Szlachta par. Szyszki w XVIII w. akta Ch. 1699-1818
ID Rok Miejsce Imię Nazwisko Ojciec Imię matki de domo dicto Uwagi
1 1699 Słończewo Smietanki - Słończewski Mikołaj Marianna - Dobek nob.
2 1699 Włuski Dorota Ostaszewski Adam Katarzyna - Janosik -
3 1699 Sędzimiry Dorota Kleczewski Stanisław Anna - - -
4 1699 Ostaszewo Wielkie Tomasz Gnatowski Piotr Konstancja - - -
5 1699 Sędzimiry Józefa Szymański Jakub Helena - - -
6 1700 Śmietanki Jan Gnatowski Jan Barbara - - -
7 1700 Panki - Ostaszewski Wojciech Marianna Młodzianowska Ostoyka -
8 1700 Sędzimiry Jan Słończewski Józef Apolonia - Gradzik -
9 1700 Panki KMB Ostaszewski Walenty Katarzyna - Dobroch -
10 1700 Włuski Agata Ostaszewski Adam Rozalia - Strażnik -
11 1700 Sędzimiry Ewa Słończewski Albert Łucja - Siano -
12 1700 Sędzimiry Józefa Kleczewski Stanisław Anna - - -
13 1701 Ostaszewo Wielkie Teofila? Miecznikowski Józef Katarzyna Brucka - gen.
14 1702 Sędzimiry Ewa Słończewski Józef Barbara - Gradzik -
15 1702 Włuski Tomasz Ostaszewski Kazimierz Katarzyna - Bienias -
16 1702 Panki Katarzyna Ostaszewski Wojciech Marianna - Ostoyka -
17 1702 Śmietanki Wincenty Gnatowski Jan Barbara - - -
18 1702 Słończewo Gortaty Lukasz Razanowski Mikołaj Marianna - - -
19 1702 Ostaszewo Wielkie Zofia Miecznikowski Józef Katarzyna - - gen.
20 1702 Panki Wawrzyniec Ostaszewski Walenty Katarzyna - Dobroch -
21 1702 Wola Szymon Ostaszewski Walenty Katarzyna - Kur -
22 1702 Włuski Marianna Ostaszewski Antoni Małgorzata - Bienias -
23 1702 Panki Hilary Ostaszewski Adam Anna - Dobroch -
24 1702 Sędzimiry - Słończewski Józef Apolonia - Biernat? -
25 1702 Begno Franciszek Olejownik Adam Małgorzata - - lab.
26 1702 Śmietanki - Słończewski Mikołaj Marianna - Dobek -
27 1702 Ostaszewo Wielkie Katarzyna Miecznikowski Józef Katarzyna Brucka - gen.
28 1702 Śmietanki Michał Niesłuchowski Wojciech Jadwiga - - -
29 1702 Włuski Katarzyna Ostaszewski Fabian Ewa Ostaszewska Janosik -
30 1702 Włuski Andrzej Ostaszewski Michał Marianna - - -
31 1702 Wola Walenty Ostaszewski Walenty Katarzyna - Kur -
32 1703 Gortaty Teresa Kozanecki Stanisław Marianna - - -
33 1703 Sędzimiry Grzegorz Liwicki Aleksander Elżbieta - - -
34 1703 Wola Michał Ostaszewski Józef Anna - Miernik -
35 1703 Kościesze Katarzyna Cybulski Walenty Agnieszka - - Magni.
36 1703 Panki Elżbieta Ostaszewski Walenty Katarzyna - Dobroch -
37 1703 Włuski Joanna Ostaszewski Adam Katarzyna - Janosik -
38 1705 Panki Szymon Ostaszewski Walenty Katarzyna - Dobroch bez podania nazwiska Ostaszewski!
39 1705 Begno Łucja Dziadówna Panna Dorota - - lab.
40 1705 Wola Marianna Dudzieński NN Jadwiga - - nob.
41 1705 Śmietanki Adam Słończewski Józef Apolonia Maruszewska Biernat? -
42 1706 Włuski Antoni Ostaszewski Kazimierz Małgorzata - Bienias -
43 1706 Panki - Ostaszewski Marcin Konstancja - Strażnik -
44 1706 Begno Anna Olejownik Adam Małgorzata - - Chrz. Jerzyniak i Grzanka z Begna, lab.
45 1707 Panki Anna Ostaszewski Walenty Helena - Dobroch -
46 1707 Sędzimiry Franciszek Liwicki Aleksander Elżbieta - - nob.
47 1707 Śmietanki Marianna Niesłuchowski Wojciech Jadwiga - - -
48 1709 Śmietanki Bartłomiej Gnatowski Jan Barbara - - -
49 1709 Słończewo Józefa Słończewski Michał Anna - Jargut -
50 1710 Włuski Bartłomiej Ostaszewski Adam Marianna - Janasik -
51 1710 Wola Marcin Ostaszewski Józef Anna - Miernik -
52 1711 Śmietanki Wojciech Gnatowski Jan Barbara - - -
53 1711 Panki Mikołaj Ostaszewski Wojciech Marianna - - -
54 1711 Panki Anastazja Ostaszewski Adam Anna - Dobroch -
55 1712 Begno Józef Olejownik Adam Małgorzata - - lab.
56 1712 Ostaszewo Wielkie Wojciech Łopacki Stanisław Barbara Ostaszewska - nob.
57 1713 Słończewo Dziki Antoni Kołakowski Łukasz Franciszka Milewska - nob.
58 1713 Wola Sebastian Ostaszewski Kazimierz Katarzyna Skarzyńska - Magni.
59 1713 Słończewo Dziki Maciej Smosarski Maciej Petronela - - Gnosi
60 1713 Śmietanki Anna Gnatowski Jan Barbara - - -
61 1713 Panki Wawrzyniec Ostaszewski Adam Anna - Dobroch -
62 1713 Włuski Wawrzyniec Ostaszewski Fabian Ewa - Janosik -
63 1713 Słończewo Rybusy Maciej Milewski Stanisław Felicjanna Lewicka - Gnosi
64 1714 Śmietanki Paweł Słończewski Józef Marianna Maruszewska - -
65 1714 Śmietanki Stanisław Gnatowski Jan Barbara - - Gnosi
66 1715 Ostaszewo Wielkie ?Dlykarwium Jaskułowski Bartłomiej Ewa Ostaszewska - voto Jaskułowska
67 1715 Słończewo Dziki Franciszek Smosarski Maciej Petronela - - -
68 1715 Słończewo Kosciesze Wojciech Słończewski Michał Anna - Jargut -
69 1715 Słończewo Dziki Adam Milewski Stanisław Felicjanna Lewicka - Gnosi
70 1715 - Barbara Ostaszewski Stanisław Zofia Czachorowska - -
71 1716 Słończewo Rybusy Dominik Jacek Milewski ?Stanisław NN - - Franciszek Milewski?
