszewicz Marianna Filip Marianna 19 Borze -
20 1842 Wawrzeński Antoni Grzegorz Justyna - Garnowo Cichowicz Rozalia Jan Marianna - b.d -
7 1861 Wątkowski Piotr Antoni Tekla 21 Szrachowo? Biegalska Agnieszka d. Rulicka Józef Franciszka 28 Sobokleszcz -
1 1832 Wejss Józef, wd. b.d b.d 40 b.d Mościcka Katarzyna Wincenty Ewa 21 Przewodowo -
4 1870 Wędrowski Antoni Jan Rozalia - - Zofinska Eleonora Józef Marianna - - -
30 1832 Wędrowski Tomasz Franciszek Marianna - Slubowo Kowalczyk Marianna Kazimierz Klara 21 Koźniewo -
1 1873 Wiciak al. Witkowski Wojciech Konstanty Marianna - Garnowo Gronczewska Łucja Jan Anna Mrozowska - Olszewo -
16 1855 Wielechowski Kacper Szymon Józefa - Kościesze Jabłońska Józefa Wojciech Rozalia - Ruszkowo -
4 1869 Wielechowski Michał Franciszek Katarzyna - Jaskułowo Wyrzykowska Marianna Mateusz Rozalia - Strzegocin -
17 1832 Wielochowski Andrzej Maciej Katarzyna 29 b.d Rzeczkowska Teresa Krzysztof Ewa 22 Sarnowo -
6 1836 Wielochowski Błażej Szymon Marianna 23 Kościesze Ulatowska Franciszka Antoni Katarzyna 22 Latonice -
7 1865 Wielochowski Franciszek Józef Marianna 25 Śmietanki Oleszkiewicz Teofila Adam Marianna 21 Nużewo -
13 1832 Wielochowski Jan, wd. Wawrzyniec Teresa 40 Sędzimiry Borowska Marianna Paweł Marianna 30 Sędzimiry -
2 1833 Wielochowski Kacper Szymon Józefa - KOściesze Puchalska Marianna Józef Magdalena - Komory -
7 1841 Wielochowski Kacper, wd. Szymon Józefa - KOsciesze Piotrowska Rozalia d. Kempińska Józef Franciszka - Świercze -
8 1866 Wierzchowski Konstanty Franciszek Teresa 22 Kraszewo Kawczyńska Katarzyna Jakub Ewa - Strzegocin -
6 1835 Wiśniewski Franciszek Florian Józefa - Ciemniewo Strzałkowska Felicjanna Stanisław Marianna - Kałęczyn -
11 1864 Wiśniewski Jan wd. Józef Józefa Dybieńska - Mierzeniec Nasierowska Fran. d. Brodowska Karol Marianna Damięcka - ? -
5 1863 Wiśniewski Michał Franciszek Feliksa - Sońsk? Tomaszewska Marianna Franciszek Katarzyna - Kościesze -
17 1866 Wiśniewski Stanisław wd. Tomasz Gertruda 63 Sońsk Sadowska Małgorzata d.Karasiewicz Jan Kuneg. Ostrowska - Miradowo -
12 1870 Wiśniewski Stanisław wd. Wojciech Ewa Pawłowska 40 Dzierżanowo Jabłońska Ewa Kazimierz Fr. Chrzanowska - Chmielewo -
18 1875 Wiśniewski Szymon Antoni Ludwika - Czerwona Karczma Zawadzka Teofila Mateusz Magdalena - Gaj -
8 1830 Witkowski Ignacy Adam Rozalia Wojciechowska 19 Gzy Śniadowska Petronella Piotr Katarzyna 17 Szyszki -
3 1829 Witkowski Józef Jakub Brygida 18 Koźniewo Sopyta Klara Adam Anna 18 Koźniewo -
3 1848 Witkowski Józef, wd. Jakub Brygida 34 Koźniewo Pychewicz Marianna Leon Marianna - KOźniewo -
3 1830 Witkowski Konstanty Jan Apolonia 19 Skaszewo Łęcka Marianna Stanisław Ewa Kędzierska 18 Szyszki -
2 1845 Witowski Julian Józef Anastazja 27 Dembianka p. Korytnica Pruszkowska Marianna Walerian Antonina 24 Dębowice par.Drzewie?