72 1716 Słończewo Gortaty Mateusz Michał Sąchocki NN Katarzyna - - Gnosi
73 1717 - Paweł Ostaszewski Józef Anna - - Gnosi
74 1717 Panki Kazimierz Ostaszewski Adam Anna - Dobroch -
75 1717 Włuski Wawrzyniec Jaskułowski Bartłomiej Ewa - - Gnosi
76 1717 Włuski Jadwiga Ostaszewski ?Józef Marianna - Miernik -
77 1717 Wola Łukasz Gąsecki Grzegorz Felicjanna Ostaszewska - voto Gasecka
78 1718 Panki Mateusz Pomiałowski Adam Justyna - - Gnosi
79 1718 Wola Franciszka Słończewski Michał Anna - - Gnosi
80 1719 Śmietanki Agata Ostaszewski Wojciech Dorota - - -
81 1719 Ostaszewo Wielkie Baltazar Szulecki Piotr Elżbieta - - -
82 1719 Włuski Kunegunda Jaskułowski Bartłomiej Ewa - - -
83 1719 Szyszki sanktuarium Katarzyna Zacharski MIchał Wiktoria - - organista z Szyszek
84 1719 Sędzimiry Jakub Gąsecki Franciszek Teresa - - -
85 1719 Panki Bonifacy Ostaszewski Stanisław Zofia - - Gnosi
86 1719 Rańcza Joanna Gąsecki Grzegorz Felicjanna - - Gnosi
87 1719 Rańcza Klara Ostaszewski Józef Anna - - Gnosi
88 1719 Śmietanki Melchior Modzelewski Jakub Agnieszka - - Gnosi
89 1720 Dziki Agnieszka Modzelewski Kazimierz NN - - Gnosi
90 1720 Słończewo Rybusy Kunegunda Milewski Franciszek Zofia - - Gnosi
91 1720 Dziki Katarzyna Słończewski Wojciech Anna - - Gnosi
92 1720 Panki Antoni Pomiałowski Adam Justyna - - Gnosi
93 1720 Rańcza Hipolit Gąsecki Grzegorz Felicjanna - - Gnosi
94 1720 Gortaty Rozalia Podbielski Jan Zofia - - Gnosi
95 1721 Rańcza Wincenty Ostaszewski Kazimierz Katarzyna - - -
96 1721 Śmietanki Franciszek Modzelewski Jakub Agnieszka - - -
97 1721 Włuski Konstancja Ostaszewski Jan Marianna - Miernik -
98 1721 Panki Felicjan Ostaszewski Stanisław Zofia - Dobroch -
99 1721 Ostaszewo Wielkie Dorota Szulecki Piotr Elżbieta - - -
100 1721 Szyszki sanktuarium Benedykt Zacharski Michał Wiktoria - - organista
101 1721 Włuski Wojciech Jaskułowski Bartłomiej Ewa - - -
102 1721 Panki Jakub Ostaszewski Tomasz Marianna Chrzanowska Ostoyka -
103 1721 Rańcza Anna Ostaszewski Wojciech Elżbieta - Dobroch -
104 1721 Słończewo Kosciesze Augustyn Słończewski Michał Marianna Gogolewska - -
105 1721 Dziki Kazimierz Modzelewski Kazimierz Franciszka - - -
106 1722 Włuski Kunegunda Gąsecki Grzegorz Felicjanna - - -
107 1722 Rańcza Małgorzata Ostaszewski Józef Anna - - -
108 1722 Rańcza Ludwik Jan Ostaszewski Wojciech Elżbieta Ostaszewska Dobroch -
109 1722 Dziki Kazimierz Modzelewski Kazimierz Franciszka - - -
110 1722 Włuski Tomasz Jaskułowski Bartłomiej Ewa - - -
111 1723 Szyszki sanktuarium Apolonia Zacharski Michał Wiktoria - - organista
112 1723 Włuski Wojciech Wyrzykowski Józef Marianna - - nob.
113 1723 Włuski Marianna Konarski NN Marianna - - -
114 1723 Włuski Wojciech Ostaszewski Jan Marianna - Miernik -
115 1723 Panki Ewa Ostaszewski Wojciech Elżbieta Załęska - -
116 1723 Sędzimiry Wojciech Gnatowski Hilary Katarzyna Gnatowska - nob.
117 1723 Śmietanki Magdalena Modzelewski Jakub Agnieszka - - -
118 1723 Gortaty Adam Podbielski Jan Zofia - - nob.
119 1723 Panki Augustyn Ostaszewski Walenty NN - - -
120 1723 Panki Rozalia Ostaszewski Albert Marianna - Ostoyka Wojciech?
121 1723 Włuski Andrzej Bogdański Wawrzyniec Małgorzata - - -
122 1724 Ostaszewo Wielkie Baltazar Szulecki Piotr Elżbieta - - -
123 1724 Włuski Szymon Ostaszewski Franciszek Marianna Umięcka? - -
124 1724 Włuski Tomasz Ostaszewski Jan Anna - Lipówka -
125 1725 Panki Fabian Sebastian Burkacki Antoni Zofia - - nob.
126 1725 Słończewo Kosciesze Jan Słończewski Michał Marianna - Jargut nob.
127 1725 Panki - Ostaszewski Albert Marianna - Ostoyka nob.
128 1725 Panki - Ostaszewski Walenty Agnieszka - - nob.
129 1725 Sędzimiry Katarzyna Ziemęcka Franciszek Magdalena - - nob.
130 1725 Rańcza Kunegunda Ostaszewski Kazimierz Katarzyna - Kostrzewa nob.
131 1725 Rańcza Marek Ostaszewski Albert Elżbieta - Dobroch nob.
132 1725 Włuski Joanna Wyrzykowski Józef Marianna - - nob.
133 1725 Panki Katarzyna Zofia Ostaszewski Adam Anna - - nob.
134 1725 Panki Krystyna Konarski Jan Marianna - - nob.
135 1725 Śmietanki Franciszek Godaczewski Stanisław Konstancja - - nob.
136 1725 Włuski Ewa Ostaszewski Tomasz Marianna - - nob.
137 1726 Szyszki sanktuarium Marianna Zacharski Michał Wiktoria - - organista
138 1726 Ostaszewo Wielkie Jan z Matty Szulecki Piotr Elżbieta - - -
139 1726 Dziki Teodor Modzelewski Kazimierz Franciszka - - nob.
140 1726 Rańcza Apolinary Ostaszewski Kazimierz Katarzyna - Kostrzewa nob.
141 1726 Rańcza Klara Grabiński Tomasz Agnieszka - - nob.
142 1726 Włuski Elżbieta Ostaszewski Jakub Zuzanna - Janasik -
143 1727 Panki Marianna Ostaszewski Tomasz Marianna Chrzanowska Ostoyka -
144 1727 Włuski Antoni Ostaszewski Jan Anastazja Dabrowska Lipówka -
145 1727 Dziki ?Eleonora Modzelewski Kazimierz Franciszka - - -
146 1727 Słończewo Rybusy Antoni Ostaszewski Maciej Ewa - Kostrzewa -
147 1727 Sędzimiry Jakub Gnatowski Bartłomiej Katarzyna - - -
148 1727 Kościesze Bartłomiej Słończewski Michał Marianna - Jargut -
149 1728 Ostaszewo Wielkie Zygmunt Szulecki Piotr Elżbieta - - -
150 1728 Włuski Marianna Ostaszewski Walenty Katarzyna Milewska - -
151 1728 Śmietanki Tomasz Słończewski Paweł ?Teresa - Jargut -
152 1729 Sędzimiry Jan Chryzostom Grzymkowski Adam Magdalena - - Gnosi
153 1729 Kościesze Dorota Słończewski Michał Marianna Gogolewska - -
154 1729 Panki ?Cezary Ostaszewski Tomasz Marianna Chrzanowska Ostoyka -
155 1729 Włuski Józef Ostaszewski Jakub Zuzanna - Janasik -
156 1729 Włuski Rozalia Ostaszewski Franciszek Marianna - Dobroch -
157 1730 Ostaszewo Wielkie Melchior Szulecki Piotr Elżbieta - - blizniaki, Ewa?
158 1730 Dziki Romuald Kamiński Szymon Katarzyna - - -
159 1730 Włuski - Ostaszewski Albert Elżbieta - - -
160 1730 Szyszki sanktuarium Łukasz Zacharski Michał Wiktoria - - organista
161 1730 Dziki Mateusz Modzelewski Kazimierz Franciszka - - -
162 1730 Włuski Stanisław Ostaszewski Jan Anastazja - Lipówka -
163 1730 Słończewo Rybusy Stanisław Ostaszewski Walenty Katarzyna - - -
164 1730 Sędzimiry Walenty Grzymkowski Adam Magdalena - - -
165 1730 Śmietanki Jakub Słończewski Paweł Teresa Rykaczewska - -
166 1731 Rańcza - Ostaszewski Walenty Rozalia - - -
167 1731 Włuski Bazyli Ostaszewski Jan Barbara Łopnacka? Lipówka -
168 1731 Słończewo Rybusy Katarzyna i Grzegorz Ostaszewski Walenty Katarzyna - - -
169 1731 Włuski Marianna Bogdański Wawrzyniec Małgorzata - - -
170 1732 Dziki Elżbieta Modzelewski Kazimierz Franciszka - - -
171 1732 Panki ?Katarzyna Miłoszewski Antoni Marianna - - -
172 1733 Włuski Barbara Ostaszewski Jakub Elżbieta - Janasik -
173 1733 Rańcza Wiktoria Ostaszewski Kazimierz Katarzyna - Kostrzewa -
174 1733 Sędzimiry ?Kazimierz Grzymkowski Adam Magdalena - - Gnosi
175 1733 ? Koźniewo Ludwika Pajewski Antoni Barbara Skarbek - Magni.
176 1733 Rańcza Agnieszka Ostaszewski Mateusz Marianna - - -
177 1734 Rańcza Brygida Obiedziński Franciszek Teresa Długołęcka - -
178 1734 Włuski Urszula Ostaszewski Jan Barbara - Lipówka -
179 1735 Panki Walenty Miłoszewski Antoni Marianna - - -
180 1735 Śmietanki Mathias Dobrzycki Franciszek Katarzyna - - Gnosi
181 1735 Śmietanki Teresa Słończewski Paweł Teresa - - bliźniaki
182 1735 Sędzimiry Małgorzata Grzymkowski Adam Magdalena - - -
183 1735 Panki Teresa Ostaszewski Grzegorz Katarzyna - Dobroch -
184 1735 Panki Baltazar Ostaszewski Paweł Anna - Dziedzic -
185 1735 Rańcza Katarzyna Ostaszewski Walenty Rozalia - - -
186 1735 Koźniewo Józef Śliwowski Antoni Franciszka Chamska - nob.
187 1735 Włuski Piotr Bogdański Adam Małgorzata - - -
188 1735 Włuski Małgorzata Ostaszewski Benedykt Marianna - Bienias -
189 1736 Rańcza Felicjanna Obiedziński Franciszek Teresa - - -
190 1736 Włuski Mathias Ostaszewski Jan Barbara - Lipówka -
191 1736 Szyszki sanktuarium Celestyn Gałęcki Jan Franciszka - - lab.
192 1736 Włuski Magdalena Bogdański ? Adam Małgorzata - - -
193 1736 Panki Ambroży Ślubowski Karol Ewa - - nob.
194 1737 Rańcza Gertruda Ostaszewski Kazimierz Katarzyna - Kostrzewa Gnosi
195 1737 Panki Jan Miłoszewski Antoni Marianna - - -
196 1737 Kościesze Mathias Słończewski Józef Joanna - Jargut -
197 1737 Szyszki sanktuarium Andrzej Pokropowski Józef Katarzyna - - organista
198 1738 Rańcza Zygmunt Ostaszewski Marcin Marianna - - -
199 1738 Rańcza Petronela Ostaszewski Walenty Rozalia - - -
200 1738 Włuski Antoni Ostaszewski Jakub Zuzanna - Janasik -
201 1738 Włuski Witum Ostaszewski Jan Barbara - Lipowka bez podania nazwiska Ostaszewski
202 1738 Słończewo Sędzimiry Kunegunda Wysczelski Piotr Marianna - - -
203 1739 Panki Mikołaj Ostaszewski Grzegorz Katarzyna - Dobroch -
204 1739 Rańcza Stefan Obiedziński Franciszek Teresa - - -
205 1739 Słończewo Ewa Słończewski Egidiusz Agnieszka - - -
206 1740 Włuski ? Marianna Bogdański Adam Małgorzata - - -
207 1740 Słończewo Śmietanki Salomea Gnatowski Krzysztof Franciszka Grochowska - -
208 1740 Kościesze Stanisław Słończewski Józef Joanna - Jargut Jargur?
209 1740 Szyszki sanktuarium Cyprian Zacharski Michał Wiktoria - - Grzegorz Chmielewski Magnif.
210 1740 Włuski P? Ostaszewski Jakub Zuzanna - Janasik al. Janach
211 1741 Panki Walenty Miłoszewski Antoni Marianna - - -
212 1741 Panki Adam Ostaszewski Grzegorz Katarzyna - Dobroch -
213 1741 Włuski Gertruda Ostaszewski Benedykt Marianna - Bienias -
214 1741 Włuski Wojciech Ostaszewski Marcin Marianna - Bienias -
215 1741 Rańcza Zofia Ostaszewski Walenty Rozalia - - -
216 1741 Włuski Mathias Ostaszewski Jan Barbara - Lipowka -
217 1741 Słończewo Sędzimiry Stanisław Grzymkowski Adam Marianna - - -
218 1741 Rańcza Andrzej Ostaszewski Marcin Marianna - - -
219 1742 Sędzimiry ? Marcin Słończewski Egidiusz Agnieszka - Jargut -
220 1742 Kościesze Marianna ?Brodowski Sebastian Anna - - Gnosi
221 1742 Słończewo Sędzimiry Wawrzyniec Wysczelski Piotr Marianna - - -
222 1742 Włuski Rozalia Ostaszewski Marcin Marianna - Bienias -
223 1742 Skaszewo Dolne Stanisław Glinka ? Wojciech Barbara - - Gnosi
224 1742 Panki Barbara Ostaszewski Franciszek Franciszka - Dobroch -
225 1743 Włuski Marcjanna Ostaszewski Jan Barbara - Lipowka -
226 1743 Śmietanki Wincenty Gnatowski Krzysztof Franciszka - - -
227 1743 Włuski Marianna Bogdański Adam Małgorzata - - -
228 1743 Rańcza Bonawentura Ostaszewski Walenty Rozalia - - -
229 1743 Panki Jakub Miłoszewski Antoni Marianna - - -
230 1743 Sędzimiry Mateusz Eustachy Grzymkowski Adam Marianna - - -
231 1743 Szyszki sanktuarium Dionizy Ostrowski Maciej Anna - - nob.
232 1743 Rańcza Teodor Pokrzywnicki Józef Marianna - - -
233 1743 Śmietanki Mathias Gnatowski Krzysztof Franciszka - - -
234 1744 Sędzimiry Katarzyna Słończewski Egidiusz Agnieszka - Jargut -
235 1744 Włuski Wawrzyniec Ostaszewski Marcin Marianna - Bienias Gen.
236 1744 Panki Brygida Ostaszewski Wawrzyniec Justyna - Dobroch -
237 1745 Panki Franciszka Miłoszewski Antoni Marianna - - -
238 1745 Kościesze Franciszka ? Sebastian Anna - - Brulinski?
239 1745 Sędzimiry Wincenty Słończewski Egidiusz Agnieszka - Jargut -
240 1745 Rańcza Tomasz Gogolewski Marcin Franciszka - - -
241 1745 Sędzimiry Michał Grzymkowski Adam Marianna - - -
242 1745 Słończewo Katarzyna Słończewski Wojciech Teresa - - -
243 1745 Włuski Katarzyna Ostaszewski Jan Barbara - - -
244 1745 Włuski Andrzej Ostaszewski Wojciech Magdalena - Bienias -
245 1745 Rańcza Piotr Pokrzywnicki Józef Marianna - - -
246 1745 Panki Barbara Ostaszewski Grzegorz Katarzyna - Dobroch -
247 1746 Włuski Walenty Gnatowski Józef Anna - - -
248 1746 Włuski Helena Bogdański Adam Małgorzata - - -
249 1746 Kościesze Justyna Bruleński Sebastian Anna - - -
250 1746 Rańcza Karol Ostaszewski Walenty Rozalia - - -
251 1746 Włuski Lukasz Gogolewski Marcin Franciszka - - -
252 1746 Słończewo Śmietanki Anastazja Gnatowski Krzysztof Franciszka - - -
253 1747 Panki Ewa Ostaszewski Wawrzyniec Franciszka - Dobroch -
254 1747 Włuski Kazimierz Ostaszewski Albert Magdalena - Bienias -
255 1747 Rańcza Stanisław Damięcki Bartłomiej Marianna - - nob.
256 1747 Włuski Konstanty Ostaszewski Wawrzyniec Kunegunda - Janach Gnosi
257 1748 Słończewo Dziki Wiktoria Nosarzewski Antoni Agnieszka Trętowska - -
258 1748 Śmietanki Matylda Gnatowski Wojciech Katarzyna - - -
259 1748 Panki Franciszek Ostaszewski Wawrzyniec Franciszka - Dobroch -
260 1748 Włuski Wojciech Ostaszewski Jan Barbara - Lipowka -
261 1748 Słończewo Sędzimiry Piotr Słończewski Albert Teresa - Jargut -
262 1748 Włuski Klara Ostaszewski Marcin Marianna - Bienias -
263 1748 Panki Hipolit Ostaszewski Grzegorz Katarzyna - Dobroch -
264 1748 Włuski Łukasz D… Franciszek Agnieszka Obidzińska - -
265 1749 Słończewo Marianna Grzymkowski Franciszek Ewa - - 2im. Eleonora
266 1749 Wola Hieronim Gnatowski ? Krzysztof Franciszka - - -
267 1749 Włuski Jan Szymon Ostaszewski Wawrzyniec Kunegunda - Janach -
268 1750 Sędzimiry Rozalia Słończewski Wojciech ? - - -
269 1750 Kościesze Marianna Słończewski Egidiusz Agnieszka Gnatowska - -
270 1750 Włuski Marianna Nosarzewski Antoni Agnieszka Trętowska - -
271 1750 Słończewo Dziki Stefan Grochowski Piotr Katarzyna Kozłowska - -
272 1750 Wola Łucja Pokrzywnicki Józef Marianna Słończewska - -
273 1751 Włuski Agnieszka Ostaszewski Marcin Marianna Damięcka - -
274 1751 Śmietanki Paweł Gnatowski Wojciech Katarzyna Grabowska - -
275 1751 Sędzimiry Ewa Słończewski Adam Joanna - - -
276 1751 Włuski Rozalia Ostaszewski Wawrzyniec Kunegunda - - -
277 1751 Sędzimiry Chatorian? Grzymkowski Franciszek Ewa - - -
278 1752 Wola Marianna Orłowski Józef Marianna Brodowska - -
279 1752 Dwór Słończewo Kosciesze Kunegunda Zdzierski Ignacy Katarzyna Stawińska - 2im. Franciszka
280 1752 Sędzimiry Wojciech Słończewski Wojciech Teresa - Jargut -
281 1753 Kościesze Józef Zalewski Jakub Katarzyna - - -
282 1753 Słończewo Włoski Urszula Drążdzewski Franciszek ? Agnieszka Obidzińska - -
283 1753 Panki Tomasz Zaborowski Wojciech Rozalia Damięcka - -
284 1754 Panki Walenty Ostaszewski Wawrzyniec Franciszka - - -
285 1754 Rańcza Antoni Modzelewski Wojciech Franciszka Smosarska - -
286 1754 Sędzimiry Kunegunda Kamiński Kazimierz Antonina Zielonka? - Zielińska?