4 1824 Włosiński Wawrzyniec Jakub Apolonia 23 Bodzanowo Dąbrowska Julianna Marcin Helena v.Prusińska 19 Gąsiorowo -
2 1870 Wnukowski Szymon Jan Anna - Nowe Przewodowo Żebrowska Aleksandra Jan Leokadia Mirecka - Kościesze -
10 1847 Wojciechowski Józef (Wincenty) Walenty Anna 21 Kosinki Łączyńska Marianna d. Koźmińska Antoni Tekla 19 KOściesze -
11 1856 Wojtowski Maciej Jan Marianna 48 Baranowo Gadomska Marianna wd.Kamieńska Maciej Zofia 40 Ostaszewo -
12 1826 Wojtyński Dionizy b.d b.d 50 b.d Rzeczkowska Ewa b.d b.d 45 b.d -
1 1849 Wolicki Jan, wd Kazimierz Marianna - Domosław Bartoszak Katarzyna Jan Małgorzata - b.d -
9 1836 Woliński Jan Kazimierz Marianna 44 Domosław Żelaźnicka Marianna d. Załęska Jakub Magdalena 45 Załęże -
5 1850 Wyrzykowski Andrzej Franciszek Kunegunda - Kosiorowo Kalinowska Franciszka Antoni Małgorzata 24 Rybno -
11 1829 Wyrzykowski Antoni x Katarzyna 28 b.d Marciniak Małgorzata Antoni Marianna 25 Kościesze -
6 1867 Wyrzykowski Franciszek Tomasz Marianna Nowakowska - Wyrzyki Sztymelska Katarzyna Stanisław Rozalia - Klukowo -
13 1872 Wyrzykowski Ignacy Andrzej Petronela Orłowska - Gąsiorowo Matusiak Paulina Wawrzyniec Małgorzata - Szyszki -
15 1840 Wyrzykowski Jan Franciszek Kunegunda - Gąsiorowo Królikowska Marianna Walenty Franciszka - Wysocki -
2 1853 Wyrzykowski Józef Antoni Jadwiga - Kosiorowo Ślubowska Małgorzata Stanisław Jadwiga - Kościesze -
19 1851 Wyrzykowski Teofil Kazimierz Elżbieta 27 Sulkowo, Gąsior. Palmowska Małgorzata Leon Ewa 17 Ojrzeń, Kraszewo -
17 1839 Wysocki Jan Daniel Jan Marianna 22 Warszawa Franczak Teresa Tomasz Rozalia 21 Kosiorowo -
5 1837 Wyziński Ignacy Antoni Joanna - Nasielsk Kwiatkowska Salomea Ludwik Franciszka - Skaszewo -
3 1843 Zabłudowski Franciszek, wd Marek Małgorzata - Lubaczewo Ciszewska Marianna d. Mańkowska Marcin Apolonia - b.d -
22 1865 Zaborowski Feliks Walenty Ewa Mielczarczyk - Szyszki Pawłowska Elżbieta Wawrzyniec Fr. Ochnik - Koźniewo -
1 1823 Zaborowski Józef Kazimierz Katarzyna - Szyszki Tomaszewska Józefa Jan Marianna 25 Szyszki -
1 1854 Zaborowski Michał Józef Józefa - Szyszki Jaskułowska Anna Józef Jadwiga 23 Sońsk -
9 1827 Zaborowski Walenty Kazimierz Katarzyna 22 Gołymin Podlasińska Franciszka Tomasz Marianna 23 b.d -
2 1838 Zaborowski Walenty, wd. Kazimierz Katarzyna - Gołymin Tedorska Rozalia Hilary Teresa - Gzy -
27 1841 Zaborowski Walenty, wd. Józef Katarzyna 36 Gołymin Mielczarczyk Ewa Józef Marianna 26 Gładczyn -
14 1866 Zaborowski Wincenty Walenty Ewa - Szyszki Barbarska Balbina d. Rzeczkowska Hipolit Marianna - Komory -