287 1755 Panki - Ostaszewski Augustyn Ludwika Grochowska - Ostapowski?
288 1756 Sędzimiry Stanisław Pniewski Jakub Agnieszka Kucharska - nob.
289 1756 Włuski Justyna Ostaszewski Józef Marianna - - -
290 1756 Panki Marcin Ostaszewski Bonawentura Marianna Niesłuchowska - -
291 1757 Panki Brygida Ślubowski Wojciech Rozalia Damięcka - -
292 1758 Włuski Marianna Sosnowski Józef Kunegunda - - -
293 1758 Borze Strumiany p.Gzy Stefan Burski Bonifacy Helena - - z parafii Gzy
294 1758 Słończewo Kosciesze Bonawentura Wilamowski Maciej Józefata Łempicka - -
295 1758 Panki Cyprian Ostaszewski Wawrzyniec Franciszka - Dobroch -
296 1759 Wola Domicela Dłutowski Egidiusz Marianna - - -
297 1759 Słończewo Sędzimiry Brygida Milewski Andrzej Franciszka - - -
298 1760 Panki Katarzyna Ostaszewski Bonawentura Marianna - - -
299 1760 Panki Rupert Ślubowski Wojciech Rozalia - - -
300 1760 Ostaszewo Wielkie Norbert Kucharski Jakub Joanna - - -
301 1760 Panki Leonard Sosnowski Józef Kunegunda - - -
302 1760 Sędzimiry Magdalena Pniewski Jakub Agnieszka Kucharska - -
303 1761 Włuski Klemens Ostaszewski ?Baltazar Franciszka - Janasik -
304 1762 Panki Cyprian Ostaszewski Mateusz Kunegunda - - -
305 1762 Panki Rafał Ostaszewski Augustyn Ludwika Grochowska - -
306 1763 Włuski Kazimierz Nasierowski Józef Kunegunda Ostaszewska - -
307 1763 Wola Elżbieta Kownacki Bartłomiej Marianna Miłobędzka - -
308 1763 Włuski Ewa Grzymkowski ?Stanisław Agnieszka Strzepkowska - ?Szczepan
309 1764 Włuski Anastazja Ostaszewski Mikołaj Barbara - - -
310 1764 Włuski Paweł Ostaszewski Szymon Klara - - -
311 1764 Słończewo Sędzimiry ?Wojciech Pniewski Jakub Agnieszka Kucharska - -
312 1764 Wola Monika Ostaszewski Jan Marianna - - -
313 1764 - Kajetan Kosniewski ?Kazimierz Marianna Modzelewska - wpis nieczytelny
314 1764 Włuski Kunegunda Kosierowski Józef Kunegunda - - -
315 1764 Wola Franciszek Modzelewski Szymon Wiktoria Śliwowska - -
316 1764 Panki Teresa Ślubowski Wojciech Rozalia Damięcka - -
317 1765 Panki Agata Ostaszewski Maciej Kunegunda - - -
318 1765 Ostaszewo Wielkie Feliks Bonifacy Ostaszewski Franciszek Magdalena Luboradzka - Magnif.; 20-05-1765
319 1765 Panki Michał Ostaszewski Bonawentura Marianna - - -
320 1765 Włuski Mikołaj Ostaszewski Franciszek Marianna - - -
321 1765 Wola Wiktoria Modzelewski Szymon Wiktoria Śliwowska - -
322 1766 Panki Marianna Milewski Augustyn ?Monika - - -
323 1766 Śmietanki Franciszek Słończewski Michał Klara Wilamowska - -
324 1766 Panki Marianna Ostaszewski Augustyn Ludwika - - -
325 1766 Włuski Franciszek Ostaszewski Józef Marianna - - -
326 1766 Słończewo Sędzimiry Filip Pniewski Jakub Agnieszka Kucharska - -
327 1766 Wola Antoni Kownacki Bartłomiej Marianna Miłobędzka - -
328 1766 Słończewo Dziki Magdalena ?Kamiński Romuald Marianna Modzelewska - -
329 1766 Włuski Marianna Grzymkowski Stanisław Agnieszka - - -
330 1766 Włuski Katarzyna Ostaszewski Mikołaj Barbara - - -
331 1766 Sędzimiry Barbara Kamiński Fabian Marianna - - -
332 1767 Włuski Kazimierz Nasierowski Józef Kunegunda - - -
333 1767 Sędzimiry Barbara Kamiński Fabian Marianna - - -
334 1767 Dziki Joachim Kamiński Romuald Marianna Modzelewska - -
335 1768 Śmietanki Salomea Słończewski Michał Klara - Dobek -
336 1768 Ostaszewo Wielkie ?Karol Ostaszewski Franciszek Magdalena Luboradzka - -
337 1768 Włuski Mikołaj Bogdański Andrzej Marianna - - -
338 1768 Włuski Marianna Ostaszewski Stanisław Klara - - -
339 1766 Ostaszewo Wielkie Andrzej Ostaszewski Franciszek Magdalena Luboradzka - Akt w części z 1768r.
340 1768 Włuski Marianna Ostaszewski Szymon Petronela - - -
341 1768 Panki ?Klementyna Ślubowski Wojciech Rozalia - - -
342 1768 Wola Anna Kownacki Bartłomiej Marianna - - -
343 1768 Słończewo Wawrzyniec Niesłuchowski Tomasz Ewa - - -
344 1768 Panki Jan Ostaszewski Bonawentura Marianna Niesłuchowska - -
345 1768 Sędzimiry Joachim Pajewski Jakub Agnieszka Kucharska - -
346 1768 Włuski Apolonia Grabowski ?Antoni Felicjanna Skierkowska - Gnosi
347 1768 Wola Katarzyna Gnatowski Łukasz Petronela Ostaszewska - -
348 1768 Ostaszewo Wielkie Mikołaj Ostaszewski Franciszek Magdalena Luboradzka - 2im. Tomasz
349 1769 - Sylwester Modzelewski Szymon Wiktoria Śliwowska - -
350 1769 Panki Weronika Ostaszewski Augustyn Ludwika - - -
351 1769 Sędzimiry Jan Kamiński Fabian Marianna - - -
352 1769 Śmietanki Joanna Słończewski Michał Klara Wilamowska - -
353 1769 Dziki Franciszek Kamiński Romuald Marianna Modzelewska - -
354 1769 Wola Urszula Ostaszewski Zygmunt Krystina - - -
355 1770 Skaszewo Leon Tański Antoni Anna - - -
356 1770 Ostaszewo Wielkie Kunegunda Ostaszewski Franciszek Magdalena Luboradzka - 2im. Eleonora; Gen.
357 1770 Włuski Zygmunt Ostaszewski Wojciech Konstancja Kołakowska - -
358 1770 Włuski Florian Ostaszewski Stanisław Klara - - -
359 1770 Kościesze Wincenty Kosiewski Jan Dorota Bogucka - -
360 1770 Wola Feliks Ignacy Modzelewski Szymon Wiktoria Śliwowska - -
361 1771 Włuski Antonina Nasierowski Józef Kunegunda - - -
362 1771 Ostaszewo Wielkie Agnieszka Grabowski Stanisław Cecylia Skierkowska - -
363 1771 Panki Walenty Ostaszewski Franciszek Agnieszka - - -
364 1771 Panki Kazimierz Ślubowski Wojciech Rozalia - - -
365 1771 Sędzimiry Marianna Pniewski Jakub Agnieszka Kucharska - -
366 1771 Włuski Felicjanna Grzymkowski Stanisław Agnieszka - - -
367 1771 Panki Franciszka Ostaszewski Mateusz Barbara - - -
368 1771 Panki Augustyn Drążdzewski Adam Ewa - - wpis nieczytelny
369 1771 Wola Jan Maruszewski Mateusz Anna - - -
370 1771 Śmietanki Barbara Słończewski Michał Klara Wilamowska - -
371 1772 Włuski Barbara Ostaszewski Wojciech Konstancja Kołakowska - -
372 1772 Skaszewo Józefa Kamiński Antoni Anna Mossakowska - Gnosi
373 1772 Dziki Walenty Kamiński Romuald Marianna Modzelewska - -
374 1772 Panki Franciszka Ostaszewski Augustyn Ludwika Grochowska - -
375 1772 Ostaszewo Wielkie Franciszek Borucki Mikołaj Krystina - - nob.
376 1773 Panki Ignacy Ostaszewski Franciszek Agnieszka Kownacka - nob.
377 1773 Słończewo Gortaty Franciszka Janowski Jakub Katarzyna Pałucka - Gnosi
378 1773 Sędzimiry Jan Pajewski Jakub Agnieszka - - -
379 1773 Włuski Marianna Ostaszewski Mikołaj Barbara Kruszyńska - -
380 1773 Szyszki sanktuarium Wawrzyniec Jankowski Stanisław Justyna - - kowal
381 1773 Włuski Franciszek Ostaszewski Stanisław Klara Milewska - -
382 1773 Włuski Szymon Grzymkowski Stanisław Agnieszka - - 2im. Tadeusz
383 1773 Wola Elżbieta Łukasiewicz Andrzej Marianna Obidzińska - -
384 1773 Lewica Koźniewo Paweł Podgórski Bartłomiej Ewa Dadrzeńska - lab.
385 1773 Rańcza Kazimierz Kownacki Bartłomiej Marianna Miłobędzka - -
386 1773 Dziki Józef Kamiński Romuald Marianna Modzelewska - -
387 1773 Rańcza Leon Maruszewski Mateusz Anna Mieszkowska - -
388 1774 dwór Koźniewo Elżbieta Zieliński Antoni Katarzyna Sutkowska - -
389 1774 Włuski Marianna Milewski Wojciech Katarzyna Ostaszewska - -
390 1774 Rańcza Klara Modzelewski Szymon Wiktoria Śliwowska - -
391 1774 Włuski Ignacy Ostaszewski Wojciech Konstancja Kołakowska - -
392 1774 Kościesze Maciej Zabłocki Michał Marianna Trzaskowska - -
393 1774 Ostaszewo Wielkie Grzegorz Ulatowski Marcin Ewa - - lab.
394 1774 Panki Marianna Ostaszewski Maciej Barbara Chełchowska - -
395 1774 Panki Magdalena Milewski Augustyn Monika Ostaszewska - -
396 1775 dwór Koźniewo Marianna Zieliński Antoni Katarzyna Sutkowska - 2im. Izabella
397 1775 Rańcza Elżbieta Ostaszewski Jan Małgorzata - - -
398 1776 Rańcza Franciszka Łukasiewicz Andrzej Marianna Obidzińska - -
399 1776 Sędzimiry Antoni Pniewski Jakub Agnieszka Kucharska - -
400 1776 Panki Elżbieta Grochowski Szymon - - - -
401 1776 Śmietanki Tekla Drążdzewski Jakub Barbara Ostrowska - Gnosi
402 1776 dwór Koźniewo Brygida Zieliński Antoni Katarzyna Sutkowska - -
403 1776 Wola Joanna Maruszewski Mateusz Anna Mieszkowska - -
404 1777 Włuski Jan Ostaszewski Mikołaj Barbara - - -
405 1777 Wola Eleonora Modzelewski Szymon Wiktoria Śliwowska - -
406 1777 Panki Wincenty Ostaszewski Franciszek Agnieszka Kownacka - -
407 1777 Wola Petronela Tański Antoni Anna Mossakowska - -
408 1777 Kościesze Jan Długołęcki Antoni Franciszka Mossakowska - -
409 1777 Włuski Marianna Ostaszewski Stanisław Klara Milewska - bliżniak Kunegunda
410 1777 Panki Wawrzyniec Ostaszewski Mateusz Barbara Chełchowska - -
411 1777 Panki Franciszek Miłoszewski Jakub Ludwika Damięcka - -
412 1777 Szyszki Andrzej Strzałkowski Franciszek Teresa Rykowska - -
413 1778 Słończewo Śmietanki Eustachy Słończewski Michał Klara Wilamowska - -
414 1778 Sędzimiry Kajetan Cyliński Antoni Wiktoria Kobylińska - -
415 1778 Dwór Dębinki Zuzanna Zieliński Antoni Katarzyna Sutkowska - -
416 1778 Kościesze Barbara Długołęcki Antoni Franciszka - - -
417 1779 Sędzimiry Rajmund Walenty Pniewski Jakub Agnieszka Kucharska - -
418 1779 Słończewo Dziki Walenty Kamiński Romuald Bogumiła Kownacka - -
419 1779 Szyszki Ignacy Michalski Tadeusz Franciszka - - organista
420 1779 Włuski Kunegunda Milewski Wojciech Katarzyna Ostaszewska - -
421 1779 Gortaty Wincenty Szypowski Wojciech Teofila Łysakowska - Magnif.
422 1779 Włuski Franciszek Ostaszewski Maciej Bogumiła Morawska Lipowka -
423 1779 Panki Norbert Miłoszewski Jakub Ludwika Damięcka - -
424 1779 Włuski Jan Czaplicki Stanisław Konstancja Kołakowska - -
425 1779 Szyszki Jakub Warszawski Michał Anna Łańska - nob. (przechrzty?)
426 1779 Rańcza Joachim Ostaszewski Zygmunt Magdalena - - -
427 1779 Włuski Rozalia Ostaszewski Mikołaj Barbara Kruszyńska - -
428 1779 Panki Tekla Małecki Grzegorz Brygida Ślubowska - -
429 1779 Panki Teresa Ostaszewski Bonawentura Agnieszka - - -
430 1779 Sędzimiry Salomea Jastrzebowski Wojciech ? Modzelewska - -
431 1780 Włuski Katarzyna Ostaszewski Stanisław Klara Milewska - -
432 1780 Wola Franciszek Ostaszewski Jan Małgorzata Rzeczkowska - -
433 1780 Dziki Katarzyna Kamiński Romuald Bogumiła Kownacka - -
434 1780 Żebry Wiatraki p. Gzy Józef Joachim Ostaszewski Maciej Julianna Żebrowska - Magnif.
435 1780 Śmietanki Dominik Słończewski Michał Klara Wilamowska - -
436 1780 Włuski Michał Ostaszewski Maciej Bogumiła - - -
437 1780 Panki Franciszek Ostaszewski Franciszek Agnieszka - - -
438 1780 Strzegocin Szymon Zawadzki Kazimierz Barbara - - Magnif.
439 1780 Strzegocin Józefata Rudowski Bartłomiej Katarzyna Kwiecińska - 2im. Franciszka
440 1780 Włuski Tomasz Ostaszewski Antoni Ewa - - -
441 1780 Kościesze Józefa Długołęcki Antoni Franciszka Mossakowska - -
442 1780 Włuski Justyna Milewski Wojciech Katarzyna Ostaszewska - -
443 1780 Panki Angela Anna Ostaszewski Wincenty Krystina - Ostoyka -
444 1781 Kościesze Józef Długołęcki Antoni Franciszka Mossakowska - -
445 1781 Włuski Justyna Milewski Wojciech Katarzyna - - nob.
446 1781 Włuski Jan Ostaszewski Stanisław Klara - - nob.
447 1781 Słończewo Sędzimiry Stefan Cyliński Antoni Wiktoria - - nob.
448 1781 Wola Michał Sarnowski Felicjan Wiktoria - - ?Garnowski
449 1782 Włuski Franciszek Miłoszewski Jakub Ludwika Damięcka - nob.
450 1782 Panki Teresa Ostaszewski Jan Brygida Modzelewska - nob.
451 1782 Wola Andrzej Ostaszewski Zygmunt Magdalena - - nob.
452 1782 - Barbara Długołęcki Antoni Joanna Górecka - nob.
453 1782 Panki Marianna Ślubowski Mikołaj Agata - - nob.
454 1783 Włuski Gaspar Ostaszewski Antoni Ewa - - nob.
455 1783 Panki Wojciech Ostaszewski Franciszek Agnieszka - - nob.
456 1783 Włuski Piotr Ostaszewski Maciej Bogumiła - Lipowka nob.
457 1783 Śmietanki Małgorzata Gnatowski Paweł Wiktoria Ostaszewska Łachan magnif.
458 1783 Sędzimiry Urszula Gogolewski Kazimierz Ewa - - nob.
459 1784 Sędzimiry Franciszka Cyliński Antoni Wiktoria - - nob.
460 1784 Włuski Józef Małecki Grzegorz Brygida - - nob.