4 1833 Zadrożny Kacper Stanisław Anastazja 21 Żebry Bielikowicz Petronella Maciej Marianna 20 Zielona -
15 1823 Zadruski Marcin Stanisław Rozalia 21 Sochocin Wieloch Magdalena Wawrzyniec Teresa 21 Szyszki -
7 1875 Zakobielski Ignacy Paulin Rozalia - - Kamińska Julianna Wojciech Kornelia - - -
7 1859 Zakolski Wincenty Michał Katarzyna 24 Włuski Witkowska Antonina Piotr Marianna 17 Joniec -
18 1832 Zakrzewski Bartłomiej Józef Joanna 30 Borze Kozieradzka Antonina wd. Franciszek Zofia 40 Kościesze -
12 1836 Zakrzewski Bartłomiej, wd. Józef Joanna - Borze Górska Wiktoria d. Drążkiewicz Stanisław Marianna - b.d -
17 1873 Zalewski Jan Kacper Ewa - Wojty Szczypińska Franciszka Baltazar Ewa Pawlak - Wola -
17 1843 Zalewski Ludwik Józef Eleonora - Winnica Kędzierska Marianna Wawrzyniec Tekla - Szyszki -
14 1851 Zalewski Ludwik, wd Józef Eleonora 24 Winnica Zabudowska Tekla Franciszek Marianna 22 Garnowo Skierdy -
14 1861 Zamęcki ? Kazimierz Mateusz Franciszek Apolonia Dumańska 25 Swieszewo Grabowska Franciszka Tomasz Marianna Bogucka - Gaj -
1 1836 Zarębski Andrzej Piotr Marianna - KOźniewo Szcześniak Apolonia Michał Marianna - KOźniewo -
2 1843 Zarębski Józef Karol Wiktoria - Koźniewko Dudzińska Agnieszka x Antonina - Skrobocin -
10 1873 Zawadzki Stanisław Mateusz Magdalena - Gaj Bodzewska Ewa Andrzej Wiktoria Milewska - Sulkowo -
2 1847 Zdziarski Ignacy Wincenty Elżbieta - b.d Osiecka Józefa Wojciech Anna - b.d -
17 1841 Zelaziński Tomasz Jan Marianna 22 Pajewo Banulska Franciszka Andrzej Marianna 19 Ostaszewo -
11 1874 Ziemkiewicz Stanisław Gabriel Jadwiga - - Miecznikowska Franciszka Kazimierz Antonina - - -
8 1829 Zofieński Stanisław, wd. b.d b.d 40 b.d Kaczyńska Marianna Józef Agata 40 Dylewo -
1 1841 Zofiński Józef Stanisław Magdalena 22 Wola Gabrysiak Marianna Wojciech Agnieszka - b.d -
13 1875 Żabiński Jan Klemens Tekla 30 Kościesze Olszewska Jadwiga Mikołaj Kunegunda - Kałęczyn -
6 1869 Żakowski Franciszek Józef Salomea - Włuski Klonowska Eleonora Ignacy Agnieszka 22 Koźniewo -
14 1847 Żakowski Józef Stanisław Gertruda 25 Cichawy Wiśniewska Salomea Jan Marianna 23 Borze -
13 1828 Żbikowski Feliks Tadeusz Agata 20 Borze Młodzianowska Zuzanna Antoni Balbina 23 Żebry -
11 1843 Żbikowski Franciszek Ksawery Łukasz Urszula 21 Milewo Rączki Humięcka Franciszka Walenty Julianna 18 Włuski -
2 1858 Żebrowski Franciszek Jan Anna - Sulkowo Kozłowska Marianna Franciszek Barbara - Koźniewo -
15 1833 Żukowski Józef Ignacy Katarzyna 27 Ligowo Ślaska Kamelia Kacper Marianna Kobylińska 18 Koźniewko -