461 1784 - Józef Ostaszewski Wincenty Krystina - Ostoyka nob.
462 1784 Panki Józef Miłoszewski Jakub Ludwika - - nob.
463 1784 - Antoni Milewski Wojciech Katarzyna - - Gnosi
464 1784 Sędzimiry Helena Słończewski Michał Klara - - nob.
465 1784 Sędzimiry Małgorzata Pniewski Kazimierz Marianna - - nob.
466 1784 Włuski Józef Humięcki Antoni Marianna - - nob.
467 1784 - Marcin Ostaszewski Antoni Ewa - - nob.
468 1785 Żebry Wiatraki p. Gzy Józef Ostaszewski Maciej Joanna - - nob.
469 1785 Włuski Ignacy Ostaszewski Stanisław Klara - - nob.
470 1785 Panki Antoni Ostaszewski Franciszek Agnieszka - - nob.
471 1785 Sędzimiry Franciszka Gogolewski Kazimierz Ewa - - nob.
472 1785 Śmietanki Urszula Gnatowski Paweł Wiktoria - - nob.
473 1785 Dziki Marianna Kamiński Romuald Marianna Kownacka - nob.
474 1785 Włuski Józef Ostaszewski Maciej Bogumiła - Lipowka nob.
475 1785 Rańcza Fabian Ostaszewski Zygmunt Magdalena - - nob.
476 1786 Sędzimiry Katarzyna Pniewski Kazimierz Marianna - - nob.
477 1786 Włuski Franciszek Ostaszewski Antoni Ewa - - nob.
478 1786 Sędzimiry Elżbieta Ostaszewski Walenty Salomea Słończewska - nob.
479 1786 Panki Jakub Ślubowski Mikołaj Agata - - nob.
480 1786 Sędzimiry Anna Cyliński Antoni Wiktoria - - nob.
481 1786 Sędzimiry Karolina Kobyliński Felicjan Helena Cybulska - nob.
482 1786 Włuski Rozalia Milewski Wojciech Katarzyna Ostaszewska - nob.
483 1787 Panki Franciszka Ostaszewski Mateusz Marianna Grabowska - nob.
484 1787 Włuski Helena Nasierowski Bartłomiej Rozalia Ostaszewska - nob.
485 1787 Sędzimiry Józef Słończewski Michał Klara Wilamowska - nob.
486 1787 dwór Koźniewo Marianna Kobyliński Jan Wiktoria Kownacka - nob.
487 1787 Żebry Wiatraki p. Gzy Felicjan Ostaszewski Antoni Kunegunda Pokrzywnicka - Magnif.
488 1787 Panki Stefan Miłoszewski Jakub Ludwika Damięcka - nob.
489 1787 Panki Józefa Ostaszewski Cyprian Małgorzata Jasieńska - nob.
490 1787 Włuski Dionizy Ostaszewski Stanisław Klara Milewska - nob.
491 1787 Borze Przechy p.Gzy Salomea Żbikowski Tadeusz Józefa Zaremba - nob.
492 1787 dwór Koźniewo Stanisław Wołłowicz Józef Teresa Zielińska - 2im. Antoni/Magnif.
493 1787 Śmietanki Mikołaj Gnatowski Paweł Wiktoria Ostaszewska - nob.
494 1788 Panki Fabian Ostaszewski Franciszek Agnieszka Kownacka - nob.
495 1788 Wola Joanna Załęcki Antoni Marianna Modzelewska - nob.
496 1788 Włuski Walenty Ostaszewski Maciej Bogumiła Murawska - nob.
497 1788 Sędzimiry Stanisław Pniewski Kazimierz Marianna - - nob.
498 1788 Włuski Helena Ostaszewski Antoni Ewa Ostaszewska - nob.
499 1788 Sędzimiry Angela Cyliński Andrzej Wiktoria - - al. Celiński/nob.
500 1788 Włuski Julianna Humięcki Antoni Marianna Ostaszewska - nob.
501 1788 dwór Koźniewo Marianna Wołłowicz Józef Teresa Zielińska - 3im. Franciszka Katarzyna, Magnif.
502 1788 Panki Barbara Kamiński Romuald Bogumiła Kownacka - nob.
503 1789 Ostaszewo Pańki Agata Małgorzata Ostaszewski Cyprian Małgorzata - - nob.
504 1789 Sędzimiry Słończewo Andrzej Wierzbicki Antoni Teresa Karska - Magnif.
505 1789 Ostaszewo Wielkie Teresa Pomaski Franciszek Salomea - - lab.
506 1789 Strzegocin Marianna Strzegocki Józef Józefata - - -
507 1789 Sędzimiry Słończewo Piotr Wierzbicki Antoni Teresa Karska - Magnif.
508 1789 Sędzimiry Słończewo Hipolit Kobyliński Felicjan Helena Cybulska - nob.
509 1789 Koźniewo Średnie Marianna Rogulski Antoni Bogumiła Klonowska - -
510 1789 Koźniewo Dębniki Mateusz Kicki Michał Apolonia - - lab.
511 1789 Ostaszewo Pańki Ludwik Podbielski Piotr Zofia - - nob.
512 1789 Ostaszewo Włuski Barbara Nasierowski Bartłomiej Rozalia Ostaszewska - nob.
513 1789 Ostaszewo Pańki Franciszek Nasierowski Maciej Franciszka Ślubowska - nob.
514 1790 Słończewo Sędzimiry Kacper Czapski Stanisław Zofia Łempicka - 1v.Wołowska, Magnif.
515 1790 Ostaszewo Włuski Agnieszka Prakseda Milewski Wojciech Katarzyna Ostaszewska - nob.
516 1790 Koźniewo Średnie Ignacy Kobyliński Jan Wiktoria Kownacka - nob.
517 1790 Pańki Grzegorz Napiórkowski Maciej Agnieszka - - lab.
518 1790 Śmietanki Franciszek Gnatowski Paweł Wiktoria Ostaszewska - nob.
519 1790 Włuski Franciszka Małecki Grzegorz Brygida Ślubowska - -
520 1790 Sędzimiry Wojciech Jakubowski Tomasz Konstancja - - -
521 1790 Szyszki Franciszek Chlewicki Wojciech Małgorzata Kotowska - nob.
522 1790 Sędzimiry Stanisław Kownacki Walenty Aleksja Gołębieska - nob.
523 1790 Pańki Stanisław Mięciński Antoni Justyna Niesłuchowska - nob.
524 1790 Pańki Małgorzata Ślubowski Mikołaj Agata Milewska - nob.
525 1790 Wola Jan Czarnecki Jan Marianna - - lab.
526 1790 Ostaszewo Pańki Antoni Michał Ostaszewski Cyprian Małgorzata Jasińska - nob.
527 1790 Sędzimiry Słończewo Zuzanna Pniewski Kazimierz Marianna - - nob.
528 1790 Ostaszewo Pańki Mateusz Jan Ostaszewski Franciszek Agnieszka Kownacka - nob.
529 1790 Sędzimiry Felicjan Franciszek Ostaszewski Maciej Joanna Ostaszewska - nob.
530 1790 Ostaszewo Włuski Katarzyna Ostaszewski Mateusz Bogumiła Murawska - nob.
531 1791 Ostaszewo Włuski Antoni Ostaszewski Józef Anastazja Goryszewska - -
532 1791 Słończewo Sędzimiry Jakuba Marianna Czapski Stanisław Zofia Łempicka - 1v.Wołowska, Magnif.
533 1791 Wola Ostaszewska Franciszka Gadomski Józef Marianna - - Magnif.
534 1791 Śmietanki Józef Wielochowski Maciej Katarzyna - - Fam.
535 1791 Włuski Antoni Ostaszewski Benedykt Małgorzata Rybicka - Gen.
536 1791 Sędzimiry Słończewo Petronela Słończewski Michał Klara Wilamowska - Magnif.
537 1791 Koźniewo Dębniki Paulin Jan Józef Alojzy Zieliński Antoni Franciszka Zielińska - Magnif.
538 1791 Słończewo Sędzimiry Michał Nacikowski Wojciech Katarzyna - - -
539 1791 Ostaszewo Pańki Anastazja Jadwiga Ostaszewski Mateusz Marianna Grabowska - Magnif.
540 1791 Ostaszewo Pańki Teresa Franciszka Ostaszewski Mateusz Marianna Grabowska - Magnif.
541 1791 Gortaty Michał Borkowski Tomasz Bogumiła - - nob.
542 1791 Słończewo Sędzimiry Felicja Krzemiński Tomasz Marianna - - -
543 1792 Koźniewo Średnie Franciszek Kobyliński Jan Wiktoria - - nob.
544 1792 Ostaszewo Włuski Walenty Humięcki Antoni Marianna - - nob.
545 1792 Wola Wojciech Modzelewski Ignacy Brygida - - -
546 1792 Ostaszewo Włuski Jan Milewski Wojciech Katarzyna - - -
547 1792 Sędzimiry Jan Kobyliński Felicjan Helena - - nob.
548 1792 Ostaszewo Pańki Ignacy Ostaszewski Cyprian Małgorzata Jasińska - nob.
549 1792 Słończewo Sędzimiry Józef Czapski Stanisław Zofia Lempicka - Magnif.
550 1792 Ostaszewo Włuski Małgorzata Łebkowski Michał Marianna - - lab.
551 1792 Ostaszewo Pańki Jan Mięciński Antoni Justyna - - nob.
552 1792 Sędzimiry Rozalia Kwiatkowski Jan Anna - - -
553 1792 Gortaty Młynik Antonina Jankowski Wojciech Marianna - - młynarz
554 1792 Ostaszewo Wielkie Mateusz Pomaski Franciszek Urszula - - lab.
555 1792 Ostaszewo Pańki Katarzyna Ślubowski Mikołaj Agata Nałęcz - nob.
556 1792 Ostaszewo Włuski Andrzej Nasierowski Bartłomiej Rozalia - - nob.
557 1792 Gortaty Młynik Antonina Głogowski Tomasz Marianna - - Hon.
558 1792 Sędzimiry Łucja Czapski Stanisław Zofia Łempicka - Magnif.
559 1793 Ostaszewo Pańki Marianna Nasierowski Mateusz Franciszka - - nob.
560 1793 Ostaszewo Pańki Mateusz Ostaszewski Franciszek Agnieszka Kownacka - nob.
561 1793 Koźniewo Marianna Piasecka Jan Magdalena - - Hon.
562 1793 Śmietanki Wojciech Gnatowski Paweł Wiktoria Ostaszewska - nob.
563 1793 Ostaszewo Wielkie Izydor Karczewski Andrzej Agnieszka - - Hon.
564 1793 Włuski Wincenty Ostaszewski Józef Anastazja - - nob.
565 1793 Gortaty Ignacy Goryszewski Tomasz Joanna - - Hon.
566 1793 Pańki Antoni Napiórkowski Maciej Agnieszka - - lab.
567 1793 Pańki Ignacy Jan Ostaszewski Mateusz Marianna - - nob.
568 1793 Włuski Jakub Ostaszewski Antoni Ewa - - nob.
569 1793 Gortaty Młynik Anna Jankowski Wojciech Marianna - - młynarz
570 1793 Pańki Wawrzyniec Kamiński Walenty Marianna - - nob.
571 1793 Skaszewo Marianna Jasiński Jan Anna - - Hon.
572 1793 Ostaszewo Pańki Marianna Chotkowski Tomasz Elżbieta - - nob.
573 1793 Ostaszewo Włuski Marcin Ostaszewski Benedykt Małgorzata Rybicka - nob.
574 1793 Borza Marianna Jabłecki Tomasz Zofia - - nob.
575 1793 Wola Julianna Modzelewski Ignacy Brygida - - nob.
576 1794 Ostaszewo Pańki Agnieszka Ostaszewski Mikołaj Weronika - - nob.
577 1794 Ostaszewo Włuski Adam Nasierowski Bartłomiej Rozalia - - nob.
578 1794 Sędzimiry Franciszek Krzemiński Tomasz Marianna - - Hon.
579 1794 Sędzimiry Mateusz Nacikowski Mateusz Katarzyna Ostaszewska - nob.
580 1794 Kościesze Marianna Szczygielski Jan Jadwiga - - nob.
581 1794 Kościesze Aleksander Szczygielski Jan Jadwiga - - nob.
582 1794 Włuski Wojciech Ostaszewski Mateusz Bogumiła - - nob.
583 1794 Koźniewo Średnie Marianna Kobyliński Jan Wiktoria - - -
584 1794 Włuski Jan Milewski Wojciech Katarzyna - - nob.
585 1794 Kościesze Antonina Pileński Stefan Małgorzata - - Hon.
586 1794 Pańki Antonina Modzelewski - Magdalena Modzelewska - nob.
587 1794 Pańki Michał Ostaszewski Marcin Małgorzata - - nob.
588 1794 Ostaszewo Pańki Michał Ostaszewski Cyprian Małgorzata - - nob.
589 1794 Włuski Jan Humięcki Antoni Marianna - - nob.
590 1794 Wola Rańcza Marcin Podlecki Jakub Marianna - - nob.
591 1795 Kościesze Wiktoria Gostkowski Jan Marianna - - -
592 1795 Koźniewo Domicella Zieliński Antoni Franciszka Zielińska - Magnif.
593 1795 Sędzimiry Róża Gierwatowski Aleksander Antonina - - nob.
594 1795 Włuski Felicjan Piotr Ostaszewski Józef Anastazja - - nob.
595 1795 Sędzimiry Adam Pileński Joachim Marianna - - -
596 1796 Ostaszewo Pańki Klara Ostaszewski Nikodem Weronika - - nob.
597 1796 Kościesze Antoni Bieszkowski Ignacy Franciszka - - Fam.
598 1796 Ostaszewo Pańki Jakub Chotkowski Tomasz Elżbieta - - nob.
599 1796 Śmietanki Anna Gnatowski Paweł Wiktoria - - nob.
600 1796 Ostaszewo Wielkie Jakub Stępiński Jan Marianna - - lab.
601 1796 Włuski Marianna Ostaszewski Benedykt Małgorzata - - nob.
602 1796 Kościesze Cyprian Wawrzyniec Rajmund Sulikowski Tomasz Rozalia Mioduszewska - nob.
603 1796 Ostaszewo Wielkie Marianna Karczewski Andrzej Agnieszka - - lab.
604 1796 Szyszki Michał Grochowski Maciej Marianna - - lab.
605 1796 Ostaszewo Wielkie Marianna Stępiński Marcin Krystyna - - lab.
606 1796 Włuski Dawid Nasierowski Bartłomiej Rozalia - - nob.
607 1796 Kościesze Barbara Bieszkowski Jan Marianna - - Hon.
608 1796 Kościesze Jan Rostkowski Roch Helena - - nob.
609 1796 Sędzimiry Józefa Pileński Joachim Marianna - - lab.
610 1796 Włuski Józef Adam Milewski Wojciech Katarzyna - - nob.
611 1797 Sędzimiry Mateusz Gerwatowski Aleksander Antonina - - nob.
612 1797 Wola Rańcza Walenty Modzelewski Ignacy Brygida - - nob.
613 1797 Włuski Konstanty Tychalski Franciszek Marianna - - Fam.
614 1797 Słończewo Deodata Rogaliński Jan Magdalena - - Gen.
615 1797 Gortaty Młynik Mikołaj Jankowski Wojciech Marianna - - młynarz
616 1798 Wola Katarzyna Ostaszewski Jakub Marianna - - nob.
617 1798 Pańki Kacper Damięcki Franciszek Wiktoria - - nob.
618 1798 Skaszewo Józef Jaroszewski Jan Marianna - - lab.
619 1798 Wola Rańcza Błażej Franciszek Zaręba Stanisław Małgorzata - - -
620 1798 Włuski Ignacy Błażej Powiertowski Antoni Franciszka - - -
621 1798 Koźniewo Średnie Elżbieta Józefa Kobyliński Jan Wiktoria - - nob.
622 1798 Włuski Franciszek Humięcki Antoni Anastazja - - nob.
623 1798 Pańki Wojciech Ślubowski Mikołaj Agata - - nob.
624 1798 Ostaszewo Włuski Ignacy Jan Ostaszewski Józef Anastazja - - nob.
625 1798 Koźniewo Średnie Józef Klonowski Jan Małgorzata Zalewska - nob.
626 1798 Kościesze Jan Bieszkowski Ignacy Franciszka - - lab.
627 1798 Sędzimiry Dominik Lutomirski Michał Ewa - - nob.
628 1798 Kościesze Zuzanna Sulikowski Tomasz Rozalia - - -
629 1798 Ostaszewo Pańki Zuzanna Wiktoria Ostaszewski Nikodem Weronika - - nob.
630 1798 Kościesze Franciszka Bieszkowski Jan Marianna - - Hon.
631 1798 Pańki Jadwiga Ostaszewski Jan Teresa - - nob.
632 1798 Gortaty Jan Kalikst Małkowski Józef Kunegunda - - nob.
633 1798 Pańki Szymon Kamiński Romuald Bogumiła - - nob.
634 1798 Koźniewo Dębniki Zuzanna Franciszka Józefa Zarębski Jakub Marianna - - Hon.
635 1799 Szyszki Piotr Gałczyński Szymon Rozalia - - Fam.
636 1799 Szyszki Józef Chrzanowski Wojciech Rozalia Szczepkowska - nob.
637 1799 Wola Rańcza Franciszek Kwiryn Modzelewski Ignacy Brygida Jezierska - nob.
638 1799 Słończewo Sędzimiry Wojciech Celiński Antoni Wiktoria - - nob.
639 1799 Włuski Joanna Nasierowski Bartłomiej Rozalia - - nob.
640 1799 Włuski Karolina Kułakowski Marcin Marianna - - nob.
641 1799 Wola Dominik Napiórkowski Jan Małgorzata - - nob.
642 1799 Pańki Marianna Klara Wiśniewski Ignacy Aniela Ostaszewska - nob.
643 1799 Gortaty Młynik Marcin Zawadzki Jan Anna - - lab.
644 1799 Śmietanki Jan Rafał Gnatowski Paweł Wiktoria - - nob.
645 1799 Ostaszewo Wielkie Zuzanna Stępiński Jan Marianna - - Zołnierz; fam.
646 1799 Włuski Salomea Humięcka Antoni Anastazja Ostaszewska - nob.
647 1800 Wola Zofia Ostaszewski Jakub Marianna - - nob.
648 1800 Włuski Ignacy Milewski Wojciech Katarzyna - - nob.
649 1800 Szyszki Marianna Gurowski Cyprian Anastazja - - nob.
650 1800 Pańki Aleksander Nasierowski Maciej Franciszka - - nob.
651 1800 Ostaszewo Włuski Franciszka Ostaszewski Benedykt Małgorzata - - nob.
652 1800 Włuski Balbina Tychalski Franciszek Marianna - - Fam.
653 1800 Włuski Anna Powiertowski Antoni Franciszka - - Fam.
654 1800 Koźniewo Średnie Michał Kobyliński Jan Weronika Kownacka - nob.
655 1801 Słończewo Gortaty Helena Honorata Małkowski Józef Kunegunda Rutkowska - nob.
656 1801 Koźniewo Średnie Marianna Klonowski Jan Małgorzata Zalewska - nob.
657 1801 Ostaszewo Wielkie Maciej Boczkowski Kazimierz Katarzyna - - lab.
658 1801 Wola Rańcza Marianna Tekla Modzelewski Ignacy Brygida Jezierska - nob.
659 1801 Begno Józefa Domicella Strubiński Antoni Agnieszka Ostrzykowska - nob.
660 1801 Begno Józefa Domicella Strubiński Antoni Agnieszka Ostrzykowska - nob.
661 1801 Pańki Antonina Ostaszewski Nikodem Weronika Glińska - nob.
662 1801 Ostaszewo Wielkie Jan Piotr Piasecki Jan Magdalena - - Hon.
663 1801 Pańki Józefa Chotkowski Tomasz Elżbieta Grochowska - nob.
664 1801 Pańki Kajetan Chotkowski Tomasz Elżbieta Grochowska - nob.
665 1801 Ostaszewo Wielkie Aleksander Roch Jakub Antoni Zbierzchowski Jan Franciszka Zielińska - Magnif.
666 1801 Sędzimiry Klemens Michał Krzyżanowski Mateusz Józefa Workowska - -
667 1801 Sędzimiry Michał Grabowski Wojciech Kunegunda - - Fam.
668 1801 Skaszewo Jadwiga Jaroszewski Jan Marianna - - lab.
669 1801 Wola Rańcza Jan Kanty Łebkowski Tadeusz Marianna - - lab.
670 1801 Koźniewo Średnie Stanisław Kamiński Jan Katarzyna - - Fam.
671 1801 Wola Rańcza Ignacy Ostaszewski Jakub Marianna Ostaszewska Lipowka nob.
672 1801 Gortaty Kunegunda Śliwiński Jakub Jadwiga - - lab.
673 1801 Pańki Mikołaj Małecki Grzegorz Brygida Szlubowska - nob.
674 1802 Kościesze Antoni Kowalski Piotr Agnieszka - - lab.
675 1802 Skaszewo Jan Zabłudowski Marcin Marianna - - lab.
676 1802 Włuski Wiktoria Ostaszewski Benedykt Małgorzata Rybicka - nob.
677 1802 Szyszki Ferdynand Izydor Tyborowski Józef Józefa Manowska - nob.
678 1802 Ostaszewo Włuski Anna Urszula Ostaszewski Franciszek Franciszka Brudzka - nob.
679 1802 Skaszewo Stanisław Brandeburski ?Jan Marianna Brandeburska - -
680 1802 Ostaszewo Pańki Kornelia Franciszka Wiśniewski Ignacy Aniela Ostaszewska - nob.
681 1802 Ostaszewo Wielkie Aleksander Prot Antoni Zbierzchowski Jan Franciszka Zielińska - Magnif.
682 1802 Kościesze Józefa Franciszka Giedroch Felicjan Marianna Borudzka - nob.
683 1802 Śmietanki Feliks Hipolit Gnatowski Paweł Wiktoria Ostaszewska - nob.
684 1802 Sędzimiry Rozalia Gałkowski Jan Ewa - - Fam.
685 1802 Wola Rańcza Bartłomiej Napierkowski Jan Małgorzata - - lab.
686 1802 Włuski Antoni Brzezicki Norbert Anna Aleksandrowicz - Fam.
687 1803 Gortaty Jan Śmigielski Jakub Jadwiga - - lab.
688 1803 Pańki Kacper Niski Mateusz Franciszka Konarzewska - nob.
689 1803 Wola Rańcza Jan Modzelewski Ignacy Brygida Jezierska - nob.
690 1803 Koźniewo Dębniki Antoni Kicki Michał Apolonia - - lab.
691 1803 Ostaszewo Włuski Jan Powiertowski Antoni Franciszka Milewska - Fam.
692 1803 Słończewo Gortaty Magdalena Zakrzewski Franciszek Anna Bagińska - -
693 1803 Ostaszewo Pańki Agrypina Roman Wojciech Ludwika Rzeczkowska - nob.
694 1803 Koźniewo Średnie Antoni Klonowski Jan Małgorzata Zalewska - nob.
695 1803 Śmietanki Andrzej Gostkowski Jan Jadwiga Brodowska - lab.
696 1803 Wyrzyki Pękale Józef Wyrzykowski Michał Marianna Brudzka - nob.
697 1803 Begno Józefa Bralczyk Stanisław Franciszka - - lab.
698 1804 Koźniewo Dębniki Marianna Kalinowski Franciszek Katarzyna - - lab.
699 1804 Pańki Aleksander Nasierowski Mateusz Franciszka Ślubowska - nob.
700 1804 Wola Rańcza Kazimierz Franciszek Ostaszewski Jakub Marianna Ostaszewska - nob.
701 1804 Wola Grzegorz Ślesicki Jan Marianna Rutkowska - nob.
702 1804 Kościesze Marianna Gertruda Franciszka Giedroch Felicjan Marianna Borucka - nob.
703 1804 Sędzimiry Jan Grabowski Wojciech Kunegunda - - Hon.
704 1804 Włuski Ignacy Ostaszewski Benedykt Małgorzata Rybicka - nob.
705 1804 Wola Rańcza Jan Ostaszewski Antoni Marianna - - nob.
706 1804 Ostaszewo Pańki Jakub Niski Maciej Franciszka Konarzewska - nob.
707 1804 Ostaszewo Włuski Apolinary Kosiorowski Stefan Teresa Grąbczewska - nob.
708 1804 Szyszki Józefa Klara Ulatowski Andrzej Franciszka Dorazewska - nob.
709 1804 Begno Marianna Borkowski Franciszek Franciszka Dąbrowska - nob.
710 1804 Słończewo Sędzimiry Michał Cyleński Kajetan Urszula Gnatowska - nob.
711 1804 Skaszewo Jan Feliks Ropelewski Kazimierz Zofia Łazowska - nob.
712 1809 Begno Antonina Jaworski Jakub Franciszka Gozdrowska - Hon.
713 1809 Begno Kunegunda Bednarski Kazimierz Antonina Garczyńska - lab.
714 1811 Begno Hipolit Szempliński Mikołaj Elżbieta Redzina - nob.
715 1811 Begno Tekla Gogolewski Wawrzyniec Agnieszka Sosnowska - Fam.
716 1811 Begno Salomea Jaworski Jakub Franciszka Gozdrowska - Hon.
717 1814 Begno Jan Franczak Jakub Franciszka - - lab.
718 1814 Begno Małgorzata Lawendowska Józef Anna - - -
719 1814 Begno Walenty Łączyński Maciej Marianna - - -
720 1814 Begno Józefa Redzina - Katarzyna Redzina - -
721 1816 Begno Wojciech Mościński Wojciech Marianna - - nob.